dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stukpuk

Stuknięty Bliźniak :))))))))

Oceń ten wpis
A o to nowa moja przygoda:



To opowiem od początku...........żony kochany chomiczek okazał się nocnym biegaczem :-? :evil: :lol: I pomykał w swoim kółeczku jak nakręcony.
To jak nam spać nie dawał to wstawało się w nocy, otwierało klatkę, zabierało kółko do biegania, zamykało klakę i szło się spać.Aż do dzisiejszej nocy........
Dziś żona miała nockę więc mi przypadło wsatć w nocy i zabrać mu te diabelne kółko :-? A,że światła nie chciało mi się zapalić :roll: całą procedurę zrobiłem po ciemniaku..............
Śpię sobie w najlepsze , a tu nagle.......hałas ,pisk chomikai łomot uciakającego Gwidona z pokoju!!!!!!!!!
CHOMIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o
Niestety jak dorwałem Gwidona to już było za późno :cry: :cry: :cry: :cry:
(widocznie żony chomiczek zwiał mi przy wyciąganiu klatki :cry: )
I dziś po robocie objeździłem całe miasto za podobnym chomikiem , aby się żona nie dowiedziała(bo będzie lament) :roll: :roll: , generalnie w dzień cały czas spał i mogła go nie zauważyć, a raczej jego braku :roll: .
Myślę,zona po nocce, zanim wstanie.........coś tam się pokręci po domu, aja podmienię........
Udało mi się kupić, ale już trochę innego koloru :roll: , żonę zagadał ojciec, a ja chomika, cichcem podrzuciłem do klatki...............

PS.Dópa blada :evil: :-? żona i tak się połapała :roll: i nazywa Gwidona mordercą i tak zakończyłem Andrzejki............
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum