dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniak25

Ania i Piotrek budują dom w Rododendronach 6 g2

Oceń ten wpis
Czas odświeżyć dziennik i to tym razem dobrymi informacjami.

Po pierwsze w dniu 20 maja zlożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę :D

Po drugie 21 maja złożyliśmy papiery naszemu doradcy kredytowemu :D

Co do pozwolenia czekamy jeszcze na jeden papier z wydziału mienia komunalnego bo... okazało się, że droga dojazdowa, która jest narazie wydeptaną ścieżką, ale według WZ przeznaczoną pod komunikację, jest na razie działką budowlaną a nie działką drogową :o no i musimy jeszcze poczekać ale chcieliśmy już coś pchnąć do przodu.

Co do kredytu to też jeszcze kilka papierków o których zapomnieliśmy doniesiemy w poniedziałek ale też już poszło. Składamy do dwóch banków, do jednego o kredyt z dopłatą, do drugiego o frankowy lub złotówkowy

W sumie bardzo się cieszę :D i mam nadzieję, że choć z wstępnych założeń mieiśmy zacząć w marcu to po przebojach z, jak się okazało bardzo trudną działką w mieście Wrocławiu, doczekamy się jak najszybciej pozwolenia i ruszymy na przełomie sierpnia i września. I bardzo proszę trzymajcie kciuki.

Nadal jednak nie mogę się zdeydować na ekipę. W sumie dotałam trzy wyceny i właściwie podobne cenowo bo tam gdzie mniej za budowę to więcej za dach albo odwrotnie. Ogólnie za SSO 46-55 tys a dach 20-25tys. I dziwię się bo co poniektórzy piszą że płacą do 50tys już z dachem ale niestety zależne to jest od regionu naszego pięknego kraju i od tego zy to miasto czy poza nim. Nie mniej jednak chciałabym utagować 45tys za robotę SSO i 15 tys za dach (więźba i pokrycie + blacharka). Piszcie o o tym sądzicie?

na dziś tyle, dobranoc
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum