dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

justka9

RAMZES Justyny i Łukasza - dziennik budowy

Oceń ten wpis
W końcu z radością mogę założyć dziennik naszej budowy.
Bardzo długo czekałam na tą chwilę :-)
Jak widać w tytule będziemy budować Ramzesa. Projekt został zakupiony wczoraj. Warunki zabudowy już są. W poniedziałek będą prawomocne.
Może najpierw trochę o nas. Od 4 sierpnia 2007 jesteśmy małżeństwem i zaraz po ślubie zaczęliśmy myśleć o własnym domku. Było o tyle łatwiej, że działka już była. I zaczęło się szukanie projektu. Najpierw chcieliśmy z poddaszem, balkonikami itp. Jednak kosztorysy nas przeraziły. Szukamy parterówki...ale to dach znowu drogi, to może jednak mały z poddaszem...i taka szarpanina przez 1,5 roku. Jak dostaliśmy projekt warunków zabudowy szukaliśmy projektu zgodnego z nimi. Najpierw padło na Kometę, ale nie miała strychu. I w końcu znalazłam Ramzesa. Idealny. Parterowy, ale ma strych i w razie czego można tak zrobić pokoje. Na dole 3 sypialnie, salon, 2 łazienki. To jest to.
Działka ma wjazd od północnego wschodu, więc też się nadaje. Ma ok 17 arów.
Chcemy dokonać kilku zmian w projekcie a mianowicie: z wc pod schodami zrobić pralnie. Zlikwidować okno w salonie z poszerzyć drzwi balkonowe, w sypialni z łazienką zlikwidować wyjście na balkon. Nie chcemy też kominka na tarasie. Resztę zostawiamy jak jest.
Budowę planujemy zacząć lipiec-sierpień. Musimy jeszcze załatwić wodę, prąd, gaz, zjazd z drogi.
W najbliższym czasie wkleję zdjęcia działki.
Zapraszam do czytania i komentowania

http://www.extradom.pl/StronaProjekt...z=&nrStrony=84
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum