dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Moira

dziennik Moiry

Oceń ten wpis
Nic mi się nie chce, nawet przeglądać forum - a to już oznaka poważnej chandry. Gdyby nie Ivonesca to nawet bym nie skrobneła, ale jej komentarz mnie jakoś tak zmobilizował.
Więc donoszę:
Trawa rośnie - zieloniutko - tylko nie wiem czy bardziej od trawy czy od ognichy - która rośnie w równej proporcji co trawa. Dziś mąż ma kupić jakiś środek na to ładne acz chwastne zielsko.
Szukamy kontaktów - to znaczy mąż szuka - mi się już nie chce. Niech sam wybiera, a co niech się trochę pomęczy z tą różnorodnością.
Wczoraj był nowy sąsiad z propozycją wspólnej inwestycji w wodociąg. On musi bo wody nie ma na działce, a już we wrześniu chce mieszkać. My wszyscy mamy wodę, ale niezbyt dobrą - ale kasy też już nie mamy. Dodatkowo sąsiedzi z obu naszych boków nie chcą wodociągu (pewnie aspekt ekonomiczny) więc my też się nie zdecydujemy. Kupą było by raźniej, ale kupa :oops: nie chce to ...
Wracając do sąsiada społecznika to ta jego przeprowadzka we wrześniu :o , aż mi się głupio zrobiło. Jego domek stan surowy otwarty, a u nas tylko kontakty i ciągle nie możemy. Coś chyba zapał nam się wyczerpał. Tak mi się nie chce, że nawet nie chce mi się zacząć sprzątać przed przeprowadzką.
No proszę nic mi się nie chce, a tak się rozpisałam.
No nic kończę i idę dalej kręcić nosem nad własnym losem.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum