dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

rafal9

Zapiski ze Sprawnej

Oceń ten wpis
A teraz zaległe zdjęcia z poprzedniego tygodnia.
Obrazują stan po zakończeniu pracy murarzy a przed rozpoczęciem dekarzy.





Na koniec dnia zawisła kolejna już wiecha, na co nie wypadało nie zareagować i odpowiednio "pożegnać" ekipy.



Jutro teoretycznie mają zacząć pracę dekarze. No właśnie teoretycznie, bo ciekawe czy wszystko dojedzie na czas włącznie z dekarzami. Mam nadzieję, że tak.

Parę postów wcześniej pisałem, że wybraliśmy dachówkę Robena. Jednak w ostatnich tygodniach decyzja uległa zmianie i ostatecznie kładziony będzie Sirius RuppCeramiki w kolorze antracyt. Na decyzję główny wpływ miały obniżki cen w Ruppie co spowodowało, że cały dach był praktycznie w tej samej cenie co Roben. A Sirius to zawsze Sirius - barwienie w masie i coś tam jeszcze.
Wciąż mam dylemat, które okna dachowe wybrać. Wybór jest o tyle trudny, że dla zestawu ośmiookiennego różnice w cenie roto i velux są znaczne i kwestią jest tylko to czy jakość rekompensuje te różnice cenowe, poza tym velux ma klamkę na górze co jest chyba bezpieczniejsze przy małych dzieciach. Do jutra musi być podjęta decyzja, ale coś tak czuję, że będzie wynikała z rzutu monetą.

No to czekamy na rozpoczęcie zabawy z pokryciem dachu...
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum