dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

claris

Claris i Luke budują Z28 GL2

Oceń ten wpis
Wiosennie się zrobiło, słońce wyszło i stopiło śniegi [no, może jeszcze nie do końca, ale gdzie gdzieniegdzie widać ziemię!] i mój wykonawca dostał motorka... on już chce budować, murować, bloczki stawiać. Nawet pojechał zrobić wizję lokalną na działce :) I na nic moje argumenty, że ja jeszcze nie gotowa... [kredytu jeszcze nie ma, negocjacje z hurtowniami nie pokończone, materiały nie zamówione]. Na dodatek mąż mnie na 3 tyg opuszcza udając się w cieplejsze kraje, więc zostaje na mojej głowie do ujarzmienia 4.5 latek i budowa...
No więc od paru dni mam na linii połowę znanych mi [i nieznanych ;)] hurtowni i sobie negocjuję. Z powodzeniem muszę przyznać... ale może a nuż ktoś jeszcze parę groszy opuści?
Dostałam listę co mam przyszykować na rozpoczęcie i chyba najbardziej przeraża mnie.. woda, a raczej jej brak. Muszę skombinować 1000L baniak, a potem go jakoś napełnić. A widma wodociągu dalej nie widać.....
A do tego dalej nie wiem jak będzie dół wyglądać, bo pojawiła się koncepcja nr xx z powiększonym wiatrołapem, a zmniejszonym WC. A mąż jeszcze marudzi nt. okienek w garażu - potrzebne? Czy może jednak niekoniecznie?
To budowanie to wcale łatwe nie jest, a myślałam, że etap papierologii jest najgorszy ;)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum