dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

kaśka maciej

Fakty i wiadomości z domu

Oceń ten wpis
Wenecja i Eiffla powieszona.
Za podpowiedzią jednej uroczej forumki stwierdzam, ze Chaplin zamiast Wenecji byłby fajnieszy :roll: Poza tym ta Wenecja wydaje mi sie za duża :roll:
Eiffla powieszona nie tak jak mówiłam :x tak to jest tak się chłopa na 10 sekund zostawi :-? No nic, pozostaje mi wierzyć, że nowe meble będa chociaż na tym poziomie :roll:

Paryżanki na razie stoją na kolumnach, nie mam koncepcji gdzie je powiesić, a tak mi się podobają, że musze na nie patrzeć: siedząc na kanapie napawam się ich widokiem.
Duża Marylin wyląduje jeszcze nie wiem gdzie :roll: Mam tez małą Merlinkę w łazience na dole, kurcze! Dlaczego nie zrobiłam jeszcze zdjęcia??? Przecież ona tam od miesiąca na mnie zerka :o

Edit:
Zapomniałam dodać, ze będąc w Ikea w piątek oglądaliśmy Beste :) To jest to czego szukaliśmy, ale to już wiecie. Z całą pewnością nie jestem do końca normalna, bo znów mam mętlik co do kolorów. Widać, ze Ikea zmienia ekspozycję przed zmianą katalogu, wiec poraz pierwszy zobaczylam zrobiony pokój z białą lakierowaną Bestą i się zakochałam :D :roll: No tylko kurddddddeeeeeeee nijak nie widzi mi się to nieszczęsne moje biurko :x Ktoś by może chciał je kupić???????????? :roll: :roll:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum