dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stukpuk

Stuknięty Bliźniak :))))))))

Oceń ten wpis
Aloha! Wczoraj o 9 rano powróciliśmy z żonką z Holandii.( A już udało mi się wyskoczyć na rybki) ciężko było przekonać stukową(opierała się 10 minut :wink: :oops: :wink: ).
No to trzeba rozruszać klawiaturke!!!
Praca raz lżejsza raz gorzej bywało, ale jak policzyłem ile zarabiam miesięcznie to jakoś samoczynnie przestawały m nie boleć wszystkie gnaty!!!
Uzbierała się spora kupka "euraczy" na dokończenie papierologi i wystartowanie budowy!!!!!!! :D :D :D
Byle zacząć!
Zdjęcia z Holandii powlepiam w najbliższym czasie. Mam kupę spraw do załatwienia. Od kupna ochotki dla rybek i raków pooprzez wyjazd do teściowej ( :evil: :wink: , nawet nie wiecie jak się cieszę :lol: , trzymajcie mnie bo zaraz pojadę) po zabicie tego ćwoka z energetyki co mi przyłącze obiecał "zaraz jak pan tylko wpłaci zaliczke to 3 tyg. i gotowe będzie! :evil: :evil: " Mineło ponad pół roku!!!!!!!!!!!!!!!
I nic nie mam!!!! za to oni mają kolejnego frajera nabitego w butelkę!
Na działce jeszcze nie byłem. Ciekawe jak wygląda? Sąsiad z drugiej działki podobno już ma stan surowy otwarty!!! Jakim cudem?! Ale to potem wyjaśnie, ale takie czasy "jak się DA, to się zrobi" :evil:
Myślałem że przez te pół roku ojciec spokojnie załatwi nam pozwolenie.
A tu pogoda dobra, kasa jest, chęci są, a pozwolenia nie ma :evil: :evil:
Zaraz minie rok!!!!!!
Jak sobie pomyślę ile czasu to trwa to mi gruszki na balkonie w schowku gniją (aż pójdę potem sprawdzić :o )
Prądzik by był to bym bramę dokończył, blaszaczka złożył co go ojciec przywiózł, betoniarkę i piłe przytargał od ciotki.
To narazie tyle.

Miło was widzieć ponownie :D :o :D :o
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum