dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Świerkowisko Marzeny i Rafała

Świerkowisko Marzeny i Rafała

Oceń ten wpis
Cytat Napisał mr6319 Zobacz post
Z początkiem roku 2010 wprowadzam małe lecz istotne zmiany. Zlikwidowałem komentarze do dziennika a wszelkie wasze uwagi, sugestie i komentarze proszę zamieszczać tutaj. Daje to mi całkowity obraz tego co się dzieje na budowie, i pełną informację o czym rozmawiamy i co chcecie wiedzieć.
Pozdrawiam.
Dziennik czas zacząć...
Rafał, Marzena, Iga i Jakub. Ot rodzinka. Wszystko zaczęło się cztery lata temu. Działka i domek mojego dziadka. Czyli dziadka Rafała. Bo wlaśnie Ja - Rafał mam zamiar troszkę tu popisać.
A początek miał miejsce w sądzie. Sprawa spadkowa - na oko trudna - bo i spadkobierców sporo. Po drugiej żonie dziadka było ich aż ośmioro. Skutecznie odstraszyło to całą moją rodzinę. Tak więc na polu bitwy zostałem Ja i moja rodzina. Podjęty trud zaowocowwał szybkim wyrokiem - oczywiście na naszą korzyść. Spadkobiercy spłaceni. Dziadek notarialnie sprzedaje nam swoją działeczkę wraz z domem z zapisem o dochowaniu go w tym miejscu. Od tej pory tak naprawdę zaczyna się się nasza przygoda. Jesteśmy juz właścicielami i mozemy prawie wszystko...
Zaczęliśmy od ogrodzenia. Działka ze skarpą. Wokół ogrodzenie drewniane w 50% próchno.
Tak wyglądały boje:

Ciąg dalszy już niedługo...

Updated 02-04-2010 at 22:46 by mr6319

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze