dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marcin R

D12a zaczynam!

Oceń ten wpis
Jestem!
Niestety problem z dostepem do internetu ogranicza moje wypowiedzi ale joś walczę.
Przedpokój zrobiony zostały jeszcze do zrobienia drzwi do szafy. Jadalnia i salon dostały podłogę. Panele laminowane ale super wyszło. Kolor dobrała moja Ania. Pasuje do okien i są ciemne tak jak chciałem. Wyszedł problem z farba na ściany. Kupujemy farby kabe, dobre tanie ale po przyniesienu jej do domu okazało się że odcień jest nie taki. W świetle dziennym jest ok ale tylko w wiaderku. Kolor serka danio ale jak pomalujesz ścianę to idzie w zielone przykładam serek - taki sam. Pomalowałęm słupy drewniane przykładasz a tu i serek i farba mają taki sam kolor ale inaczej oświetlone i już w zielone walą. Jutro będzie nowa farba i damy radę. Kino domowe rozstawione. Musiałem zakupić przed podłogami bo kabeli trzeba schować. A i w naszym salonie poprawiła się akustyka. Musicie w takim domu mieć zestaw głośników do inaczej ogłuchniecie od ryczącego telewizora a i tak nic nie można zrozumieć. Ale tera jest ok. Kino Samsunk 420 z divix - polecam. Promocja 1690 PLN na 10 rat w Euro. Pamiętajcie że oświetlenie to podstawa. Po zamontowaniu lampek halogenowych nasz przedpokuj wygląda "żywo" i ciepło. 4x50W poprawiło widoki. Terakota (jasna) pasuje do paneli ciemnych sam wszystko kładłem - a...... nie .......żona mi pomagała. Aniu kocham Cię!!!
Zaostaje jeszcze kuchnia obudowa kominka i podłoga w pokoju komputerowo - kotowym, bo tam mieszka nasz czarny "Fryderyk" (uratowany i przygarnięty przez moją żonę, który pozostaje na moim garnuszku). Dopiero teraz będzie mozna mówic o jako takich warunkach do mieszkania. Ale jak bym sie nie zdecydował budowac i wprowadzać to nic bym nie osiągnął. Wczoraj zerwało mi plandekę z drewna do kominka. Dobrze że dach jest na swoim miejscu..... tak wiało..... że psa mi chciało zabrać. I tyle.... pozdrawiam czytelników i przepraszam za ewentualne błędy. :lol: C.D.N.
P.S.Zdjęcia pokażę ale nie wiem jak
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum