dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

GLX5 z pełną piwnicą czyli jak Cerber z rodziną dom budowali...

Kilka "zaleg?ych" fotek...

Oceń ten wpis
Podłoga w przedpokoju - fuga miała być ceglasta, ale na razie niezupełnie tak wygląda, może po impregnacji to się zmieni


Podłoga w kuchni i jadalni - już po fugowaniu, jeszcze przed impregnacją, ale już wygląda całkiem fajnie.


Stroczykom i kilku innym kwiatkom całkiem pasuje stanowisko w ryzalicie, w tym roku chyba wszystkie phalenopsisy i kilka innych odmiat będzie miało kwiaty



I na deser: "Ciekawskie jajo" - codziennie od kilku tygodni przychodzi popatrzeć co się w środku dzieje - to najprawdopodobniej ktoś z rodziny tej kotki, którą wyciągałem spod kominka
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze

  1. Avatar KaroL&PaulinA
    Witam,
    Zachwycona jestem podłogą w kuchni i jadalni. Jakiego producenta jest ta mozaika?
    Pozdrawiam, Paulina
  2. Avatar CitroCerber
    To jest gres Cersanitu - Amonit + fuga Terra Ceresit - nie różni się praktycznie odcieniem.

    LINK DO KATALOGU CERSANIT
  3. Avatar Basiaw
    Witaj, podoba mi się zdjęcie podłogi z płytek Amonit - to kolor Cotto? Czy mozesz powiedzieć jak się użytkuje te płytki, czy nie są trudniejsze w utrzymaniu czystości przez te "niby fugi' między kosteczkami? Taki wzór bardzo by mi pasował do letniej kuchni, która będzie częścią budynku gospodarczego, ale tam będzie się chodzić w butach a nie kapciach i trochę się boję, czy mnie nie trafi coś ciężkiego przez wnoszony brud, ale mam nadzieję, że niepotrzebnie się boję, bo wzór idealny do mojej koncepcji.

    pozdrawiam
    Basia
  4. Avatar CitroCerber
    Cytat Napisał Basiaw
    Witaj, podoba mi się zdjęcie podłogi z płytek Amonit - to kolor Cotto? Czy mozesz powiedzieć jak się użytkuje te płytki, czy nie są trudniejsze w utrzymaniu czystości przez te "niby fugi' między kosteczkami?
    Koloru niestety już nie pamiętam, co do czyszczenia - czyści się to trochę trudniej niż gładkie płytki ale te "fugi" są zaokrąglone, więc sznurkowy mop daje radę