dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Witam budujących w okolicach Lublina
  1. marianka54 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marianka54 Zarejestrowany: 24.05.2009 Posty: 14
    Mieszkam w Lublinie, na forum jestem nowa, ale czytam Wasze rady, dyskusje już od dawna. Mam zamiar wybudować niewielki dom (zrealizować zamysł swój i męża, ale życie jest paskudne - mąż zmarł 7 lat temu). Obecnie załatwiam "papiery" i będę szukała wykonawcy. Ponieważ jestem zielona w temacie budowy, a także brak mi czasu - praca,opieka nad leżącą mamą, postanowiłam zlecić wykonanie - "pod klucz" - albo do stanu surowego zamkniętego. Później kolejne ekipy...
    Myślę,że w tym roku nie dam rady z załatwieniem, ale na wiosnę...
    Mam prośbę może ktoś już tak budował, może u kogoś będzie finał w tym roku i może mi polecić sprawdzonych i solidnych i w miarę tanich fachowców.
    Jeśli ktoś zechce mi odpowiedzieć będę wdzięczna.
  2. soNIa_m SYMPATYK FORUM (min. 10)
    soNIa_m Zarejestrowany: 08.05.2007 Posty: 50
    zycze milej lektury http://forum.muratordom.pl/lubelskie,t1635.htm
    i powodzenia w budowie
  3. marianka54 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marianka54 Zarejestrowany: 24.05.2009 Posty: 14
    Cytat Napisał soNIa_m
    zycze milej lektury http://forum.muratordom.pl/lubelskie,t1635.htm
    i powodzenia w budowie

    Dzięki - pozdrawiam
  4. profihouse Banned
    Zarejestrowany: 19.07.2010 Posty: 20
    Posiadamy wolne terminy na budowę od czerwca 2011.
    Budujemy stany surowe, deweloperskie, lub pod klucz. Służymy pomocą również na etapie zakupu projektu i jego adaptacji, czy uzyskania finansowania.
    Proponujemy atrakcyjne ceny. Wstępnie koszt budowy zawierający robociznę, materiały, nadzór Kierownika, zaplecze socjalne i magazynowe, obsługę geodezyjną dla:
    - stanu surowego zamkniętego - 958 zł/m2 + VAT
    - stanu deweloperskiego - 2 161 zł brutto/m2 + VAT
    - stanu pod klucz z odbiorami - 2 425 zł brutto/m2 + VAT
    Ceny do negocjacji po przedstawieniu szczegółowego projektu i uzgodnieniu rozwiązań projektowych, materiałów wykończeniowych, instalacji wewnętrznych.
    Nie budujemy bez faktur dlatego jeśli myślisz o oszczędzaniu w ten sposób to raczej sobie oszczędź kontakt z nami. Stawiamy na wysoką jakość realizacji. Podstawą do roszczeń gwarancyjnych mogą być jedynie dokumenty potwierdzające wykonanie umowy. Nie wierz w to, że ktoś udziela gwarancji pisemnej jedynie na podstawie podpisanej umowy. Skoro umowa została podpisana, a nie zostały wystawione żadne dokumenty potwierdzające sprzedaż wykonanych prac, oznacza to że zlecenie nie zostało wykonane, a więc nie ma mowy o gwarancjach.
    Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas, referencjami, galerią zakończonych i bieżących realizacji na naszej stronie www.profihouse.pl
  5. myla1980 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    myla1980 Zarejestrowany: 22.04.2011 Posty: 4
    Witam!
    Ja również mieszkam i będę mieszkać w Lublinie!
    Budowy jeszcze nie zaczęliśmy, ale zamiary są!
  6. Lola 5 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lola 5 Zarejestrowany: 22.01.2011 Posty: 37
    Cytat Napisał marianka54
    Mieszkam w Lublinie, na forum jestem nowa, ale czytam Wasze rady, dyskusje już od dawna. Mam zamiar wybudować niewielki dom (zrealizować zamysł swój i męża, ale życie jest paskudne - mąż zmarł 7 lat temu). Obecnie załatwiam "papiery" i będę szukała wykonawcy. Ponieważ jestem zielona w temacie budowy, a także brak mi czasu - praca,opieka nad leżącą mamą, postanowiłam zlecić wykonanie - "pod klucz" - albo do stanu surowego zamkniętego. Później kolejne ekipy...
    Myślę,że w tym roku nie dam rady z załatwieniem, ale na wiosnę...
    Mam prośbę może ktoś już tak budował, może u kogoś będzie finał w tym roku i może mi polecić sprawdzonych i solidnych i w miarę tanich fachowców.
    Jeśli ktoś zechce mi odpowiedzieć będę wdzięczna.
    Hej
    Nie przejmuj sie , dasz rade wybudowac sama, ja tez buduje i sie nawet tym ciesze, ( na razie postawilam domek w stanie surowym) chetnie sluze rada .pisz na mojego priv-a [email protected]
  7. szabegedes WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szabegedes Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 7
    Zapraszam do korzystania z naszych usług. Budujemy domy do stanu surowego z opcją wykończenia do stanu developerskiego lub pod klucz. Posiadamy referencje. Możliwośc obejrzenia poprzednich realizacji na ternie woj lubelskiego lub mazowieckiego. Nasza strona: http://www.ekipabudowlana.net
  8. Beatki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatki Zarejestrowany: 26.06.2011 Posty: 54
    Hej!

    Tez zaczynam budowe, a raczej jestem dopiero na etapie zalatwiania dokumentow wiec wszystko jeszcze przede mna. Jak Wam sie to wszystko udalo, dziewczyny? Mam na mysli szczegolnie Lole 5 i marianke54 ! Marianka pewnie juz wybudowala, bo ostatni post jest z 2009 roku a Lola juz ma w stanie surowym albo i dalej! Super. Tez sie nie moge doczekac! Mam nadzieje, ze na jesieni cos sie u mnie ruszy : )

    Pozdrawiam
  9. marianka54 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marianka54 Zarejestrowany: 24.05.2009 Posty: 14
    Cytat Napisał Beatki
    Hej!

    Tez zaczynam budowe, a raczej jestem dopiero na etapie zalatwiania dokumentow wiec wszystko jeszcze przede mna. Jak Wam sie to wszystko udalo, dziewczyny? Mam na mysli szczegolnie Lole 5 i marianke54 ! Marianka pewnie juz wybudowala, bo ostatni post jest z 2009 roku a Lola juz ma w stanie surowym albo i dalej! Super. Tez sie nie moge doczekac! Mam nadzieje, ze na jesieni cos sie u mnie ruszy : )

    Pozdrawiam
    Witam Inwestorki
    Ja zaczynam dopiero w czerwcu. Cały czas kopałam się z urzędami (!). Powiem Wam, że nie sądziłam, że początek będzie taki "pod górkę", ale cóż trudności są po to aby je pokonywać.
    Teraz będę tu częściej - pozdrawiam
  10. Beatki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatki Zarejestrowany: 26.06.2011 Posty: 54
    Cytat Napisał marianka54
    Witam Inwestorki
    Ja zaczynam dopiero w czerwcu. Cały czas kopałam się z urzędami (!). Powiem Wam, że nie sądziłam, że początek będzie taki "pod górkę", ale cóż trudności są po to aby je pokonywać.
    Teraz będę tu częściej - pozdrawiam
    Nie martw się. U mnie też było pod górkę ale w końcu udało się zacząć a dokładnie we wrześniu. Jak miałaś zacząć w lipcu to pewnie już co nieco zrobione. Nie wiem na jakim jesteś etapie. U mnie parę dni temu został zalany strop. Możemy się wymieniać fachowcami

    Serdecznie pozdrawiam.
  11. Beatki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatki Zarejestrowany: 26.06.2011 Posty: 54
    Cytat Napisał marianka54
    Witam Inwestorki
    Ja zaczynam dopiero w czerwcu. Cały czas kopałam się z urzędami (!). Powiem Wam, że nie sądziłam, że początek będzie taki "pod górkę", ale cóż trudności są po to aby je pokonywać.
    Teraz będę tu częściej - pozdrawiam
    Nie martw się. U mnie też było pod górkę ale w końcu udało się zacząć a dokładnie we wrześniu. Jak miałaś zacząć w lipcu to pewnie już co nieco zrobione. Nie wiem na jakim jesteś etapie. U mnie parę dni temu został zalany strop. Możemy się wymieniać fachowcami

    Serdecznie pozdrawiam.
  12. Greg_81 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Greg_81 Zarejestrowany: 09.07.2009 Posty: 467
    Witam ,poszukuje namiarów abz przeprowadzić badanie gruntu podpowiecie ?
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12