dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

Dziennik ajupa

Oceń ten wpis
9 styczeń
Niestety muszę stwierdzić, że prawie stoimy w miejscu. :( Gazu jeszcze nie mamy, bo gazownia nie spieszy się z dokumentacją. Kominek jeszcze nie skończony, bo ktoś nam obiecał drewnianą belkę za 200zł i ciągle czekamy na jej wykonanie. :( Glazurnik jeszcze nie skończył, bo miał problemy z pomocnikiem, ale na szczęście nam się tak bardzo nie spieszy, więc go nie gonimy - niech robi sobie powolutku, byle dokładnie. Łazienka wygląda rewelacyjnie, a jeszcze nie jest skończona - zostały blaty i montaż sanitariatów. Zrobiona jest jeszcze podłoga w kuchni - wybraliśmy płytki Corti Beż - Ceramiki Gres (takie z krzywymi krawędziami) i podłoga w spiżarce. Glazurnik zrobił również regał w salonie, który wymyśliłam sobie już na etapie projektu - wyszedł pięknie! :D Regał jest zrobiony z G-K, po bokach wstawione są luksfery, a każda półka podświetlona halogenikiem.
Najpilniejszą teraz sprawą jest wybór kuchni, bo jak będziemy mieli kuchnię, to właściwie można się wprowadzać. Przed nami jeszcze budowa szamba - niestety. :( Liczyliśmy na to, że na wiosnę będzie kanalizacja, ale okazało się, że dopiero w 2007roku, więc musimy budować szambo, ale chcemy to zrobić możliwie najniższym kosztem. Wracając do kuchni, to wybraliśmy sobie jedną z BRW, ale zostałą wyceniona na 18,5tys. bez AGD, więc jak dla nas za drogo. :evil: A tak mi się podobała! :cry: Niestety musimy szukać czegoś innego, ale tak ciężko coś wybrać.
Chcielibyśmy się jak najszybciej przeprowadzić, bo jest już tragicznie ciasno. Zapomniałabym napisać o najważniejszym - spodziewamy się drugiego dziecka!!!! :D :D :D Ma przyjść na świat na początku sierpnia, więc chcemy do tego czasu już porządnie miszkać.
Pozdrawiam!
ajupa :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum