dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stukpuk

Stuknięty Bliźniak :))))))))

Oceń ten wpis
Dziś za pomocnika robiła moja prywatna, osobista małżonka :D
Najpierw podjechaliśmy po odbiór opierzenia i przy okazji chciałem pokazać żonie kolor blachodachówki jaki "wybralismy razem" :roll: No to sobie pogorszyłem :-? :evil: .....................Wcześniej jak rozmawialiśmy to zdecydowaliśmy się na "czerwoną, wiśniową", przeceiż to jeden grzyb :wink: . I mi to w zupełności wystarczyło :roll:
Czerwony to czerwony :D No to babie wybralem czerwony.
Zachodzimy do hurtowni i pokazuję jej tablicę z próbkami kolorów. I pokazuje kochanej żonce ,jaki wybrałem(ładny normalny czerwony, ile może być czerwonych kolorów?) Mina żony bezcenna............. :lol: :lol: :lol:
i się zaczeło :-? :evil: :-? :evil: , że za jasny i , że woli inny, ciemniejszy. A tu kicha bo opierzenie już kupione. I z pretensjami (niesłusznymi oczywiście :roll: ) , że miał być wiśniowy :evil: :evil: :evil: Przecież jest czerwono-wiśniowy :D :D :D Ja tam nie widzę wielkiej róznicy.
No to podróż do domu miałem w bardzo miłej :-? atmosferze :-?
Normalnie pomocnik mi się obraził :o :o :o
Ale wkońcu jej przeszło, tylko wybór przetłoczenia musiałem jej zostawić :lol:
Ja chciałem inny, ale dla świętego spokoju się zgodziłem :wink:

I narazie najbardziej nam odpowiada blachodachówka firmy Blachprofil , koloru........czerwonego :lol: :lol: Przetłoczenia rodzaju nie pamiętam....... jakieś takieś normalne....do dachówki podobne........kto by się takimi duperelami przejmował :roll:
Było jasne ustalone:czerwona blacha.........to taką żonie wybrałem :lol: :lol:

PS.Teraz to śmieszne, ale drugi raz niech sobie sama wybiera!!!!!!

A na działce, ja zabrałem się za kominy, a pomocnik zamiast pomagać zwiał na grzyby i przytargał kilka dorodnych kozaków :D :D
Na poddaszu przykręciliśmy kilka jętek, ale mnie szybko żona zaciągneła do przyszłej sypialni...... :oops: :roll: I tyle było z dalszej roboty........... :oops: :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum