dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Bartycka
Strona 2 z 3
  1. Karol'a Guest
    Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    buleczka - dziekuje za cenne info, w takim razie zdecyduje sie na inna firme...
  2. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Karol'a nie ma za co. Mam nadzieje, że nie stworzymy tu listy tylko ANY-KLIENT - FIRM ale wdpanie coś na listę PRZYJAZNEGO dla nas i dla portfeli.
  3. Chili WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Chili Zarejestrowany: 25.12.2006 Posty: 2
    Witam wszystkich jestem nowa forumowiczką. Zagladam do tego tematu i widze, ze poki co pewna pani imieniem, tj nikiem Buleczka przedstawia minusy firm na bartyckiej.- to wg owej pani najlepiej byloby wyjechac za granice, by tam zakupic odpowiednio dobry towar?- bo innego rozwiazania nie widze. Wszystko na NIE- przesada.

    Karola, moja rada, jesli chcesz zrobic dobry zakup- NIE SLUCHAJ TEJ PANI< BO JAK WIDAC< ONA SAMA NIE UMIE ZROBIC PORZADNYCH ZAKUPÓW I UMIE JEDYNIE NARZEKAĆ. Jesli juz masz sie kogos radzic to napewno nie kobiety, ktora sie na niczym nie zna, a w szczegolnosci na budownictwie- tudziez udziela samych odrad nie mowiac np o tym, ze owy zakup zostal dobrze zamontowany, nadal sie trzyma itd- co to za opinia? jak nie umie rozmawiac z ludzmi, to nie dziwie sie ze ciagle narzeka na firmy u ktorych kupuje.

    Wracając do tematy, cóz...bodownictwem sie nie interesuję, ale jesli mialabym zamawiać gdziekolwiek okna, tudziez parapety czy cokolwiek innego wybralabym wlasnie firme EM- DI, dlaczego? moze dlatego ze tam byłam i sprawdzalam oferty?- Tak pani buleczko, Twoje slowa sa falszywe i wredne, jak sie Pani nie podobala obsluga, to obsludze sie nie podobala pani. Tak niestety jest w relacjach , a z tego co widze, pani rozmawiać nie umie. Jak przeczytalam temat to tez moge powiedziec ze stala bywalczyni pani buleczka ma same pretensje do swiata, przepraszam ze to powiem, ale Czy pani nie przechodzi przepadkiem menopauzy, albo nie wiem rozwodu?! Czego ty od ludzi wymagasz?- ...zrobili platne parkingi- bo wszedzie sa platne parkingi! Nie podobaly sie drzwi, ktore kupilas, to czy to powód by wszystkim odradzać?- Moze ktos ma owe drzwi i jest z nich zadowolony? Tak jak ktoś, kto napisal o tej bramie ( prosze wybaczyc, ale nie pamietam niku) Produkt jest dobry, ale szef nie koniecznie.

    Cóz, moja opinia o Bartyckiej brzmi tak.
    Jak zamawialam do domu moskitierre, zaluzje parapet, zamowilam to na bartyckiej w firmie Em-Di. Jestem zadowolona z montarzu tych produktów. W przeciwnieństwie do Pani Buleczki, ktora jak narazie przechodzi chyba kryzys wieku sredniego, polecam firme Em- Di. Ich wlasciciel jest bardzo sympatyczna osobą, Pani siedzaca w budynku, doradza najleprzy produkt,monterzy z którymi miałam do czynienia tez byli sympatyczni, owszem czasem moze sie spoźnic towar, ale czy to od razu powód do tego by oczerniac dobra firmę?- Jaką mam pewnosc ze to wlasnie przez firme posrednicząca towar jest opóżńiony a nie przez hurtownie? Hmm? Mialam taki przypadek, ze parapet mial byc troszeczke nie rowny, ale z hurtowni przyjechal zly parapet( przyciety z jednej strony za bardzo z 2 za mało)- czy to wina tych co skladali zamowienie czy tych co go wykonywali...? -wydaje mi sie ze tych co wykonywali, bo projekt byl zrobiony dobrze. Ale w rezultacie wszysto wyszlo ladnie i schludnie z czego jestem zadowolona.
  4. rrmi REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    rrmi Zarejestrowany: 03.04.2005 Posty: 18501
    Cytat Napisał Chili
    Witam wszystkich jestem nowa forumowiczką. Zagladam do tego tematu i widze, ze poki co pewna pani imieniem, tj nikiem Buleczka przedstawia minusy firm na bartyckiej.- to wg owej pani najlepiej byloby wyjechac za granice, by tam zakupic odpowiednio dobry towar?- bo innego rozwiazania nie widze. Wszystko na NIE- przesada.

    Karola, moja rada, jesli chcesz zrobic dobry zakup- NIE SLUCHAJ TEJ PANI< BO JAK WIDAC< ONA SAMA NIE UMIE ZROBIC PORZADNYCH ZAKUPÓW I UMIE JEDYNIE NARZEKAĆ. Jesli juz masz sie kogos radzic to napewno nie kobiety, ktora sie na niczym nie zna, a w szczegolnosci na budownictwie- tudziez udziela samych odrad nie mowiac np o tym, ze owy zakup zostal dobrze zamontowany, nadal sie trzyma itd- co to za opinia? jak nie umie rozmawiac z ludzmi, to nie dziwie sie ze ciagle narzeka na firmy u ktorych kupuje.

    Wracając do tematy, cóz...bodownictwem sie nie interesuję, ale jesli mialabym zamawiać gdziekolwiek okna, tudziez parapety czy cokolwiek innego wybralabym wlasnie firme EM- DI, dlaczego? moze dlatego ze tam byłam i sprawdzalam oferty?- Tak pani buleczko, Twoje slowa sa falszywe i wredne, jak sie Pani nie podobala obsluga, to obsludze sie nie podobala pani. Tak niestety jest w relacjach , a z tego co widze, pani rozmawiać nie umie. Jak przeczytalam temat to tez moge powiedziec ze stala bywalczyni pani buleczka ma same pretensje do swiata, przepraszam ze to powiem, ale Czy pani nie przechodzi przepadkiem menopauzy, albo nie wiem rozwodu?! Czego ty od ludzi wymagasz?- ...zrobili platne parkingi- bo wszedzie sa platne parkingi! Nie podobaly sie drzwi, ktore kupilas, to czy to powód by wszystkim odradzać?- Moze ktos ma owe drzwi i jest z nich zadowolony? Tak jak ktoś, kto napisal o tej bramie ( prosze wybaczyc, ale nie pamietam niku) Produkt jest dobry, ale szef nie koniecznie.

    Cóz, moja opinia o Bartyckiej brzmi tak.
    Jak zamawialam do domu moskitierre, zaluzje parapet, zamowilam to na bartyckiej w firmie Em-Di. Jestem zadowolona z montarzu tych produktów. W przeciwnieństwie do Pani Buleczki, ktora jak narazie przechodzi chyba kryzys wieku sredniego, polecam firme Em- Di. Ich wlasciciel jest bardzo sympatyczna osobą, Pani siedzaca w budynku, doradza najleprzy produkt,monterzy z którymi miałam do czynienia tez byli sympatyczni, owszem czasem moze sie spoźnic towar, ale czy to od razu powód do tego by oczerniac dobra firmę?- Jaką mam pewnosc ze to wlasnie przez firme posrednicząca towar jest opóżńiony a nie przez hurtownie? Hmm? Mialam taki przypadek, ze parapet mial byc troszeczke nie rowny, ale z hurtowni przyjechal zly parapet( przyciety z jednej strony za bardzo z 2 za mało)- czy to wina tych co skladali zamowienie czy tych co go wykonywali...? -wydaje mi sie ze tych co wykonywali, bo projekt byl zrobiony dobrze. Ale w rezultacie wszysto wyszlo ladnie i schludnie z czego jestem zadowolona.
    I teraz tobie sie wydaje , ze nikt sie nie domysli kto jest wlascicielem tej firmy?
    Buleczke znamy na forum a ty co mozesz o sobie powiedziec ?
    Tylko nie brnij w klamstwa , bo to widac , naprawde

    Moja ocena Bartyckiej , wlasciwie kilku sklepow , w ktorych bylam jest tragiczna.
    Zostawilam do wyceny dachowke i nikt nie oddzwonil.
    W sprawie gotowej wiezby czekalam na odpowiedz pewnie z dwa miesiace.Teraz
    kupuje w lokalnych skladach i jestem zadowolona
  5. 1950 OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    1950 Zarejestrowany: 27.02.2006 Posty: 8119
    Cytat Napisał Chili
    Witam wszystkich jestem nowa forumowiczką. Zagladam do tego tematu i widze, ze poki co pewna pani imieniem, tj nikiem Buleczka przedstawia minusy firm na bartyckiej.- to wg owej pani najlepiej byloby wyjechac za granice, by tam zakupic odpowiednio dobry towar?- bo innego rozwiazania nie widze. Wszystko na NIE- przesada.

    Karola, moja rada, jesli chcesz zrobic dobry zakup- NIE SLUCHAJ TEJ PANI< BO JAK WIDAC< ONA SAMA NIE UMIE ZROBIC PORZADNYCH ZAKUPÓW I UMIE JEDYNIE NARZEKAĆ. Jesli juz masz sie kogos radzic to napewno nie kobiety, ktora sie na niczym nie zna, a w szczegolnosci na budownictwie- tudziez udziela samych odrad nie mowiac np o tym, ze owy zakup zostal dobrze zamontowany, nadal sie trzyma itd- co to za opinia? jak nie umie rozmawiac z ludzmi, to nie dziwie sie ze ciagle narzeka na firmy u ktorych kupuje.

    Wracając do tematy, cóz...bodownictwem sie nie interesuję, ale jesli mialabym zamawiać gdziekolwiek okna, tudziez parapety czy cokolwiek innego wybralabym wlasnie firme EM- DI, dlaczego? moze dlatego ze tam byłam i sprawdzalam oferty?- Tak pani buleczko, Twoje slowa sa falszywe i wredne, jak sie Pani nie podobala obsluga, to obsludze sie nie podobala pani. Tak niestety jest w relacjach , a z tego co widze, pani rozmawiać nie umie. Jak przeczytalam temat to tez moge powiedziec ze stala bywalczyni pani buleczka ma same pretensje do swiata, przepraszam ze to powiem, ale Czy pani nie przechodzi przepadkiem menopauzy, albo nie wiem rozwodu?! Czego ty od ludzi wymagasz?- ...zrobili platne parkingi- bo wszedzie sa platne parkingi! Nie podobaly sie drzwi, ktore kupilas, to czy to powód by wszystkim odradzać?- Moze ktos ma owe drzwi i jest z nich zadowolony? Tak jak ktoś, kto napisal o tej bramie ( prosze wybaczyc, ale nie pamietam niku) Produkt jest dobry, ale szef nie koniecznie.

    Cóz, moja opinia o Bartyckiej brzmi tak.
    Jak zamawialam do domu moskitierre, zaluzje parapet, zamowilam to na bartyckiej w firmie Em-Di. Jestem zadowolona z montarzu tych produktów. W przeciwnieństwie do Pani Buleczki, ktora jak narazie przechodzi chyba kryzys wieku sredniego, polecam firme Em- Di. Ich wlasciciel jest bardzo sympatyczna osobą, Pani siedzaca w budynku, doradza najleprzy produkt,monterzy z którymi miałam do czynienia tez byli sympatyczni, owszem czasem moze sie spoźnic towar, ale czy to od razu powód do tego by oczerniac dobra firmę?- Jaką mam pewnosc ze to wlasnie przez firme posrednicząca towar jest opóżńiony a nie przez hurtownie? Hmm? Mialam taki przypadek, ze parapet mial byc troszeczke nie rowny, ale z hurtowni przyjechal zly parapet( przyciety z jednej strony za bardzo z 2 za mało)- czy to wina tych co skladali zamowienie czy tych co go wykonywali...? -wydaje mi sie ze tych co wykonywali, bo projekt byl zrobiony dobrze. Ale w rezultacie wszysto wyszlo ladnie i schludnie z czego jestem zadowolona.
    zespół napięcia przedmiesiączkowego?

    cy cóś innego?
  6. 71kkk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    71kkk Zarejestrowany: 10.02.2005 Posty: 288
    polecam PARKIECIARZY od czerniakowskiej trzeci wjazd, po lewej stronie pawilon tuz przy ulicy. w takim wielkim bloku / sorki nie mam pod reka numeru/ - ku mojemu zaskoczeniu obsluga ok/ chociaz mlody koles/ , terminowi do bolu. no i maja super ekipe parkieciarska- pan WIESLAW OPIELA. bez huku, pisku i zawracania kijem wisly robi co do niego nalezy, jest ok. 45 pln z metra debu wzor niemiecki.

    poza tym polecam pawilon od lazienek+ jak jest drugi wjazd i ten wielki parking, to wlazi sie w pierwsza alejke rownolegla do tego parkingu a prostopadla do ulicy. jak sie stoi tylem do parkingu, do na lewo idzie sie do ulicy , a na prawo do tego pawilonu. sprzedaj tam szafki pod umywalki i inne. obsluga ok, najtaniej kupilismz , inni chcieli drozej.
  7. Chili WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Chili Zarejestrowany: 25.12.2006 Posty: 2
    RRmm...niestety ku Twojemu zdziwieniu nie jestem ani wlascicielem firmy, ani jakolwiek powiazana z nimi, poza tym, ze kupowalam od nich towar. Jestem zadowolona z tego com zakupila, z montarzu i z pracowników. Mozesz znac buleczke dlugo, ale wybacz ze to mowie, ta kobieta ciagle narzeka, wszystko jest nie po jejnemu, przeciez tak nie mozna. Mogłaby pisac wiecej niz - "sa do bani" albo "po porstu beznadzieja". Litosci. Jesli na podstawie tej opinii mialabym wybierac firme u ktorej zloze zamowienie, to nie wybralabym zadnej skoro jest do bani. Poza tym jesli dla niej ktos nie byl mily, bo np poprosil o herbate i to uznała za obraze, to przykro mi z tego powodu. Chyba ze cos zle zrozumiałam- widze jedynie opinie tej Pani i jest ona negatywna pod kazdym wzgledem i dla kazdej firmy- nie mam pojecia czym jej tak podpala bartycka. Dla mnie Em-Di było naprawde mile i dobrze wykonalo zlecenie. Dlatego polecam.
  8. Piątka ELITA FORUM (min. 1000)
    Piątka Zarejestrowany: 12.03.2004 Posty: 2332
    myślę, że wątek był dobry,
    może ktoś zechce uaktualnić dla tych co zaczynają?
  9. gośka57 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    gośka57 Zarejestrowany: 12.10.2005 Posty: 773
    Wątek bardzo dobry
    To ja uaktualnię dla tych, co finiszują. Niestety to ostrzeżenie
    http://forum.muratordom.pl/aqua-w-wa...light=bartycka
    pzdr
    gośka
  10. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Ja dopiero wbiłam łopatę w ziemię więc niestety jeszcze nic na Bartyckiej jeszcze nie kupiłam, ale skoro jak widać teraz nawet obsługa klienta na poziomie to nie jest norma, to polecę chociaż obsługę:
    ostatnio wybraliśmy się dowiedzieć się więcej o rekuperatorach i GWC. Na Bartyckiej są 4 firmy: jedna ma tylko wyposażenie, instalacje robi biuro gdzie indziej - nie byliśmy. Druga w porządku, tylko pan taki znudzony jakby miał już serdecznie dość tej roboty. Trzecia gość gada jak od pługa oderwany, a z kolei jego koleżanka "neutralizuje" pseudoprofesjonalną gadaniną z pełną wyższości miną pt. "och jacy ci klienci są niedouczeni, wszystko im muszę tłumaczyć"...

    Ale za to czwarta (Link Air System, Pawilon B) genialna: gość nam wszystko wytłumaczył (a trwało to dwie godziny, z czego jedną już po zamknięciu Bartyckiej!!!) naprawdę pasjonat, naprawdę znający się na rzeczy i naprawdę sprawiający dobre wrażenie. Już nie pójdziemy do nikogo innego.
    Dam znać (za jakieś 3 lata ) czy instalacja byla OK.

    Jak przyszło do wyceny, to wszystkie trzy firmy dały baaardzo zbliżoną, tylko na tę od Link-a czekaliśmy parę dni, a na pozostałe parę tygodni...

    Aha, i tam też robią odkurzacze centralne.

    Pozdrawiam
  11. monia77w1 REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    monia77w1 Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 10546
    Cytat Napisał DorciaIQ
    Ja dopiero wbiłam łopatę w ziemię więc niestety jeszcze nic na Bartyckiej jeszcze nie kupiłam, ale skoro jak widać teraz nawet obsługa klienta na poziomie to nie jest norma, to polecę chociaż obsługę:
    ostatnio wybraliśmy się dowiedzieć się więcej o rekuperatorach i GWC. Na Bartyckiej są 4 firmy: jedna ma tylko wyposażenie, instalacje robi biuro gdzie indziej - nie byliśmy. Druga w porządku, tylko pan taki znudzony jakby miał już serdecznie dość tej roboty. Trzecia gość gada jak od pługa oderwany, a z kolei jego koleżanka "neutralizuje" pseudoprofesjonalną gadaniną z pełną wyższości miną pt. "och jacy ci klienci są niedouczeni, wszystko im muszę tłumaczyć"...

    Ale za to czwarta (Link Air System, Pawilon B) genialna: gość nam wszystko wytłumaczył (a trwało to dwie godziny, z czego jedną już po zamknięciu Bartyckiej!!!) naprawdę pasjonat, naprawdę znający się na rzeczy i naprawdę sprawiający dobre wrażenie. Już nie pójdziemy do nikogo innego.
    Dam znać (za jakieś 3 lata ) czy instalacja byla OK.

    Jak przyszło do wyceny, to wszystkie trzy firmy dały baaardzo zbliżoną, tylko na tę od Link-a czekaliśmy parę dni, a na pozostałe parę tygodni...

    Aha, i tam też robią odkurzacze centralne.

    Pozdrawiam
    Ja jestem w trakcie korzystania z usług tej firmy. Narazie mamy rozprowadzone kanały do reku a w sierpniu montujemy centralę ale już mogę potwierdzić, że obsługa jest na najwyższym poziomie.
  12. daga75 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    daga75 Zarejestrowany: 03.01.2007 Posty: 202
    Cytat Napisał sonlar
    Odradzam firmę FOMA:
    Sprzedają chyba wszystko tj. : grzejniki, zlewozmywaki, kotły gazowe, armaturę, ceramikę itp.. ...
    Na dzień dobry kultura...
    Ale jak dokonałem zamówienia to już 4 tydzień czekam na ralizację... a miało być w kilka dni....
    Olewają klienta na całego.
    Dzwonię...
    Pan koniecznie musi wiedzieć kto dzwoni....A potem mówią, że odzwonią.. i ... nic.
    Ale nie odpuszczę bo mam zamówienie na papierze.
    Ja aktualnie robię u nich zakupy. Jak narazie, to wszystko w porządku: dobra cena, niewiele wyższa niż na allegro ten sm produkt, a niższa niż u innych na Bartyckiej. Towar dowieziony na miejsce, w umówionym terminie.
    Po przeczytaniu wcześniejszej opini, trzymam kciuki oby tak dalej było.
  13. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Cytat Napisał monia77w1
    Cytat Napisał DorciaIQ
    Ja dopiero wbiłam łopatę w ziemię więc niestety jeszcze nic na Bartyckiej jeszcze nie kupiłam, ale skoro jak widać teraz nawet obsługa klienta na poziomie to nie jest norma, to polecę chociaż obsługę:
    ostatnio wybraliśmy się dowiedzieć się więcej o rekuperatorach i GWC. Na Bartyckiej są 4 firmy: jedna ma tylko wyposażenie, instalacje robi biuro gdzie indziej - nie byliśmy. Druga w porządku, tylko pan taki znudzony jakby miał już serdecznie dość tej roboty. Trzecia gość gada jak od pługa oderwany, a z kolei jego koleżanka "neutralizuje" pseudoprofesjonalną gadaniną z pełną wyższości miną pt. "och jacy ci klienci są niedouczeni, wszystko im muszę tłumaczyć"...

    Ale za to czwarta (Link Air System, Pawilon B) genialna: gość nam wszystko wytłumaczył (a trwało to dwie godziny, z czego jedną już po zamknięciu Bartyckiej!!!) naprawdę pasjonat, naprawdę znający się na rzeczy i naprawdę sprawiający dobre wrażenie. Już nie pójdziemy do nikogo innego.
    Dam znać (za jakieś 3 lata ) czy instalacja byla OK.

    Jak przyszło do wyceny, to wszystkie trzy firmy dały baaardzo zbliżoną, tylko na tę od Link-a czekaliśmy parę dni, a na pozostałe parę tygodni...

    Aha, i tam też robią odkurzacze centralne.

    Pozdrawiam
    Ja jestem w trakcie korzystania z usług tej firmy. Narazie mamy rozprowadzone kanały do reku a w sierpniu montujemy centralę ale już mogę potwierdzić, że obsługa jest na najwyższym poziomie.
    To git
    Daj znać jak już skończą.
  14. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Cuś nam wątek podupadł
    Pozwoliłam sobie z innego wątku przekleić:
    Znam Interno z Bartyckiej (Warszawa). Dostałam tam 2 wyceny. Żadna rewelacja. Drogo a obsługa przeciętna. Chciałam kolor zbliżony do okien - stara sosna w palecie gori. Pani zrobiła wielkie oczy i nie wiedziała o czym mówię - bo oni mają inne palety. Dwa pawilony dalej sprzedawca nie miał z tym żadnego problemu.
    Nie polecam też Sykomatu na Bartyckiej - nieprzyjemna i niekompetentna obsługa. Chciałam zamówić 2 kasety metalowe, w które wsuwają się drzwi. Pan stwierdził, że takiej ściany jak u mnie to on w życiu nie widział i nie ma mowy żeby oni te kasety zamontowali. Dodam, że ścianka działowa murowana grubości 12 cm i z każdej strony narzucone po 2 cm tynku - czyli standard.
    Problemu nie było w firmie Elit - duża kompetencja (mają drzwi Dewro-wyższa półka) i w firmie Porta (Porta i Interdoor). Wszystkie na Bartyckiej. Polecam.
  15. Alvaro1 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Alvaro1 Zarejestrowany: 10.08.2008 Posty: 6
    Cytat Napisał Bess
    A może ktoś zaglądał w sprawie kominków do Awal&syn pawilon 51 lub do pawilonu 109 Komo? Może ktoś ma coś w ich sprawie do powiedzenia?
    Komo kominki- drogie, drogie, drogie... a w zamian nie ma co liczyć na szczególną jakość usługi. Obsługa przeciętna-w tym obszarze szczególne wyróżnienie dla pana Mateusza, który pomimo kilkukrotnych obietnic nie potrafił przez pół roku skoordynować wykonawców i po każdym telefonie przypominającym o sprawie zupełnie nie kojarzył o co chodzi... zdecydowanie więcej lecytyny!!!
  16. amatlea STAŁY BYWALEC (min. 300)
    amatlea Zarejestrowany: 26.11.2007 Posty: 351
    Cytat Napisał Bess
    A może ktoś zaglądał w sprawie kominków do Awal&syn pawilon 51 lub do pawilonu 109 Komo? Może ktoś ma coś w ich sprawie do powiedzenia?
    Jeśli chodzi o Awal to mam od nich kominki (aż 4 sztuki). Tyle, że na Bartyckiej jak u nich byłam to raczej się zraziłam - zdecydowałam się dopiero po rozmowie z właścicielem w salonie w Zielonce/Kobyłce. Znają się na tym co robią, ale mogłoby być trochę taniej...

    Z Bartyckiej polecam:

    -Aqua Arte - łazienki - bardzo gorąco polecam; mają super ceny - wyskakują w ceneo.pl jako jedni z pierwszych; kilkakrotnie u nich zamawiałam i jak narazie wszystko ok, dobry kontakt

    - Rakowski Investment - Marmury i granity na Bartckiej 24/26 paw. 103

    - podłogę zamówiłam w Eko Drew na Bartyskiej 24/26 paw.101 - jak narazie wszystko ok, ale wypowiem się dokładniej jak skończą...

    - no i kuchnię zamówiłam na Bartyckiej, ale jeszcze nie jestem pewna co o nich napisać

    - jak skończę załatwiać sprawę sprzętu AGD zamówionego na Bartyckiej to napiszę dokładnie co i jak - to będzie ostrzeżenie przed bardzo niekompetentnymi osobami
  17. juswys SYMPATYK FORUM (min. 10)
    juswys Zarejestrowany: 24.01.2008 Posty: 42
    Cytat Napisał monia77w1
    Cytat Napisał DorciaIQ
    Ja dopiero wbiłam łopatę w ziemię więc niestety jeszcze nic na Bartyckiej jeszcze nie kupiłam, ale skoro jak widać teraz nawet obsługa klienta na poziomie to nie jest norma, to polecę chociaż obsługę:
    ostatnio wybraliśmy się dowiedzieć się więcej o rekuperatorach i GWC. Na Bartyckiej są 4 firmy: jedna ma tylko wyposażenie, instalacje robi biuro gdzie indziej - nie byliśmy. Druga w porządku, tylko pan taki znudzony jakby miał już serdecznie dość tej roboty. Trzecia gość gada jak od pługa oderwany, a z kolei jego koleżanka "neutralizuje" pseudoprofesjonalną gadaniną z pełną wyższości miną pt. "och jacy ci klienci są niedouczeni, wszystko im muszę tłumaczyć"...

    Ale za to czwarta (Link Air System, Pawilon B) genialna: gość nam wszystko wytłumaczył (a trwało to dwie godziny, z czego jedną już po zamknięciu Bartyckiej!!!) naprawdę pasjonat, naprawdę znający się na rzeczy i naprawdę sprawiający dobre wrażenie. Już nie pójdziemy do nikogo innego.
    Dam znać (za jakieś 3 lata ) czy instalacja byla OK.

    Jak przyszło do wyceny, to wszystkie trzy firmy dały baaardzo zbliżoną, tylko na tę od Link-a czekaliśmy parę dni, a na pozostałe parę tygodni...

    Aha, i tam też robią odkurzacze centralne.

    Pozdrawiam
    Ja jestem w trakcie korzystania z usług tej firmy. Narazie mamy rozprowadzone kanały do reku a w sierpniu montujemy centralę ale już mogę potwierdzić, że obsługa jest na najwyższym poziomie.

    Nasze pierwsze wrażenie ze współpracy z firmą Link-air również były bardzo pozytywne. Niestety po pierwszej 2 godzinnej, bardzo przekonującej rozmowie z sympatycznym panem z wąsami było już tylko gorzej.
    Panowie:
    - nie przyjeżdżali na umówione wizyty
    - nie odpowiadali na maile i telefony
    - instalację zrobili bez przygotowania jakiegokolwiek projektu
    - rury zostały poprowadzone pod deskami konstrukcyjnymi (które miały być odsłonięte) zamiast nad nimi, i mimo wielu telefonów nie doczekalismy się, żeby Panowie przyjechali i nam to poprawili. W końcu po dwóch miesiącach oczekiwań i naszej osobistej wizycie na Bartyckiej usłyszelismy, że mamy sobie te rury przeciąć sami.
    - przy instalacji anemostatów podziurawili nam gotowe podwieszane sufity (z braku projektu pracowali na "czuja" wiercąc dziury tam, gdzie im się wydawało że będzie dobrze (!)). Na nasze pytanie co zamierzają zrobić z dziurami odpowiedzieli - tu cytuję: "nic". Na tym etapie postanowiliśmy zakończyć przygodę z Link-air.
    - kiedy poprosilismy Bartosza - producenta rekuperatora, montowanego przez Link-air żeby polecił nam kogoś innego do zakończenia instalacji, dowiedzieliśmy się, że nikt nie chce kończyć pracy po kimś, więc mamy dokończyć to sobie sami (a przy kontroli instalacji okazało się, że jedna rura jest 10 metrów za krótka).
    Dodam tylko, że na koniec usłyszałam od Pana montażysty z Link-air, ironiczne: "bardzo niemiło się z Państwej współpracowało". Wygląda na to, że za chamstwo montażystom z tej firmy płacą dużo więcej niż za rzetelną pracę ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!
  18. monia77w1 REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    monia77w1 Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 10546
    juswys

    faktycznie masz nieciekawe doswiadczenia. Nasza współpraca przebiegła bez zarzutu ale nie jestes pierwszą osobą, która narzeka na firmę LINk AIR. Chyba panom poprzewracało się w głowach od nadmiaru zleceń i przestali szanować klientów.
  19. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Ja mogę polecić sklep El-Max - lampy i wszelakość oświetleniowa.
    Kupowałam tam już 4 razy. Ich największa zaleta to bezdyskusyjne załatwianie reklamacji i innych problemów po zakupie. Mają oczywiście też wiele innych zalet np. są czynni aż do 19.00, mają dużą powierzchnię i bardzo wiele modeli wystawionych. Całość oferty z katalogów jest szybko ściągana, nie mydlą oczu i zawsze uprzedzają który producent jest raczej tandetny (co jest dość ważne jeśli się zamawia bez oglądania) itp.
    Dla mnie jednak naważniejsza jest możliwość bezstresowego załatwienia reklamacji. Ongiś kupiłam reflektory halogenowe, w których kolejno siadały transformatory. Pierwszą lampę odesłali z reklamacją do producenta, ale już drugą i trzecią zrobili mi na miejscu i od ręki.

    Również ze zwrotem innego, wadliwego towaru nie było problemów.
    Tak więc kupuje się tam bardzo przyjemnie i wszystkie lampy - swoje i rodziny - mam od nich. Obym tylko tym postem niczego nie zepsuła, bo jak tylko człowiek cóś naklika na Forum to zaraz to zepsieje...
  20. cezar1200 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cezar1200 Zarejestrowany: 06.07.2009 Posty: 1
    Zdecydowanie nie polecam zakupu glazury w firmie GENBUD. Po zapłacie panowie mają klienta głęboko w...
    W sklepie jest umieszczone informacja, iż można zwracać kafelki w pełnych opakowaniach. Jakież było moje zdziwienie gdy odmówiono mi przyjęcia trzech opakowań - ponieważ - mój "towar był sprowadzany na specjalne zamówienie". Faktycznie, czekałem kilka dni, ale nikt nie poinformował mnie, że jest to zamówienie a kafelki też nie były wyszukane hiszpańskie tylko rodzimy Paradyż. Sprzedający bezczelnie poinformował mnie, że zwroty są "dopuszczalne" co oznacza że on może dopuścic zwrot, ale nie musi.

    Po awanturze udało mi się zwrócic towar - tylko czy nie mogło się odbyć miło?

    Sprzedawcy w tym sklepie mają prawdopodobnie wynagrodzenie uzależnione od sprzedanego towaru i stąd to podejście do klienta...
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
Strona 2 z 3