dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

Dziennik mag - Irysek.

Oceń ten wpis
Z belek na szczycie i tyle domu rezygnujemy, tyl domu ma juz podbitke razem z tarasem. Zastanawiamy sie teraz z zonciusiem po co robilismy ten smieszny trojkat dachu na tyle domu skoro chcemy belki, ktora niby go podtrzymuje. Moglismy zrobic dach prosto bez zadnego wykuszu, a tak jest wypuszczony trojkat i beznadziejnie z niego woda odplywa, a w zimie to juz w ogole katastrofa i z rynnami bedzie kombinacji.
Co do podbitki to tak ja obliczylismy, ze z 50 metrow nam braknie :roll: :evil: , we wtorek jedziemy dokupic, zamawiamy tez rynny pcv grafit, mam upatrzone 2 firmy kolorystycznie idealnie do podbitki ale decyzje podejme po dzisiejszym zmierzeniu i obliczeniu ceny :-? .

A teraz fotki
Na zdjeciu widac jak mamy zrobione ogrodzenie z lewej i prawej zeby psy nie mialy dostepu do przodu domu, biegaja za domem i maja caly przod po lewej stronie przed gospodarczym.


Podbitke zakladal zoncius w pojedynke.

Dywaniki kupione z metra w pokoju biurowym, fajnie sie je odkurza. Ten pod biurkiem nie wyglada ciekawie ale musi byc ze wzgledu na krzeslo, ktore kupie (nie wiem kiedy), panele bez dywanika bylyby porysowane.



I wiosna w naszym ogrodzie :P

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum