dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Chojnice i okolica - czy ktoś się tam buduje ?????
  1. somusie SYMPATYK FORUM (min. 10)
    somusie Zarejestrowany: 21.08.2004 Posty: 22
    Witam wszystkich z tych rejonów , co prawda widze jak powstają nowe domy , ale tu na forum nikogo nie mogę znaleźć
    ------
    tak się oczy wypatruje i nic
    ----------
    pozdrowienia
  2. Pagin ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin Zarejestrowany: 09.12.2002 Posty: 1021
    Witam,
    To moze przylacz sie do Grupy Trojmiejskiej
    Pozdrowienia
  3. somusie SYMPATYK FORUM (min. 10)
    somusie Zarejestrowany: 21.08.2004 Posty: 22
    Bardzo chętnie , dzięki za radę
    ------
    pa
  4. [email protected] SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justynapestka15@wp.pl Zarejestrowany: 24.02.2008 Posty: 49
    Zaczynam budowę w Chojnicach ale widzę że się troszkę spóźniłam ale może się jeszcze ktoś znajdzie? Pa
  5. damian88 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    damian88 Zarejestrowany: 07.01.2011 Posty: 121
    Zaczynam budowę w Chojnicach ale widzę że się troszkę spóźniłam ale może się jeszcze ktoś znajdzie? Pa
    Witam ja kupiłem działkę w Czersku i zaczynam załatwiać dokumenty do pozwolenia ,ale jest ciężko i jeśli ktoś chciał by mi pomóc to bardzo bym był wdzięczny za pomoc
  6. Sofii WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sofii Zarejestrowany: 28.04.2011 Posty: 4
    Witam wszystkich którzy tu jeszcze kiedyś zajrzą, będę zaczynała budowę w tej okolicy i aż stach się bać, bo czuję się w tej sprawie jak ledwo co kraczące niemowle!!! Może ktoś znajdzie się z dobrą radą i wesprze sąsiadów z okolic. Mamy już działkę, częśc kupinych materiałów i tylko czekamy na to, eż zelży mróz. Mam umówioną ekipę, jednak nie mam z nimi spisanej umowy, nie wiem jak to zrobić, znalazłam jakąś w inetrnecie, która by mi najbardziej odpowiadała, jednak czy to dobry pomysł. Pomocy !!!!
  7. damian88 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    damian88 Zarejestrowany: 07.01.2011 Posty: 121
    witam Sofii

    Gdzie zaczynasz budowę ?? ja buduję w Czersku . jeśli czegoś potrzebujesz to pisz chętnie pomogę
  8. joasia2705 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joasia2705 Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 1
    Witam!
    Buduję w Chojnicach. Na dzień dzisiejszy - stan surowy otwarty. Bardzo chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami.
  9. mrTracy SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mrTracy Zarejestrowany: 23.04.2012 Posty: 47
    Witam, buduję w Chojnicach.
    Będę teraz kupować styropian, podłogi - instalacje hydrauliczne itd.
    Fajnie byłoby zmontować grupę zakupową, można by dostać spore upusty, nie wiem na ile to realne, bo wszyscy powinni kupować w mniej więcej tym samym czasie.
    pozdrawiam,
  10. fuhoskar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fuhoskar Zarejestrowany: 16.08.2012 Posty: 25
    Cytat Napisał damian88
    Witam ja kupiłem działkę w Czersku i zaczynam załatwiać dokumenty do pozwolenia ,ale jest ciężko i jeśli ktoś chciał by mi pomóc to bardzo bym był wdzięczny za pomoc
    A z czym masz problem ja kupiłem w okolicach ale załatwiam wszystko w gminie czersk i chojnicach
  11. aiki ELITA FORUM (min. 1000)
    aiki Zarejestrowany: 23.11.2012 Posty: 2626
    Myślę, że przez ten czas się uporał z problemami.
  12. damian88 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    damian88 Zarejestrowany: 07.01.2011 Posty: 121
    Witam . już domek pobudowany i wykończenie zostało tylko
  13. aiki ELITA FORUM (min. 1000)
    aiki Zarejestrowany: 23.11.2012 Posty: 2626
    Ja czekam na pogodę i ruszam z fundamentami.
    Projekt "Dom w borówkach 3" budowany ile sie da systemem gospodarczym.
    jedynym wrogiem będzie tylko czas bo po pracy popołudniami.
  14. maja_br WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maja_br Zarejestrowany: 21.04.2013 Posty: 3
    Witam, niedawno odebraliśmy pozwolenie na budowę i jesteśmy na etapie poszukiwań kierownika budowy. Zrobiliśmy rekonesans po budowach i popytaliśmy budujących ludzi i za ciekawie to nie wygląda. Chcielibyśmy znaleźć kierownika, który będzie doglądać budowy, a nie ja rozpisywał na końcu dziennik budowy i kombinował co tu zrobić potem bo majsterek zrobił coś nie tak. Nie chcemy topić niepotrzebnie pieniędzy w poprawki więc szukamy kogoś sensownego. Zdajemy sobie sprawę że ekipy budujące są słabe bo widać to po budowach.
    Wstępnie zdecydowaliśmy się na tego kierownika budowy Górski Łukasz. Tu pojawia się problem bo wykonawca powiedział, że jeżeli będzie ten kierownik to on rezygnuje z roboty. Z drugiej strony widzieliśmy budowę którą on nadzorował i gadaliśmy z inwestorem który mówi że warto go wziąć. Sami nie wiemy komu teraz wierzyć czy wykonawcy czy inwestorowi.
    Jeżeli ktoś miał jeszcze styczność z tym kierownikiem to proszę o szczerą wypowiedź.
  15. fuhoskar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fuhoskar Zarejestrowany: 16.08.2012 Posty: 25
    Witam buduje dom w czersku słyszałem o dobrej i taniej hurtowni w Chojnicach koło zus czy ktoś może mi dać namiary lub inną dobrą hurtownie pozdrawiam
  16. aiki ELITA FORUM (min. 1000)
    aiki Zarejestrowany: 23.11.2012 Posty: 2626
    Koło zus to prefabet.
    Jak jeszcze potrzebujesz to jest na stronie prefabet osława namiar
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16