dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nowosądecka
Strona 2 z 4
  1. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    Witaj HeyBobik.

    Może popytaj we właściwym Urzedzie, mają archiwa więc może się znajdą jakieś dokumenty
  2. HeyBobik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    HeyBobik Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 140
    Właśnie nie wiem, jak tego szukać w archiwach.

    Normalnie szuka się po numerze sprawy. Ale dzięki za podpowiedź, trzeba się za to wziąć i zobaczę co z tego wyjdzie.
    Pozdrawiam
  3. K160 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    K160 Zarejestrowany: 07.10.2008 Posty: 590
    WItam serdecznie sąsiadów,

    Remontuję stare gospodarstwo w Suchej Dolinie. Na początku miał być mini remont, który zamienił się w stawianie wszystkiego od początku.

    Przygód jak to na budowie bez liku, ale w związku z tym , że nie pochodzę stąd, to mam ich więcej niż inni. Aktualnie mimo tego , że płaciłem bardzo uczciwie i punktualnie moi cieśle zrobili skok w bok.

    Dlatego pojawiam się tutaj z pytaniem i prośbą, czy zna ktoś z Was małą ekipę cieśli do złożenia drewnianego spichlerza (został rozłożony 1,5 miesiąca temu).
    Szukam 2-3 ludzi, więcej nie potrzeba, ważne , żeby byli uczciwi i solidni -czyli to co zawsze. Za wszelką pomoc dziękuję. Belki spichlerza są poznaczone, kupione nowe krokwie, kupione drewno na wstawki, fundament przygotowany - nic tylko składać.

    Zainteresowanych zapraszam do galerii:
    http://picasaweb.google.pl/Motocykle...at=directlink#
  4. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    Witaj K160.
    Namiarów na ciesli nie mam ale fajnie że wpadłes i powodzenia życzę
  5. K160 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    K160 Zarejestrowany: 07.10.2008 Posty: 590
    Dziękuję za powitanie.

    Dlaczego grupa nowosądecka jest taka "pół martwa" ?

    Szkoda , bo potrzebne jest wsparcie loklanej braci muratorowej ...


    Szukam godnej polecenia , niewielkiej - max 2 ludzi - ekipy od : wylewek, tynków tradycyjnych, układania płytek, ocieplania poddasza, elektryki.

    Jednym słowem tradycyjne wykończenia .... może chociaż jeden Pan do pomocy , ktoś z głową, pomysłem, uczciwy i solidny .... tak, żeby mi pomógł.

    Pozdrawiam
    Artur
  6. margay ELITA FORUM (min. 1000)
    margay Zarejestrowany: 09.05.2009 Posty: 1290
    Witaj K160

    Chciałabym ci pomóc ale nie znam nikogo takiego

    Dlaczego grupa nowosądecka jest taka "pół martwa" ?
    też mnie to martwi.....

    pozdrawiam
  7. wiedzma_blair SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wiedzma_blair Zarejestrowany: 08.08.2007 Posty: 31
    Ja znam ekipę godna polecenia.Napisz na priv to podam namiary.
  8. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    no fakt dawno tu nie zaglądałam
  9. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    Witaj K160 ja jestem swieżo po tynkach cem-wap z agregatu ,ekipa godna polecenia robią solidnie szybko i przedewszystkim tanio,elektryk też by się znalazł,pozdrawiam
  10. MAJRA FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MAJRA Zarejestrowany: 14.10.2008 Posty: 108
    Witam

    Mam pytanie do osób z Nowego Sącza i okolic
    Jestem przed zakupem okien i planuję okna nowosądeckiej firmy DAKO.
    Jak jest postrzegana firma i jej produkt w Waszych stronach?
    Czy kupowaliście od nich okna i jak jest z ich jakością?

    Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam po góralsku
    (ja tyż z gór tyle, że świętokrzyskich )
  11. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    MAJRA

    sory nie pomoge nie mam doświadczenia z tą firmą

    ale chyba opinie mają nie najgorsze
  12. K160 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    K160 Zarejestrowany: 07.10.2008 Posty: 590
    Cytat Napisał MAJRA
    Witam
    Mam pytanie do osób z Nowego Sącza i okolic
    Jestem przed zakupem okien i planuję okna nowosądeckiej firmy DAKO.
    Jak jest postrzegana firma i jej produkt w Waszych stronach?
    Czy kupowaliście od nich okna i jak jest z ich jakością?
    Hej,

    Ja mam Dako , kupowałem i montowałem w zeszłym roku. Okna są super, VEKA i Winkhaus w Dako były tańsze niż najtańszy Gealan i Maco u jakiegoś garażowego producenta.

    Okna równe, ładne, ...i chyba niedrogie. Mogę Ci polecić salon firmowy Dako w Nowym Sączu na Jagielońskiej. Miałem wyceny w sumie z kilkunastu punktów (również od kilku przedstawicielstw Dako , ale nie firmowych) i właśnie tam było najtaniej, najwięcej gratisów i najlepsza obsługa. Wziąłem klamki złote Sekustic i ciepłe ramki. Ogólnie POLECAM , ale miej na uwadze, że jeszcze nie mieszkam w tym domu z nowymi oknami.

    Pamiętaj też, że dobry montaż (dobra ekipa od montażu) to praktycznie POŁOWA sukcesu. Musisz pilnować ekipy, sprawdzać otwieranie zamykanie okna kilka razy, upewnić się, że jest prawidłowo podklinowane i równo zapiankowane ...i wiele więcej ...ale to tak na początek.

    Pozdrawiam
  13. K160 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    K160 Zarejestrowany: 07.10.2008 Posty: 590
    Zachęcam Was do wymiany opinii na temat hurtowni budowlanych w naszych okolicach. Myślę, że szczególnie pożadane byłyby informacje na temat cen, poziomu obsługi, transportu materiałów, itp.

    Mnie szczególnie interesują betoniarnie (Janik, Dyckerhoff, itp) oraz składy z cegłami, bloczkami, cementami, blachami....wszelkie opinie miło widziane.

    Ogólnie po roku budowania stwierdzam , że jest u nas DROGO, o 30% drożej niż przy dużych miastach Kraków, Radom, Wawka.

    Polecam skład w Roztoce Ryterskiej - tzw u Ruzi . Nie najtańsza, ale ma bardzo szeroką ofertę, właściwie wszystko co można sobie wymarzyć , do murów, ociepleń, instalacji. Mają gigantyczny ruch, duży wybór towarów "GSowych". Za transport 15 km życzyli sobie 50pln później 100pln bo im przestało zależeć. Pustaki MAX w zeszłym roku po 2,80 , a na allegro były po 2zł wtedy. Piasek po 40zł za tonę.

    Odradzam Ramex w Piwnicznej, fatalna obsługa, wpychanie na siłę podziurawionych worków cementu, albo styropianu żółtego do słońca. Jedyny plus mieli promocję na MAX'a ...ale za to nie chcieli dowieźć.

    Drewno kupuje o prywatnego gospodarza z własnym lasem i tartakiem po 500zł za kubik. Jakoś niespecjalna.

    Bloczki betonowe ...to jakiś horror 3,8 bez rachunku i z wielką łaską i nigdzie nie mogę znaleźć taniej.

    Liczę na Wasze opinie.
  14. m.d.w SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m.d.w Zarejestrowany: 24.03.2009 Posty: 21
    Jeszcze nie rozpoczalem budowy (mam nadzieje zaczac w maju) ale jak kazdy zaczynajacy budowe planuje wieksze zakupy (pustaki, stal, dachowka, styropian, beton ....). Bede szukal materiaow takze przez internet nawet w wiekszej odleglosci od Sacza w nadziei ze pomimo kosztow transpotru bedzie taniej.

    A moze zaczniemy kupowac hurtowo? - gdyby sie pare osob zebralo to z pewnoscia w dowolnym miejscu daloby sie wytargowac znacznie lepsze ceny!!

    Jesli ktos sie pisze na zakupy hurtowe prosze dopisywac sie do listy - za jakis czas mozna sie spotkac i porozmawiac o konkretach:

    Lista chetnych :
    1. m.d.w
    2.
    3.

    Zachecam szczegolnie tych, Ktorzy rozpoczynaja budowe w tym roku !!![/b]
  15. Agi-Kal FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Agi-Kal Zarejestrowany: 26.07.2009 Posty: 256
    Witam wszystkich nowosądeczanów
    Nawet kawika, moja najbliższa sąsiadka, którą poznałam tu na forum już tu zawitała.
    Ja buduję w niedalekiej odległości od Nowego Sacza. W zasadzie to juz wybudowaliśmy, przed nami wykończenowka, a w wakacje przeprowadzka.
    Zyczę powodzenie wszystkim budującym!!
  16. ziuta62 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ziuta62 Zarejestrowany: 17.01.2010 Posty: 750
    Witam serdecznie. Rozglądamy się za działka w okolicach Nowego Targu/nad zalewem czorsztyńskim/. Czy orientujecie się drodzy forumowicze o przepisach-wymogach dotyvzących kąta nachylenia dachu w tych rejonach? Wybraliśmy projekt, po tysiacu przeglądniętych i przeanalizowanych i chyba nici z tego, przez dach. Dziękuję i pozdrawiam!
  17. K160 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    K160 Zarejestrowany: 07.10.2008 Posty: 590
    Cytat Napisał m.d.w
    Jesli ktos sie pisze na zakupy hurtowe prosze dopisywac sie do listy - za jakis czas mozna sie spotkac i porozmawiac o konkretach:

    Lista chetnych :
    1. m.d.w
    2. k160 (2660szt MAX, Blacha 200m2, Stal 2T, kruszywa piach, okna DUŻO )
    3.

    [/b]
    Super pomysł !
  18. m.d.w SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m.d.w Zarejestrowany: 24.03.2009 Posty: 21
    Cytat Napisał K160
    Cytat Napisał m.d.w
    Jesli ktos sie pisze na zakupy hurtowe prosze dopisywac sie do listy - za jakis czas mozna sie spotkac i porozmawiac o konkretach:

    Lista chetnych :
    1. m.d.w (1000szt gazobetonu 24, styropian 30m3, stal 1-2T, dachowka 300m2, beton 30m3, okna - tez duzo , ..... )

    2. k160 (2660szt MAX, Blacha 200m2, Stal 2T, kruszywa piach, okna DUŻO )

    3.
    Super pomysł !
    I juz jest nas dwoch , zachecam kolejnych budujacych. Im dluzsza lista tym wieksza szansa na tansze materialy. Pozdrawiam i zachecam do wspolnego dzialania!!! m.d.w
  19. agatonia WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agatonia Zarejestrowany: 18.01.2007 Posty: 5
    Przyznaję super pomysł .

    I już dziś zapraszam na zakupy hurtowe.
    (okna, bramy garażowe)
  20. K160 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    K160 Zarejestrowany: 07.10.2008 Posty: 590
    Kolejny nowosądecki problem: bloczki fundamentowe .

    Dlaczego nigdzie w naszych okolicach nie ma bloczków taniej niż po 3,7 ..to jakieś szaleństwo. W Krakowie są po 2,2 netto. To jedyne 100km , a różnica prawie 1,3 na bloczku.

    Może macie jakiś namiar na bloczki betonowe w normalnych cenach ?
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68
Strona 2 z 4