dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Myślenicka
Strona 1 z 2
  1. PawełG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawełG Zarejestrowany: 06.11.2008 Posty: 58
    Jest Krakowska (za duża) , jest Wielicka a przecież i w okolicach Myślenic trochę powstaje. My planujemy start na wiosnę 2009 w Głogoczowie. Zapraszam wszystkich z okolic. Paweł
  2. PawełG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawełG Zarejestrowany: 06.11.2008 Posty: 58
    Nie ma nas ?
  3. PawełG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawełG Zarejestrowany: 06.11.2008 Posty: 58
    Witam
    (sam siebie)
    Mając wąską działkę planuję budowe Projektu muratora M44

    pozdrawiam
  4. Dariusz007 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dariusz007 Zarejestrowany: 19.03.2008 Posty: 8
    Witam,
    co prawda nie planujemy budowy domu w 2009, ale chętnie przyłączę się i posłucham opinii, rad, przstróg, bo najprawdopodobniej zaczniemy na wiosną 2010 w Myślenicach.
  5. PawełG SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawełG Zarejestrowany: 06.11.2008 Posty: 58
    Witam, nieśniało - lecz moze wystaruje nasza grupa.
    Jesteśmy po zakończeniu podziału działki - teraz czekamy chyba na wpisanie podziału do kięgi , następnie przepisanie jednej działeczki na nas i startujemy.
    Cały czas nie mam wybranego projektu - działka wąska 20 m a chcę miec w bryle garaż 2 stanowiskowy. Szukamy - lecz coraz blizej jesteśmy projektu indywidualnego.
    A tak apropo myślałem , ze stan surowy uda nam się zamknąc w tym roku, niestety obawiam się, że jezeli wylejemy fundamenty to i tak będzie juz dobrze.
    Pozdrawiam
  6. gzajac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gzajac Zarejestrowany: 20.07.2006 Posty: 176
    Obawiam sie ze nowa grupa sie nie przyjmie. Za malo ludzi buduje sie na poludnie od Krakowa. Poza tym najwiecej cennych uwag i rad znajdziesz i tak w jednej z 2 juz istniejacych grup.

    BTW. Krakowska i Wielicka już i tak dublują wiele postów. A i na jednej i na drugiej przeważają Ci sami forumowicze.

    Pozdrawiam,
    Grzesiek
  7. OGC DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    OGC Zarejestrowany: 14.11.2006 Posty: 738
    Cytat Napisał gzajac
    BTW. Krakowska i Wielicka już i tak dublują wiele postów.
    Zgadza się. Jak mam jakieś pytania to umieszczam i na krakowskiej i na wielickiej.
    A przecież jesteśmy generalnie na jednym terenie i mamy te same problemy
  8. mysiapysia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zarejestrowany: 09.02.2009 Posty: 25
    ja tez bede startowac na wiosne i tez w Glogoczowie kolo Krakowa moj projekt to EMO8L z Muratora POZDRAWIAM WSZYSTKICH BUDUJACYCH ITYCH CO BEDA BUDOWAC
  9. Dariusz007 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dariusz007 Zarejestrowany: 19.03.2008 Posty: 8
    Halo
    może jednak spróbujemy utrzymać naszą grupę, albo powiązać jakoś z inną
  10. gzajac FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gzajac Zarejestrowany: 20.07.2006 Posty: 176
    Cytat Napisał Dariusz007
    Halo
    może jednak spróbujemy utrzymać naszą grupę, albo powiązać jakoś z inną
    Aby powiązać z inną poprostu pisz posty na "Grupę krakowską"

    Pozdrawiam,
    Grzesiek
  11. Trąbki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Trąbki Zarejestrowany: 27.09.2009 Posty: 94
    Witam, mam do sprzedania pozostałe po budowie 3 palety pustaków leier 30 i ok 200 szt stempli, jesli jest ktoś zainteresowany to przosze o informacje na emaila [email protected] (sprzedam tanio).
  12. giehajz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    giehajz Zarejestrowany: 22.03.2004 Posty: 10
    witam
    mam dom wybudowany w myslenicach

    stan na dzien dzisiejszy to jakies 85 % skonczone jesli ktos chce zadac jakis pytania odnosnie budowania postaram sie udzielic odpowiedzi

    pozdr

    rob
  13. geopartner WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    geopartner Zarejestrowany: 15.03.2010 Posty: 9
    Dla szukających geologa, mogę polecić tego http://geolog.dl.pl/ w miare tani
  14. nicky040506 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nicky040506 Zarejestrowany: 17.01.2012 Posty: 4
    my bedziemy tez budowac w glogoczowie witam
  15. stanley79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    stanley79 Zarejestrowany: 09.10.2008 Posty: 332
    Cytat Napisał rybak211
    Witam. Gdzie w okolicy Wieliczki/Dobczyc można kupić w dobrej cenie deski szalunkowe?
    Więc dla zainteresowanych - mam kilka pozostałości po stanie surowym, i tak:
    Deski podwójne na ścianę kolankową(szalunek), około 60szt w cenie 2zł za szt - wysokość 74cm, szerokość, tak żeby zakryła 25cm więc około 30 - mają powiercone otwoty wiertłem 7 na drut lub szpilki


    Deski szalunkowe, używane do płyty - długość od 2-5,5m. Najwięcej takich 3-4m. Bez gwoździ, niektóre zupełnei czyste, podkładałem folię - zobacz zdjęcia w mojej budowie, inne brudne najwyżej z jednej strony. Mam ich około 3,3 kubika. Cena za całość - 430 zł:


    Giętarkę razem ze stolikiem lub osobno. Można w niej giąć druty do 12mm ale doradzam do 10. To jest z takich tańszych. Zapłaciłem za nią 150 zł. Sprzedam za 60zł samą lub 120 ze stolikiem. Stolik nadaje sie również do cyrkulatki - zresztą od niej pochodzi. Do stolika dospawałem profil na 180 cm który wyrównuje drut przed zagięciem(cena jak za złom, więc jak oddasz - nic nie stracisz - stolik waży ok 50kg):



    Następnie: 28 szt stempli o długościach od 285 - 350cm. Najwiecej takich około 3m. Dwie sztuki po 2m, kilka po 3,5m - z pod
    balkonów - te przypominają łaty o przekroju 8x8cm. cena 3zł za szt

    oraz stos desek o dł od 90-170cm. Idealne np na szalunek schodów. Jest ich ponad kubik. Cena 80zł:

    Kontakt na emaila (jeśli chcesz więcej zdjęć) lub 604 590 553, po 15.00. Możliwy transport po wcześniejszym uzgodnieniu i oględzinach. Odbiór osobisty w m.Kornatka k/Dobczyc.
    Jeśli uważasz, że za drogo - przyjedź, zaobacz, dogadamy się
    Pozdrawiam
  16. Renia i Grzes SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Renia i Grzes Zarejestrowany: 22.03.2012 Posty: 23
    Witam, czy ktoś mógłby coś napisac nt kierownika budowy pana Piwowarczyka z Dobczyc? Czy ktoś z jego usług korzystał? Proszę o rady
  17. stanley79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    stanley79 Zarejestrowany: 09.10.2008 Posty: 332
    Witam
    Mam do sprzedania garaż blaszany I gatunek. Wymiary 3x5m, otwieranie - 2 skrzydła, zamykanie od środka, dodatkowo kłódka garażowa i 2x uszy na kłódkę. Gratis dorzucam około 5L farby chlorokauczukowej w kolorze ciemna zieleń. Garaż ma 2 lata i nie wymaga żadnego wkładu finansowego Stoi na płytkach betonowych. Kupiliśmy go nowego na działkę podczas budowy domu. W maju nie będzie nam już potrzebny. Do odebrania w miejscowości Kornatka, 15km od Myslenic, 5 km od Dobczyc. pomogę przy demontażu, montażu, pomogę zorganizować transpotr.
    Cena 950zł (do uzgodnienia). Dodatkowe zdjęcia i informacje: [email protected], 604590553, po 15.00



  18. stanley79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    stanley79 Zarejestrowany: 09.10.2008 Posty: 332
    Cytat Napisał Renia i Grzes
    Witam, czy ktoś mógłby coś napisac nt kierownika budowy pana Piwowarczyka z Dobczyc? Czy ktoś z jego usług korzystał? Proszę o rady
    Jeśli chodzi o wybór kierownika to najlepiej takiego, który rzeczywiści pilnuje budowy, odbiera telefony i doradzi jak trzeba...
  19. stanley79 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    stanley79 Zarejestrowany: 09.10.2008 Posty: 332
    Witam
    CZy możecie polecić kogoś do poprawek na dachu - leje mi się woda w okolicach wyłazu na dach i jedno z okien dachowych jest do porawy - z góry dziękuję.
  20. mimiko SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mimiko Zarejestrowany: 13.08.2012 Posty: 21
    Witam sąsiada. Ja też buduję w Kornatce. Aktualnie bierzemy się za ocieplenie zewn.
    MM
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
Strona 1 z 2