dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nowosądecka
Strona 4 z 4
  1. syjam23 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    syjam23 Zarejestrowany: 31.07.2012 Posty: 41
    My zaczynam w czerwcu 2013 w okolicach Łącka. Pozwolenie na budowe prawie mamy. Materiały budowlane zamowione, ekipa budowlana po dlugich poszukiwaniach wybrana(nie było łatwo).Polecam firme:

    F.P.H.U. BLACHDOM TECHNIKA BUDOWLANA Mariusz Świderski z Podegrodzia. Zamawiałem u nich dachówkę Robena. Najniższe ceny w okolicy na systemy dachowe ( w Nowym Sączu dużo drożej w wszystkich hurtowniach budowlanych).Fachowo doradztwo.

    Druga firma to ROL-BUD z Gołkowic. Mają bardzo duży asortyment budowlany(i nie tylko) i ceny tez duzo nizsze niz w Nowym Sączu i okolicy.Bardzo miła obsługa Polecam
  2. gosiek1500 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gosiek1500 Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 20
    Kurcze ludzie piszcie coś, chętnie bym z kimś podyskutowała z okolic, a tu tak cicho...
    My zaczynamy (w końcu) w tym miesiącu, więc już bardzo niedługo

    pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
  3. Szkieletoradi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Szkieletoradi Zarejestrowany: 07.04.2011 Posty: 8
    No ja chętnie podyskutuje, wcześniej czasu nie było od pierwszego wpisu na tym forum zdążyłem się wybudować i teraz się urządzamy, gosiek1500 i inni którzy zaczynacie, życze wytrwałości w budowaniu i przygotowania na przedziwne i zaskakujące sytuacje hehe. W razie potrzeby pisać jakie macie problemy to może coś podpowiemy (mam na myśli tych co już je maja za sobą).
  4. petryk WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    petryk Zarejestrowany: 29.08.2012 Posty: 3
    Witam. Poszukuję solidnej ekipy do postawienia w stanie surowym domu 110m. na terenie Poręby Małej w Nowym Sączu.
    Polećcie proszę kogoś.
    Kontakt na forum lub na maila: [email protected] lub pod tel 502 102 108
  5. spik11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spik11 Zarejestrowany: 30.12.2014 Posty: 16
    Witam
    Mam pytanie czy do odbioru domu w Nowym Sączu przychodzi inspekcja?
  6. kazper WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kazper Zarejestrowany: 21.08.2014 Posty: 5
    Dzień Dobry,

    Czy ktoś budował ostatnio lub ma w okolicy dom ze ścianą trójwarstwową i cegłą klinkierową na elewacji ?
    Poszukuję ekipy do fundamentów na jesieni w tym roku i SSO/SSZ od wiosny przyszłego roku. Fajnie by było mieć ekipę do całości. Budowa w Wielopolu, gmina Chełmiec.
    Chciałbym też porozmawiać z właścicielami o ich doświadczeniach.

    Z góry dziękuję za informację

    Pozdrawiam
    Michał
  7. KMACOŃ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KMACOŃ Zarejestrowany: 24.10.2016 Posty: 2
    Witam mnie znowu natury prawnej coś nurtuje. Ani w prawie wodnym ani w zaopatrzeniu w wodę nie ma takiego czegoś jak zakaz budowania studni jeśli jest dostępny wodociąg. Ja bardziej studni ufam niż wodociągowi. Gdzie jest takowy przepis co rzeczywiści zabrania kopania studni. Ale chcę to widzieć na własne oczy a nie że mi tak ktoś powie
  8. lebdauk WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lebdauk Zarejestrowany: 25.11.2016 Posty: 1
    Witam. Planuje budowe domu w przyszłym roku. Jakie grupy budowlane polecacie ?
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
Strona 4 z 4