dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Gliwice i okolice !!!
Strona 2 z 2
  1. wojciech1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojciech1 Zarejestrowany: 17.01.2012 Posty: 46
    Witam.

    ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG FIRMY AQUAINVEST - MARCIN BUJAK Z OPATOWA, ZAJMUJĄCEJ SIĘ MIN. SPRZEDAŻĄ I UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, ODWODNIENIA, WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. FIRMA PO SPARTACZENIU ROBOTY OCZYWIŚCIE UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYKONANIA POPRAWEK. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW I UNIKA KONTAKTU.

    Pozdrawiam forumowiczów.
  2. KrulÓbó WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KrulÓbó Zarejestrowany: 03.05.2012 Posty: 7
    Czy ktoś może polecić dobrego kafelkarza z okolic Gliwic? Buduję w Smolnicy k. Sośnicowic, więc fachowcy z dalszych okolic pewnie nie będą chcieli dojechać
  3. desmont SYMPATYK FORUM (min. 10)
    desmont Zarejestrowany: 09.07.2013 Posty: 46
    a ja polecam elektrykow 509743756 fajne chlopaki
  4. Klaudka92 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klaudka92 Zarejestrowany: 05.12.2014 Posty: 1
    Cześć!
    Szukam dobrego i niedrogiego architekta z Gliwic. Kogo polecacie?
  5. kanalia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kanalia Zarejestrowany: 13.09.2014 Posty: 38
    witam gliwiczan i okoliczników.
    buduję w gliwicach -ostropie,właśnie wchodzę w etap stropu.oby starczyło zapału i kasy.............
  6. Zulekk WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Zulekk Zarejestrowany: 10.04.2016 Posty: 2
    Witam, jestem tutaj nowy. Pewnie jeszcze będzie kilkanaście moich postów, z racji tego, że właśnie zaczynam budowę. Pierwsze moje pytanie dotyczy projektu i ceny. Dom dwurodzinny, ale nie bliźniak. Częściowo podpiwniczony, dwie kotłownie, dwa niezależne garaże. Jedna częśc tylko parterowa ma zawierać dwie sypialnie, salon, kuchnię i łazienkę. Druga część na parterze tylko salon, kuchnia i łazienka, z tej mniejszej częsci domu, schody na górę i cała góra należeć ma do tej "mniejszej" , "drugiej" częsci domu. Dach czterospadowy. Garaże na wysokości piwnicy.

    Wiadomo, że cięzko jest znaleźć gotowy projekt takiego domu, więc trzeba liczyć się z projektem indywidualnym. Może orientujecie się ile to możesz kosztować?
    Byłem u architekta i wstępnie powiedział mi ok. 7500. To dobra cena? Pozdrawiam
  7. EcoCats WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    EcoCats Zarejestrowany: 21.05.2016 Posty: 2
    Hejka!

    Poszukuje DOBREJ/NIEPIJĄCEJ ekipy z okolic rudy śląskiej do gruntownego remontu mieszkania ze stanu surowego. Miło by było jak by do ekipy dołączył też architekt- najlepiej który miał już doświadczenie ze stylem skandynawskim.

    Czuwać!


    Julia!
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
Strona 2 z 2