dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nowosądecka
Strona 1 z 4
  1. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    Witam czy ktoś buduje w okolicach Nowego Sącza
  2. m.d.w SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m.d.w Zarejestrowany: 24.03.2009 Posty: 21
    Witam Was forumowicze, niebawem zabieram sie za budowanie domu w okolicach Sacza (Piatkowa-Boguszowa). W zwiazku z tym wielka prosba o porady i informacje:
    - kierownik budowy - kogo polecacie / odradzacie
    - materialy budowlane - gdzie najlepiej kupowac
    - fachowcy - dobre i zle ekipy
    ....
    Bardzo prosze o wszelkie Wasze doswiadczenia zwiazane z budowa domu w
    okolicach Nowego Sacz - napewno nie tylko mnie sie przydadza
    A moze ktos z Was wlasnie zaczyna budowe ?

    Dzieki
    marcin
  3. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    No witam już myślałem że w okolicy Nowego Sącza nikt nie buduje,mówiąc strzeże jest nas tu niewielu Lachów,odnośnie materiałów ja kupowałem prawie wszystko na składach budowlanych w Biegonicach ,stal najtaniej na Krakowskiej lub Jana Pawła ,m.d.w kierownika mogę Ci polecić ale nie wiem czy chodzi Ci o cenę czy o jak czesto kierownik ma być na budowie zresztą jak masz fajną ekipe która zna się na rzeczy to kierownik to tylko formalnośc
  4. m.d.w SYMPATYK FORUM (min. 10)
    m.d.w Zarejestrowany: 24.03.2009 Posty: 21
    A widze les111, ze Ty budowe masz juz za soba - to swietnie - tym wieksza liczba doswiadczen i porad bedziesz sie mogl podizelic. Ja czekam na przekwalifikowanie (mam nadzieje ze bedzie do konca kwietnia tak samo jak i projekt) i chcialbym sie zabrac za fundamenty. Nie bede szukal do tego ekipy ale raczej wlasnymi silami z pomoca chetnych z rodziny (mamy juz pewne doswiadczenie). Potrzebuje jakiegos normalnego kierownika budowy, ktory przede wszystkim nie bedzie przeszkadzal no i zeby nie kosztowal wiecej niz te fundamenty .
    Les111 a beton, piaski, cement skad brales?
  5. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    M.d.w no to takiego kierownika mam za całość powiedział mi 1000zł płatne po zakończeniu całego budynku ,przynajmniej w moim przypadku ale przypuszczam że wszystkich którym prowadzi budowe,beton na fundamenty brałem z betoiarni na Jana Pawła są uczciwi i można się potargować z pompą za m3 B-15 płaciłem 200zł nie bierz betonu z Chełmca bo są oni bardzo żle zorganizowani gość błądził do mnie na budowe 1,5 godziny ,piasek z miejscowego składu Kamionka ,więżba Królowa Polska cena dobra można rachunek lub bez,cement biegonice składy
  6. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    Halo Halo!!!
    Ja też okolice Nowego Sącza!!!! Myslałam że już nikogo nie znajdę.
    Dopiero zaczynam tzn. jutro mam zalewane ławy, a dalej to już po świętach. Wesołych Świąt!!!!
  7. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    No witam serdecznie kawika w gronie lachów,ja też życze ZDROWYCH POGODNYCH ŚWIĄT
  8. Strumyczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Strumyczek Zarejestrowany: 24.01.2008 Posty: 270
    My też pomału zaczynamy naszą budowę!! Po świętach --- pełną parą! Pozdrawiamy wszystkich budujących z naszych okolic.
  9. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    Helooooooooo!

    Brałam beton z Chełmca no i jako tako . Troszkę po znajomości więc w sumie i trichę taniej.

    Matriały kupuje na Podegrodzkiej . Miła obsługa i ceny przystępne.
  10. Strumyczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Strumyczek Zarejestrowany: 24.01.2008 Posty: 270
    My braliśmy beton z Podegrodzia- Betoniarnia Janik. Świetna ekipa, bardzo sprawnie im poszło, 1 godzina i dwie gruszki wylane!!!
    Polecam! w 100 % polecam!
  11. wiedzma_blair SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wiedzma_blair Zarejestrowany: 08.08.2007 Posty: 31
    Ja szukam solidnego architekta z polotem i przystępną ceną z Sacza lub okolic.Możecie polecić kogoś? Kto Wam projektował domki?
  12. Strumyczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Strumyczek Zarejestrowany: 24.01.2008 Posty: 270
    Cytat Napisał wiedzma_blair
    Ja szukam solidnego architekta z polotem i przystępną ceną z Sacza lub okolic.Możecie polecić kogoś? Kto Wam projektował domki?
    My korzystaliśmy z usług pana Wituszyńskiego z Nowego Sącza. Począwszy od całej papierkowej roboty, łącznie z projektem i adaptacją. Cenowo wydaje mi się dość przystępny.
  13. wiedzma_blair SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wiedzma_blair Zarejestrowany: 08.08.2007 Posty: 31
    Czyli jednak..już własnie kilka razy słyszałam,ze ta firma zajmuje się super projektami.
    Możecie coś jeszcze poradzić w sprawie kredytu?Do której placówki najlepiej uderzyć?
  14. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    Ja skorzystałem z usług pana inż Mariana Jasińskiego jestem bardzo zadowolony i polecam
  15. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    Korzystałam z usług Pana Andrzeja Jędrzejczyka. Zadowolenie 100%. (Boże jak to zabrzmiało, gdyby mój małż to czytał...)

    Kredyt mam w ING. Nie wiem jak w innych bankach, tutaj ogólnie pewnie jak wszzędzie lekki koszmarek
  16. Piotr_M DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Piotr_M Zarejestrowany: 09.09.2004 Posty: 567
    Witam,
    poszukuję ekipy od tynków tradycyjnych wapienno-cementowych, zacieranych kwarcem. Wiekszośc ekip z którymi rozmawiałem robi z mieszkanek gotowych.
    Dzięki za pomoc.

    Piotr
  17. les111 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    les111 Zarejestrowany: 12.09.2008 Posty: 254
    Cytat Napisał Piotr_M
    Witam,
    poszukuję ekipy od tynków tradycyjnych wapienno-cementowych, zacieranych kwarcem. Wiekszośc ekip z którymi rozmawiałem robi z mieszkanek gotowych.
    Dzięki za pomoc.

    Piotr
    a pytałeś w grupie krakowskiej ja znam kilka ale nie wiem czy robią w okolicach Krakowa
  18. margay ELITA FORUM (min. 1000)
    margay Zarejestrowany: 09.05.2009 Posty: 1290
    to i ja się zamelduję
    Solidaryzm regionalny musi być
    Budujemy ok 20 km od Nowego Sącza
    Pozdrawiam
  19. kawika OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kawika Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 6055
    Kochani TYNKARZY na gwałt potrzebuję!!!!!!!!!

    Dobrych i tanich (ha)
  20. HeyBobik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    HeyBobik Zarejestrowany: 22.05.2007 Posty: 140
    Witam Forumowiczów,

    Mam problem z usankcjonowaniem budowy.
    Dziadek budował dom od 12 lat. Dał wszystkie papiery (projekt budowlany, pełnomocnictwo itd. - majstrowi, i ten się tym zajmował). W międzyczasie majster umarł, a projekt gdzies zaginął.

    Domek zbudowany - malutki domek z przyklejoną do niego stodołą i rupieciarnią.

    Czy ktoś wie, jak się za to zabrać by doprowadzić do nadania numeru domu i uzyskania na niego adresu korespondencyjnego ?

Pokaż wyniki od 1 do 20 z 68
Strona 1 z 4