dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

Dziennik mag - Irysek.

Oceń ten wpis
Dzisiaj elektryka zostala zakonczona w obydwoch budynkach :P i jutro czas na rozliczenie. Wiem tylko cene za robocizne, a za material jutro sie dowiem, maz powiedzial ze nawymyslalam i ciagle brakowalo kabli, wiec moge sie zdziwic jak uslysze cene materialu :cry: .

Przez dwa dni mialam namieszane w glowie i zastanawialam sie nad tynkami maszynowymi, chociaz mam juz umowione tynki tradycyjne. Zadzwonilam nawet w kilka miejsc w sprawie tynkow maszynowych ale w koncu zwyciezyl rozsadek, roznica na metrze jest od 5 zl do nawet 9 zl w stosunku do tynkow tradycyjnych. A ja mam ponad 600m kw, wiec latwo policzyc ile zostaje w kieszeni.

No i teraz z innej beczki, jestem strasznie wsciekla na bank, wczoraj zoncius caly dzien czekal za panem z banku, ktory mial przyjechac na kontrol, w koncu o 14 zadzwonilam do banku, a tam sie okazalo, ze pan sie rozchorowal i nikogo nie powiadomil :evil: , wiec kontrol bede miala dopiero w przyszly wtorek, a kasiorke dwa dni pozniej. Chyba mnie cos trafi do tego czasu. Tyle mamy pozamawiane, wszystkim trzeba placic, a bank tak sobie zawala.

Dalej walczymy z sufitami tzn. dzisiaj sufitow nie robili i jutri tez jest zastoj. Zaraz jak beda sufity zaczynamy tynki.
Ja od wczoraj siedze, licze na wszystkie sposoby ile jeszcze mamy, a ile musimy miec aby w miare wykonczyc i sie wprowadzic i ciagle wychodzi mi, ze duzo nam zabraknie :cry: aby wykonczyc w miare tak jak by sie chcialo.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum