dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

łosie

łosiowy dziennik budowy ( BAUHERR DG 10 )

Oceń ten wpis
potem dopiero zaczęła się zabawa czyli załatwianie pozwolenia na budowę :evil:
papierki ,papierki ...
zajęło nam to sporo czasu ,ale nie spieszyliśmy sie zbytnio bo cała zima przed nami na formalności...okazało się ze to wcale nie tak duzo :o
teraz tak lekko o tym pisać , ale sporo nerwów zjedliśmy
przy okazji
podziękowania dla GRUPY PIASECZNO za wsparcie i rady :)

[img] jednocześnie wydawałoby sie przyjemna część tego zadania czyli wybór projektu...
okazało sie ze to wcale nie takie proste.mieliśmy ograniczenie w postaci szerokosci działki - około 21 m ,wiedzieliśmy ze chcemy dom parterowy,rozlozysty, w stylu kanadyjskim ,jednak niezbyt duzy -okolo 120m 2, koniecznie z łazienką i garderobą przy sypialni, wyjściem z sypialni na taras- to tyle :lol:

CHODZIŁO O COS TAKIEGO :




przejrzeliśmy tysiące projektow ,nic nie pasowało ,juz mieliśmy sie skusić na projekt indywidualny i nagle olśnienie
znalazł sie projekt idealny

tyle czasu szukam projektu,przeglądałam strony bauherra tysiąc razy, juz nawet napisałam pytanie do nich o projekt indywidualny na podstawie dg 28
i jeszcze raz postanowiłam zajrzec do innych pracowni -oczywiscie nic mi sie nie podobało - wiec jeszcze raz bauherr od poczatku - i co ????
dg 10 jest idealny !!!
czemu wczesniej tego nie widziałam ? nic nie muszę zwężać,przekładac kuchni,likwidowac tarasu - wszystko co miało byc w indywidualnym jest w
dg 10 !!! no może małe zmiany w częsci prywatnej - ale to tylko scianki działowe...

pozdrawiamy innych budujących z BAUHERREM , zwłaszcza tych co wybrali DG 10


A OTO NASZ PLAN



podstawowe zmiany to
- brak bocznych drzwi do garazu
-powiekszenie sypialni kosztem korytarza , z sypialni wejscie do oddzielnej lazienki oraz do małej garderoby
-powiekszenie lazienki w srodku domu
- otwarcie wiatrołapu
są tez zmiany w wielkosci okien
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum