dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

braza

Lekko pokręcona droga do Uroczyska

Oceń ten wpis
Zwiedziłam sobie dzisiaj sklep z farbami. Chociaż znalazła się pewna osoba z mojego kręgu znajomych, która na moją decyzję zakupu Tikkurili nazwała mnie snobem( :o ) to jednak zostaję przy swoim - będzie Tikkurila :D
Córcia poszła w zaparte i do sypialni wybrała sobie taki kolorek, jako kolor główny

i ten

na skos ..
Po ciężkich bojach i kłótniach, które o mało nie zakończyły się oskarżeniem mnie o maltretowanie i złe traktowanie własnego dziecka do saloniku wybrała to:

Matko, nie będę psioczyć ... nie będę ...!!!!

A ja ... ja mam problem! Normalka!! Zawsze jest problem. Nie mogę znaleźć całej gamy kolorów Symphony w sieci, nie mam pojęcia, gdzie ją wcięło, ku pamięci więc tylko zapiszę sobie numery interesującego mnie odcienia, o takie coś do kuchni

takie coś do saloniku

i z tej numeracji do sypialni

Kolory reszty pomieszczeń są dla mnie jeszcze wielką tajemnicą... Równie dobrze może się oczywiście okazać, że obecne plany o kant pewnej części ciała będzie można rozbić, bo kto wie, czy mi się nie gust nie odmieni przez ten czas :roll:
Cena za litr powaliła mnie na kolana: 27 pln :o I to tych kolorów mniej intensywnych!! Im mocniejszy odcień tym drożej - zwariowali!!!!
A na niedzielę umówiłam się z elektrykiem - obejrzy sobie nasze cudo i wypowie na temat tego co mogę, a czego absolutnie nie mogę sobie podłączać :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum