dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kaśka maciej

Fakty i wiadomości z domu

Oceń ten wpis
W Ikea daliśmy czadu :roll:
Dwukrotnie podjeżdżaliśmy do kasy, każdy ze swoim wypakowanym po sufit koszykiem :roll:

Ale kupiliśmy wszystko :D Przynajmniej tak nam się wtedy wydawało.

Meble mieliśmy miec dowiezione zaraz w poniedziałek.
Tak też się stało. Od razu zauważyłam, że nie przywieźli pokrowca do kanapy, która stoi w gabinecie :-? Ale pan zadzwonił i okazało się, że zapomniał zabrać. No dobra, podwiozą w środę, albo se mam odebrać.
Ok, mąż się zabiera do skręcania mebli. Wszytko pięknie, bez zgrzytów :o :o :D Normalnie sielanka. A tu ZONK :o
Czego nie kupiliśmy??????????? Dna do łózka :o :lol: :lol: Matko Pańska, dzwonię czy też w ogóle w Katowicach mają te dechy :roll: Bo jak nie to wycieczka do Krakowa :D
Dobra nasza, mają, więc Kasia wsiada w auto i gna czem prędzej zakupić DNO :lol:
Odebrałam też pokrowiec. Wychodząc zadzwonił Timberland (czyli mój mąż ukochany) i oznajmia mi, że nie mamy: toaletki i szafki do łóżka :o
Jakim cudem???
Ano nie dowieźli. Wracam się, czekam około godziny i dowiaduję się, że w magazynie się wszystko zgadza :o :evil:
Ooooooooooooooo, zawrzało we mnie.
Po następnej godzinie okazuje się, że pomyłkowo wywieźli te rzeczy gdzie indziej :-? Dowiozą, ale za tydzień :o :lol:
Wolne żarty, proszę o rozmowę z kierownikiem. Pani kierownik wysłuchała i spytała, czy sama nie mogłabym se tego zabrać, bo to w sumie małe paczki :o
(Jedna na 2 metry długa) :o :o :o Musiałam miec mord w oczach, bo zaraz się wycofała z tego pomysła i obiecała, ze dowiozą jutro.

Dowieźli :roll: Ale burdel z dowozem to mają olbrzymi :roll:

CDN..
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum