dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Grudziądz
Strona 1 z 2
  1. reamer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    reamer Zarejestrowany: 27.07.2007 Posty: 12
    Witam

    Czy ktoś wie czy istnieje grupa Grudziądz ? Nie mogę się jej doszukać.
    Jesli nie proszę o wpisy to może uda się nam coś sklecić

    Reamer
  2. Dotach WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dotach Zarejestrowany: 17.01.2006 Posty: 7
    My też budujemy w G-dzu
    Dorota
  3. reamer SYMPATYK FORUM (min. 10)
    reamer Zarejestrowany: 27.07.2007 Posty: 12
    Witam

    Na jakim etapie jesteście ? Osobiście jestem na etapie tworzenia projektu.Jesienią planuję zalać fundamenty.
    Interesują mnie wszystkie informacje na temat zaopatrzenia w materiały, ekip wykonawczych, osoby, która nadaje się na kierownika budowy itp.

    Jesteście w stanie się podzielić wiedzą ?

    Damian
  4. Dotach WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dotach Zarejestrowany: 17.01.2006 Posty: 7
    My jesteśmy na etapie kopania fundamentów.
    Buduje nam firma, którą znalazłam w internecie. Kierownika budowy poleciła nam ta firma i ona prawdopodobnie będzie dostarczać materiały.
    Więc jak widziasz, nie mam się za bardzo czym dzielić .
    Dorota
  5. Emalia1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emalia1 Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 91
    A ja was dopiero teraz znalayzłam. Też budujemy w Grudziądzu, własciwie w Owczarkach. Dom juz stoi, ale elewacja strasznie się ślimaczy. Pokazywałam go tu: http://forum.muratordom.pl/moj-zolty...gd,t116193.htm
    Pozdrawiam,
  6. Piwek25 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Piwek25 Zarejestrowany: 07.01.2005 Posty: 23
    Nie wiem czy ta grupa już istnieje ale z przyjemnością się do niej dopisuję.
    Jesteśmy na etapie wyboru projektu (właściwe już wybrany lecz jeszcze nie zamówiony)
    Pozdrawiam wszystkich budujących się z Grudziądza
  7. Emalia1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emalia1 Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 91
    No w końcu ktoś się tu odezwał Jak Wam idzie budowa? U nas zaczyna się wykończeniówka. Obawiam się, że teraz dopiero zaczna się schody...
  8. Piwek25 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Piwek25 Zarejestrowany: 07.01.2005 Posty: 23
    Mówią, że wykończeniówka jest najgorsza (każda pierdoła kosztuje)
    Życzę wytrwałości
  9. kama100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kama100 Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 89
    Widzę, ze tu od lutego cisza a ja właśnie na wiosnę rozpoczęłam budowę w Grudziądzu.W tej chwili mam przerwę technologiczną przed położeniem stropu. Drewno na więźbę też już czeka.Fajnie by było, żeby więcej osób się tu znalazło. W końcu sa grupy z mniejszych miast więc dlaczego nie Grudziądz. Wzajemne wsparcie napewno jest potrzebne
  10. Emalia1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emalia1 Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 91
    Dzieje sie. U mnie za dwa tygodnie przeprowadzka
  11. kama100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kama100 Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 89
    Gratulacje!!!! Ja mam wszystko przed sobą a najbardziej na ten moment boję się wykonania dachu no i oczywiście tego co nurtuje chyba wszystkich czyli kosztów.
  12. Emalia1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emalia1 Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 91
    Bój się Koszty zaczynaja się po dachu.
  13. kama100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kama100 Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 89
    Na razie mogę sie jeszcze łudzić, że nie będzie tak źle Emilia jestem zachwycna Twoimi schodami. Co prawda jeszcze mam na to czas, ale super by było gdybyś podesłała na prv namiary i ceny na takie "drobiazgi" jak schody, drzwi i ten wspaniały piecyk
  14. andrew01 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    andrew01 Zarejestrowany: 20.05.2008 Posty: 502
    Witam budujących w Grudziądzu... i okolicach również chętnie
    się dopiszę do tej grupy

    My będziemy się budować w Małym Rudniku, na razie czekamy na warunki zabudowy więc daleka droga przed nami, a i w między czasie rozglądamy się za ekipą, która by postawiła stan surowy naszego domku.

    Pozdrawiam
    Andrzej
  15. kama100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kama100 Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 89
    Witaj Andrzej! Ja buduję w pobliżu " dzikiej plaży " Warunki zabudowy już miałam więc ten punkt mnie ominął. Powodzenia
  16. kama100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kama100 Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 89
    Sprzedam stemple ok 200 szt Moze ktoś jeszcze potrzebuje
  17. telmunia STAŁY BYWALEC (min. 300)
    telmunia Zarejestrowany: 17.08.2008 Posty: 449
    A my budujemy w Grupie. Ale, jako że najbliżej jest Grudziądz to podciągamy to pod grupę grudziądzką. A póki co szukamy dobrego elektryka...
  18. kama100 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kama100 Zarejestrowany: 04.05.2008 Posty: 89
    U mnie elektryk właśnie zakłada instalację więc narazie nie mogę jeszcze nic powiedzieć na temat jego pracy, ale namiar mogę dać. Mam też jeszcze jeden namiar na elektryka od mojego kierownika budowy.
  19. Instalatorek Guest
    Instalatorek Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Witam osoby budujące w Grudziądzu i okolicach. Podpinam się do grupy chociaż swój dom stawiam w Radzyniu ale jestem z Grudziądza. Korzystając z okazji składam wszystkim najserdeczniejsze Bożonarodzeniowe Życzenia !

    Tyle na wstępie.
    Macie zapewne bogatsze doświadczenie niż ja więc może wskażecie mi dobrego konstruktora w Grudziądzu, który nie boi się projektować fundamentów (np.płyty) na trudnym gruncie. Chodzi mi o człowieka, który coś doradzi.

    Pozdrawiam
  20. inwestorkakasia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    inwestorkakasia Zarejestrowany: 20.01.2009 Posty: 2
    Ja szczerze mogę polecić jednego Pana. Był u mnie kierownikiem budowy i wszystko szło jak należy. Poza tym miał kontakty z elektrykami i innymi takimi branżami. Ma swoją stronę www.ajk.org.pl
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 36
Strona 1 z 2