dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tom13

"Z8" Dziennik Budowy

Oceń ten wpis
06.10 -18.10.2008
To był bardzo pracowity urlop. Robiliśmy porządki na działce i przygotowaliśmy nasz domek do snu zimowego. Nasi dekarze 17.10 oficjalnie ukończyli nasz dach. Dachówka bardzo nam się podoba, jest prościutka i dekarze nie mieli z nią problemów. Z uwagi na to, iż dachówka jest nakrapiana w całkowitym efekcie daje wrażenie dachu melanżowego. Wygląda prześlicznie. Komin jest już ukończony jeszcze tylko musimy zamontować kratki.
Z uwagi na niestandardowe otwory, kratki robimy na zamówienie ze stali nierdzewnej. Może w tym tygodniu będą zamontowane. Plan na ten rok został prawie wykonany, pisze prawie bo chciałabym abyśmy jeszcze nawieźli ziemię z tyłu domu i z boku. Obecnie jest bardzo mokro i nie ma możliwości aby ciężarówka wjechała za dom, może się utopić. I jeszcze musimy uporządkować fosę po naszych wspaniałych kanalarzach.
No i oczywiście zabieramy się za media. Jesteśmy umówieni na koniec listopada na podpisanie umowy z Enionem. Acha zapomniałabym, zarezerwowaliśmy już numer domu w gminie (jest potrzebny do umowy z Enionem) w poniedziałek okaże się jaki będzie.
A teraz zabieram się do szukania projektanta od gazu, wody i prądu, najlepiej 3w1.

A teraz trochę zdjęć

Tu komin jeszcze nie ukończony


Dom z przepiękną stolarką drewnianą :D


Zdjęcia z przodem domu postaram się wkleić jeszcze w tym tygodniu
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum