dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

Dziennik ajupa

Oceń ten wpis
20 wrzesień
Tynki mamy zrobione - ogólnie jestem zadowolona, chociaż ekipa grzebała się niemiłosiernie. Po założeniu okien przyjadą jeszcze raz tynkować ościeża. Zastanawiam się też nad garażem - jest zrobiony na szaro tzn. bez końcowej warstwy z piasku kwarcowego i w niektórych miejscach widać niewielkie pęknięcia. Chyba zdecyduję się na położenie tej ostatniej warstwy, tym bardziej, że cena była taka sama, a materiał nie jest znowu taki drogi, a będzie dużo ładniej.
Mamy zrobione też wylewki - wczoraj skończyli, ale też przyjadą jeszcze raz, bo nie mamy jeszcze bramy garażowej, więc jak już będzie, to zrobią wylewki w garażu, na balkonie i ew. na tarasie. Właściwie to nie wiem jak to jest z tymi balkonami i tarasami - kładzie się tam wylewkę, czy nie? U nas taras jest prawie na równi z wylewką w salonie, więc jak mielibyśmy kłaść wylewkę na tarasie, to byłby problem, bo przecież taras nie może być wyżej niż podłoga w salonie. Czy na tarasie może zostać po prostu tzw. podłoga na gruncie na którą położylibyśmy płytki? Pomocy!
W przyszłym tygodniu wstawiają okna!!! :D Do tego czasu chcemy zamontować alarm. Niestety pan od alarmów przedstawił nam swoją ofertę - mało nie spadliśmy z ławki! Trzeba będzie coś wymyślić.
ajupa
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum