dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
A okolice Lębork Wejherowo zaglądają tu????
Strona 1 z 2
  1. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Właściwie to możemy podpiąć sie pod Trójmiasto ale może swój wątek stworzymy ja jestem z Lęborka buduję się pod na wsi
  2. karolinams WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinams Zarejestrowany: 01.08.2007 Posty: 8
  3. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Pozdrawiam no my już działamy na wisi pod Lęborkiem
  4. karolinams WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinams Zarejestrowany: 01.08.2007 Posty: 8
  5. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    Witam sasiadow.
    Moj maz jest z Leborka , a bedziemy budowac sie pod leborkiem ok 10 km.
    Na dniach skladamy dokumenty o pozwolenie na budowe.

    Milo, spotkac "ziomkow"


    Pozdrawiam i obiecuje tutaj zagladac.
    Kasia
  6. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    hehe 10 km pod Lęborkiem a my 12 pod tylko ciekawe czy w tę sama stronę bo my na Redkowice
    Nasze roboty pomału ruszają dalej mamy nadzieje zamieszkać późną wiosną pozdrawiam
    Jeżeli będziecie potrzebowali namiaru na dekarza , hydraulika, pana od wylewek czy ociepleń to służę pomocą bo mam sprawdzonych fachowców tylko nie wiem jak z terminami dziś to chyba trzeba rok na przód zaklepywać termin
  7. Sigi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sigi Zarejestrowany: 17.09.2005 Posty: 41
    Witam jestem z Goscicina,jestem na etapie drobnych prac wykonczeniowych ale juz mieszkamy i jest fajnie.
  8. Jelonek72 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jelonek72 Zarejestrowany: 04.06.2006 Posty: 323
    Ja co prawda w Leborku się nie buduję , ale mieszkam tam całe 9 lat i były to cudowne czasy pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie !!
  9. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    Witam :

    Milo jest Was tutaj widziec.

    Beatka35:
    nasza dzialka jest ok 10 km od Leborka w kierunku na Linie. Jestem w trakcie tworzenia listy kontaktow potencjalnych wykonawcow, wiec jesli moglabys mi przeslac swoich sprawdzonych, to bylabym bardzo wdzieczna

    Sigi:
    Tylko pozadroscic gotowego domku. Zycze samych sloneczmych dni w nowym gniazdku.

    Jelonek72:
    Mam nadzieje, ze tez bedzie mi sie tam dobrze meszkalo. A po Twoich rekomendacjach to juz jestem prawie tego pewna.

    Pozdrawiam

    Kasia
  10. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Kasia ja w druga stronę Lęborka się buduje ale za to pracuję na twoich terenach w szkole niedaleko linii
    Jesli chodzi o wykonawców z tych którzy byli u mnie to mogę polecić z czystym sumieniem dekarza nie robi on wieźby ale wszystko resztę jest nie drogi i najlepiej dużo szybciej zaklepać termin to pan Mirek 788640518 ja go zamówiłam do ocieplenia ale to na wiosnę bo też to robi
    pozdrawiam wszystkich może orientujesz sie ile trzeba zapłacić za działkę w okolicy linii
  11. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    Witam Beatko,
    Dzialke zakupilismy w Popowie juz jakis czas temu, wiec teraz nie jestem w stanie powiedziec Ci jakie sa ceny ziemi.
    Szukamy murarzy. Czy to jest normalne, ze za wybudowanie domu z piwnica od funadmetow po deskowanie biora teraz 45-50 tys? Z mojego puntu - jako inwestoira - ta cena jest zawrotna. A moze polecisz mi swpich murarzy, albo znasz jakis solidnych? A moze potwierdzisz , ze te ceny sa aktualne dla Pomorza. Czytajac to forum, to o takich cenach mowia nieliczni Warszawiacy a nie zwykli Kowalscy.
  12. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Hey

    Ja z kolei jestem z okolic Wejherowa (konkretnie Leśniewo).nasza budowa miała wystartować na poczatku wrzesnia,ale burzymurki zawaliły temat.wiec tak niesmiało pytam,może macie jakas ekipe co by mogla w miedzyczasie pociagnac druga budowę??
    pozdrawiam
  13. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    Niestety nie moge Ci nikogo polecic bo sama jestem w trakcie szukania.
  14. Andy01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andy01 Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 50
    Witam wszystkich lęborczan. Miło jest spotkać na forum ziomali. Co prawda nie mieszkam od kilku lat w Lęborku, ale są to moje rodzinne strony, tam się urodziłem, chodziłem do szkoły i kupę lat mego dorosłego życia tam spędziłem. Obecnie wybudowałem się pod Ustką, jestem w trakcie wykańczania domu i .....siebie po trochu
    Kasia_Artur - Was szczególnie pozdrawiam, a to z tej racji, że w Popowie mieszka rodzina mojej żony.
    Okolice piękne bogate w grzyby i jagody.

    Jeśli chodzi o ceny, to ja budowałem systemem gospodarczym i niewiele mogę pomóc.
    Mój sąsiad zapłacił za stan surowy zamknięty w ubiegłym roku 27 tyś - parterówka z poddaszem mieszkalnym bez piwnic. Ale są to ceny usteckie (czytaj warszawskie), tak że za budowę w Popowie nie zapłaciłbym dziś więcej jak 30 tyś. Targuj się. Zresztą z tego co piszesz to chcecie zlecić budowę kompleksowo, a nie po kawałku każdemu fachowcowi.
    W takim układzie powinno być taniej.
    Zresztą w samym Popowie i okolicy znajdziesz podejrzewam murarzy.

    Jeśli chodzi o ceny usteckie to dekarze za położenie 170 m2 dachówki Braasa na czterech spadach dachu bez jakichś lukarn wraz z obsadzeniem 5 okien dachowych wraz z całą blacharką zaśpiewali 10,5 tyś. czyli 62 PLN/m2 Wzięłem dekarzy z Lęborka i umówiłem się na 23,5 PLN/m2 z dwuletnią gwarancją i umową na piśmie. Chłopy jeździli codziennie 70 km a byl to przełom roku 2005/2006 czyli zima, zarobili przez dwa tygodnie 4 tyś zgodnie z umową + ekstra premia ode mnie dwie setki. Z dachu jestem bradzo zadowolony, nic nie cieknie.
    Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich ziomali
  15. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    Witam jestes kolejna osoba ostatnio poznana, ktora sie wyprowadzila z Lęborka i zachowala mile wspomnnienia z tym miastem.

    Popowo - mala cicha wioska. Duzo lasow, bliso jeziora i PAGORKI - ciagle robi to na mnie duze wrazenie, bo pochodze z obszarow bardzo rowninnych.

    Budowa - jeszcze nie rozpoczeta a juz przygniata mnie perspektywa tych wszystkich problemow. Murarze - wiem, ze nikt nie bedzie pracowal za darmo - ale 43- 50 tys za dom to duzo. Sama robocizna.

    Ciagle szukamy.

    A tak przy okazji masz jeszcze namiary na tych dekarzy - czy mozesz podeslac mi ich namiary. Szukam solidnych wykonawcow polecanych przez innych.

    Pozdrawiam goraco.
  16. Andy01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andy01 Zarejestrowany: 19.01.2007 Posty: 50
    Nie mam w tej chwili w domu tej umowy z dekarzem. Całą dokumentację budowy trzymam w firmie.
    Jeśli dobrze pamiętam to gość nazywa się Kulpiński, a pod tym nazwiskiem mam nr kom. 606998409. Na pewno jest z Wilkowa pod Lęborkiem.
    Zresztą namiary na niego dostaniecie w firmie pod tym adresem http://www.matus.trim.pl . Właścicielem firmy jest mój znajomy p. Stefan. Polecam ją jeśli będziecie szukać pokryć dachowych. Ja u nich kupiłem cały dach. Można się targować
    Pytająć o dekarza powołajcie się na mnie tzn. Andrzeja spod Ustki któremu sprzedali Celtycką Braasa.
    Jeśli chodzi o pracę dekarza to będąc w Lęborku zobaczcie dach na ul.Zawiszy Czarnego 1, to jego dzieło.
    Pozdrawiam
  17. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    wielkie dzieki za namiary
  18. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Ja polecam również dekarza to numer 788640518 bardzo solidny , niestety wiecej jak na razie nikogo nie mogę polecić
  19. Kasia_Artur FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kasia_Artur Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 273
    dziekuje bardzo za namiar na dekarza
    Pozdrawiam
    Kasia
  20. krzysztofc1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzysztofc1 Zarejestrowany: 12.10.2007 Posty: 10
    Cytat Napisał Andy01
    Nie mam w tej chwili w domu tej umowy z dekarzem. Całą dokumentację budowy trzymam w firmie.
    Jeśli dobrze pamiętam to gość nazywa się Kulpiński, a pod tym nazwiskiem mam nr kom. 606998409. Na pewno jest z Wilkowa pod Lęborkiem.
    Pozdrawiam

    Nr tel. błędny. Ten Pan nie jest dekarzem- sprawdziłem
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39
Strona 1 z 2