dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

tuptek-wawer

budujemu bławatka

Oceń ten wpis
Teraz historia:
Nigdy nie mieszkałam w domku jednorodzinny tylko zawsze w bloku, a jak jechałam do rodzinki i raniutko o 5 rano mogłam wypić kawę na tarasie i pochodzić na bosaka po trawie to byłam w siódmym niebie. Tak zakiełkowało moje chciejstwo .... potem wydarzyło się dużo w moim życiu i nie miałam siły żeby realizować takie choćby część marzenia ... a potem spotkałam najukochańszego faceta na świecie i mogłam wrócić do moich marzeń i podzielić się nimi z bliską osobą no i je zrealizować. Pragnę dodać że nie wszystko było takie proste oczywiście, bo ten cudowny facet ma hmmm charakterek i i potrzeba dużo cierpliwości i takich tam różnych rzeczy ... aby pewne tematy zakiełkowały w Jego głowie i się wzięły i zrealizowały.
Tak więc postanowiliśmy zakupić grunt na Wawrze i rozpocząć realizację już naszy marzeń. Jeżeli ktoś zna tereny wawerskie to wie na pewno, że urzędy i urzędnicy tu są specyficzni dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo się załatwia każdą sprawę oooo tak, ale jeżeli ktoś ma żonę, matkę lub ..... tralala .. blondynę to możne ją wpuścić do takiego jednego czy drugiego urzędu ... usiąść przy wejściu z kawą, gazetą i okularami przeciwsłonecznymi (można mieć pod ręką cipłą kurtkę i parasol no i oczywiście kanapki :)) i natępnie należy czekać, czekać, czekać aż ta blondyna wypadnie (albo ją wyrzucą wkurzenie urzędnicy) głównym wejście. Na pewno coś załatwi. Na bank. Nie ma innej opcji. Może zapytacie skąd to wiem. Ano z autopsji ... mój ... no jak mu tam.... mąż .... chyba tak to się pisze...... TAK ZROBIŁ I JEST BARDZO ZADOWOLONY Z EFEKTÓW !!!!
Ja również zresztą bo w tej chwili czekamy już tylko na pozwolenie na budowę i zaczynamy.
Musimy zrobić drogę, zdjąć humus z pod domku, ogrodzić tymczasowo, kupić blaszak (a właśnie blaszak może ktoś ma do odsprzedania?), przypiąć skrzynkę, wywiercić studnię, no tak to będzie wszystko tylko nie w tej kolejności ale nie szkodzi. Kolejność rzecz wtórna.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum