dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

manina

zrobimy sobie dobrze codzienny 117e

Oceń ten wpis
Jeszcze nie wybralismy firmy..Czekamy na wycenę z materiałami. Nie bralismy takiej mozliwosci pod uwagę, ale jedna z firm zaproponowała nam taka opcję przekonując nas, że wtedy unikniemy przestojów a w przypadku gdyby Grzegorz nie wrócil z morza w odpowiednim czasie organizowanie materiałów nie spadnie na moją głowę. W ubiegły czwartek odbyło się na wsi zebranie dotyczące budowy sieci kanalizacyjnej. Projekt dotyczy przyłączenia wszystkich istniejących domów i tych na które wydano pozwolenia do2008 roku, nas i wielu innych nie podłączą .musimy to zrobić na własny koszt .Czy tylko my mamy pod górkę nie wbiliśmy jeszcze łopaty a tyle pieniędzy wydane i jaszcze wydamy zanim wjedzie koparka.Martwi mnie też termin rozpoczęcia prac.Droga do naszej działki ma tylko cztery metry szerokości i jeśli nałożą sie terminy budowy sieci kanalizacyjnej z naszym planowanym startem ,to kicha bo nie będzie wjazdu na działkę.Trzeba spokojnie czekać może nie zaczną od naszej strony. Jesli ktoś mnie czyta to pozdrawiam Gosia[/quote]
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum