dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

Dziennik mag - Irysek.

Oceń ten wpis
Tarasy i wejscia do domu i gospodarczego wymurowane i wylane, drzwi zewnetrzne zamowilam - KMT, 1 sztuka tloczona i 3 gladkie w kolorze zloty dab. Teraz mam najwiekszy dylemat z drzwiami wewnetrznymi, bo te co mi sie podobaja kosztuja 1300 zl z (futryna jest to cena) ale nie dysponuje taka kwota niestety. Potrzebuje 7 sztuk do domu i na drzwi mam przeznaczone max 5000 zl, jesli zaszaleje i kupie te drozsze to nie starczy mi na inne rzeczy, ktore mam zaplanowane, wiec z ciezkim sercem ale sobie odpuscilam te drzwi ( byly to drzwi pol-skone, intersolid kolor cappucino). Teraz biore pod uwage wolomin lub masonite, wzor klasyczny wytlaczany bez zadnych listew, ktore uwazam, ze sa montowane wokol szyb niuechlujnie :o tak, ze widac koncowki gwozdzi. W przyszlym tygodniu musze uporac sie z drzwiami i wszystkimi kaflami.
Z hydraulikiem sie rozliczylismy, woda i centralne robocizna, materia i piec na dwa budynki wynioslo nas 20500 zl. :P

A teraz zdjecia, wejscie do domku, pod oknem jest zostawione miejsce na donice z klinkieru.

Wejscie do gospodarczego

Taras za domkiem

I dowod na to, ze mieszkac bedziemy na wsi

Taki mamy widok z tarasu :wink: .
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum