dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

paradox

Dziennik budowy-Paradox-..projekt wlasny

Oceń ten wpis
Moze nie bedzie to arcydzielo literackie ale trzeba od czegosc zaczac.....

Czyli sam poczatek...jakis rok wstecz postanowilismy z malzonka remont naszego M (czytaj mieszkanie w bloku).....wiec ja praktyka nakazuje zasiadamy za stolem i obliczamy koszty i cio nam wyszlo?????

Bardzo duzo naszych ciezko zarobionych zł........i nagle oswiecilo nas
BUDUJEMY SIE!!!!!!

Dlugo na efekty nie trzeba bylo czekac.....przeszukalismy lokalny internet w poszukiwaniu atrakcyjnej dzialeczki....zaznaczam ze nie jest to
takie prost jak sie moze wydawac mieszkamy na Slasku wiec w gre wchodza szkody gornicze.....jednak jestem zdania jak ktos czegos bardzo mocno pragnie to nie ma sily aby ten ktos tego nie uzyskal.....


I tak sie stalo kupilismy przepiekna dzialeczke ktora znajduje sie 3 km od granicy z Czechami...

Dzialka 10 arowa plaska wszystkie media w obrebie dzialki......cena hmmmmm znosna :D

Nio i wtedy dotarlo do mnie w co sie wpakowalem.....

Nasza prace rozpoczynamy od przejzenia 100000 tys projektow w internecie....i oczywiscie jak sie moglem spodziewac nie wybralismy zadnego........wskazuje to tez temat tego postu (projekt wlasny)...


Stalo sie oczywistym zeskanowac 100 projektow i wybrac sie z tym wszystkim do architekta......

Po (NIE MYLIC Z PO :D ) dos obfitych wizytach u naszego arch ...udalo nam sie stworzyc cos co nasz zadawala w 100%

Aby ulatwic sobie zycie (nasz praca nam nie pozostawia za wiele wolnego czasu) wszystkie sprawy zwiazane z dokumentacja pozostawilismy w rekach naszego arch...(oczywiscie bedzie to tez nasz KB)

Uwolniony z papierkowej pracy zaczynam przygotowanie placu budowy...

Kupilismy blaszany garaz (w wiadomym celu) postawilismy ogrodzenie z 3 stron na stale z frontowej tymczasowe(docelowo bedzie inne )...utwardzilem droge i na tym moje prace sie zakonczyly.....aaaaaa w miedzy czasie wykonalismy badanie gleby (takie byly wymagania naszego arch.) i tu dostalem przyklad jak nasze zł ida w bloto ale cio tam :D


tydzien temu cala dokumentacja byla juz gotowa.....wiec od wczoraj czekam na pozwolenie na budowe.....

Nio na dzis starczy :D zycze wam abyscie byli wytrwali w czytaniu mojego dziennika......bo nie bedzei to proste jak juz pisalem budowe planuje na jakies 20lat :D ...hahahah
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum