dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Bartycka
Strona 3 z 3
  1. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Niezła kicha...

    A ja odradzam Kim od dachówek - poinformowali mnie skrupulatnie, że Creaton już nie produkuje Simfonie ani innej esówki, co okazało się nieprawdą Zresztą drodzy są.
  2. pudelek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pudelek Zarejestrowany: 25.04.2010 Posty: 1
    Cytat Napisał 71kkk Zobacz post
    polecam PARKIECIARZY od czerniakowskiej trzeci wjazd, po lewej stronie pawilon tuz przy ulicy. w takim wielkim bloku / sorki nie mam pod reka numeru/ - ku mojemu zaskoczeniu obsluga ok/ chociaz mlody koles/ , terminowi do bolu. no i maja super ekipe parkieciarska- pan WIESLAW OPIELA. bez huku, pisku i zawracania kijem wisly robi co do niego nalezy, jest ok. 45 pln z metra debu wzor niemiecki.

    poza tym polecam pawilon od lazienek+ jak jest drugi wjazd i ten wielki parking, to wlazi sie w pierwsza alejke rownolegla do tego parkingu a prostopadla do ulicy. jak sie stoi tylem do parkingu, do na lewo idzie sie do ulicy , a na prawo do tego pawilonu. sprzedaj tam szafki pod umywalki i inne. obsluga ok, najtaniej kupilismz , inni chcieli drozej.
    Zdaje sie, ze korzystam wlasnie z uslug tej firmy (dla sprecyzowania - Pawilon 205). Korzystam po raz drugi (kilka lat temu robili mi w obecnym mieszkaniu parkeit, teraz kupilam od nich parkiet i schody, oczywiscie z usluga). Niestety, tym razem dostalam od nich podwykonawce-dramat. Pan nazywa sie Zygmunt Topij i oto lista jego "grzechow":
    1. po rozpoczeciu pracy stwierdzil, ze zajmie mu ona wiecej czasu niz myslal, wiec oczekuje wiekszej zaplaty (nie musze dodawac, ze wczesniej dostalam wycene i nie byla ona uzalezniona od czasu pracy tylko od liczby m2 dla podlog i od liczby stopni jesli chodzi o schody)
    2. rozgrzebawszy prace i wziawszy czesc kasy (o ja durna - nastepny raz trzy razy sie zastanowie, zanim zaplace komus przed zrobieniem pracy tylko dlatego, ze mnie bardzo prosi) facet zniknal.... Przestal odbierac telefony, nie bylo go ponad tydzien ... Sklep tez nie mogl sie do niego dodzwonic podobno. Dla mnie to znikniecie bylo o tyle istotne, ze (pomijajac niewykonczona prace i pobrane pieniadze) czlowiek ulotnil sie z kluczami do mojego domu. Klucze odzyskalam dopiero po kilku dniach, jak poinformowalam go, ze zamierzam zglosic sprawe na policje.
    Niestety, pan sprzedawca ze sklepu, gdy poprosilam go o zmiane wykonawcy, kilkukrotnym ponaglaniu, zaoferowal mi jedynie ... pana Zygmunta Topija (ponownie!) tlumaczac, ze zaden z ich wykonawcow nie chce konczyc czegos, co rozgrzebal ktos inny. coz, ufna w dobra wole ludzi (i postawiona przez sklep w dosc patowej sytuacji) postanowilam dac Panu Zygmuntowi jeszcze jedna szanse.
    3. Pan Zygmunt mial wrocic i skonczyc prace - drobnostka: inaczej umawial sie ze sklepem (sprzedawca z pawilonu 205 podal mi inna date "powrotu" pana Zygmunta do pracy), zas jak juz rozmaiwal ze mna, to swierdzil, ze on tego dnia jednak nie przyjedzie. przycisniety nieco zgodzil sie przystapic do pracy dzien pozniej. Gdy sie z nim wowczas umowilam to okazlao sie, ze o umowionej godzinie tylko ja stawilam sie na budowie. Pana Zygmunta musialam sciagac telefonicznie ...

    Brrrr.... tyle czasu i nerwow ile stracilam dotychczas na ponownej wspolpracy z Pawilonem 205 na Bartyckiej nie udalo mi sie chyba jeszcze stracic od poczatku prac wykonczeniowych. Postanowilam zatem nie dawac juz wiecej szans Panu Zygmuntowi ani Pawilonowi 205. I co sie okazalo? Ze jak w rozmowie ze sprzedawca powiedzialam, ze podjelam ostateczna decyzje, ze rezygnuje z ich parkeiciarza to okazlao sie, ze jednak moga mi zaproponowac alternatywnego wykonawce (patrz punkt 2 - wowczas nie mogli). A gdy moja decyzja okazla sie nieodwolalna zaczeli mnie straszyc, ze nikt mi tego nie dokonczy, a oni nie wystawia mi zadnej faktury na materialy (bo jak nie ich czlowiek uklada to niby co - nie mozna wystawic faktury???). Inna sprawa, z ejak powienialam, ze mam prawo w ogole zadnej faktury nie chciec, bo nie jestem fitrma, to straszyli, ze bez faktury nie mozna... Ech .... generalnie obsluga byla mila, gdy jeszcze nie zamowilam niczego - wowczas to nawet pamietali, ze maja do mnie oddzwonic ... A teraz? - sama musze dzwonic 3-4 razy, zeby sie o cos dowiedziec (np. termin dostarczenia schodow)...

    Szkoda gadac - jak wczesnij bylam zadowolona ze wspolpracy z pawilonem 205 (podloga od kilku lat lezy, nie rozsycha sie, wyglada OK), tak teraz, przy drugim podejsciu uwazam decyzje o wspolpracy za zyciowa porazke ... Moze jeszcze jakby chociaz w tej niekomfortowej sytuacji nadrabiali choc troche jakoscia obslugi i troska o klienta ... A tu niestety totalne olewanie
  3. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Stanowczo! odradzam MTBM - dystrubutora okien Pozbud. Okna sa super jakosci, ale mielismy tyle fakapow w zwiazku z niedokladnym zamowieniem, ze okna montowali nam trzy miesiace chyba... Dokladna historia mrozaca krew w zylach do przeczytania w moim dzienniku.

    Za to moge polecic sklep z glazura Leo Lazienki na Bartyckiej 175 - duzy wybor i ceny lepsze niz gdziekolwiek. I przejmuja sie klientem.
    Dobre ceny, mila obsluga i terminowa realizacja tez w Aqua Arte na Bartyckiej 175, zaraz obok Leo Lazienki zreszta
    I super firma z lampami Goemi Design - ja wprawdzie jezdzilam do nich na Wiertnicza, ale na Bartyckiej tez maja gdzies przedstawicielstwo. Naprawde ogromny wybor i doradzaja ze smakiem dbajac przy tym zeby portfel nie byl zabojczo obciazony
  4. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Cytat Napisał juswys Zobacz post
    Nasze pierwsze wrażenie ze współpracy z firmą Link-air również były bardzo pozytywne. Niestety po pierwszej 2 godzinnej, bardzo przekonującej rozmowie z sympatycznym panem z wąsami było już tylko gorzej.
    Panowie:
    - nie przyjeżdżali na umówione wizyty
    - nie odpowiadali na maile i telefony
    - instalację zrobili bez przygotowania jakiegokolwiek projektu
    - rury zostały poprowadzone pod deskami konstrukcyjnymi (które miały być odsłonięte) zamiast nad nimi, i mimo wielu telefonów nie doczekalismy się, żeby Panowie przyjechali i nam to poprawili. W końcu po dwóch miesiącach oczekiwań i naszej osobistej wizycie na Bartyckiej usłyszelismy, że mamy sobie te rury przeciąć sami.
    - przy instalacji anemostatów podziurawili nam gotowe podwieszane sufity (z braku projektu pracowali na "czuja" wiercąc dziury tam, gdzie im się wydawało że będzie dobrze (!)). Na nasze pytanie co zamierzają zrobić z dziurami odpowiedzieli - tu cytuję: "nic". Na tym etapie postanowiliśmy zakończyć przygodę z Link-air.
    - kiedy poprosilismy Bartosza - producenta rekuperatora, montowanego przez Link-air żeby polecił nam kogoś innego do zakończenia instalacji, dowiedzieliśmy się, że nikt nie chce kończyć pracy po kimś, więc mamy dokończyć to sobie sami (a przy kontroli instalacji okazało się, że jedna rura jest 10 metrów za krótka).
    Dodam tylko, że na koniec usłyszałam od Pana montażysty z Link-air, ironiczne: "bardzo niemiło się z Państwej współpracowało". Wygląda na to, że za chamstwo montażystom z tej firmy płacą dużo więcej niż za rzetelną pracę ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!
    Teraz juz jestem trakcie wspolpracy z LInk-Airem i jest tak jak piszesz: umowic sie z nimi na poprawke graniczy z cudem, OC zrobili byle jak, a jak ich prosilam czwarty raz o poprawke, to w koncu dali mi namiar do innej firmy - odkurzaczowej, ktora sie zna na tym a nie robi "przy okazji"...
    Jeszcze przed nami gwc, anemostaty i jednostka - no, zobaczymy...
  5. dziunia20 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dziunia20 Zarejestrowany: 30.06.2008 Posty: 20
    Witam,
    Jak do tej pory skorzystałam z dwóch sklepów na Bartyckiej.Tam zamówiłam i zrobiłam kominek w firmie "Stylowe kominki"-bardzo polecam.Pan Marek wysłuchał marudzenia ,doradził i bardzo sprawnie i ładnie wykonał mój kominek.
    Kupowałam również na Bartyckiej glazurkę Aparici w firmie "Filman"- również bezproblemowo. Wiem,że w Filmanie również można kupić przez neta.
    pozdrawiam
  6. TOMEK.M. WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    TOMEK.M. Zarejestrowany: 11.09.2010 Posty: 0
    Nikomu nie polecam firmy Parkiet Styl Zygmunt Topij parkieciarz partacz, niesłowny, niekontaktowy, rozmowa z nim to jak rozmowa z debilem. Szef, którego nie szanują pracownicy. Nie odbiera telefonów, nie przyjeżdza na umówione spotkania. Kompletny brak szacunku dla klienta.
  7. DorciaIQ OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zarejestrowany: 28.05.2008 Posty: 5596
    Ja polecam:
    - płytki www.leolazienki.pl: spory wybór, dobre ceny
    - sanitariaty www.aquaarte.pl: duży wybór, dobre ceny i miła obsługa
    - tapety www.abctapetysztukateria.pl: bardzo duży wybór
    - lampy www.goemidesign.pl: szczególnie p. Zuzannę Schon, bardzo fajnie podpowiada, niestety ceny jak to ceny dobrych lamp, ale są konkurencyjne w stosunku do internetowych
  8. Jenny12 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jenny12 Zarejestrowany: 16.03.2012 Posty: 1
    Jeśli zdecydujecie się na interesy z firmą FOMA pawilon 73 - czego ja na pewno więcej nie zrobię - radzę wszystko mieć na piśmie. W sklepie uzgodniliśmy cenę dostawy, której właściciel nie chciał mi nigdzie "zapisać". Cena ta była o ponad połowę niższa, niż właściciel firmy zażyczył sobie, gdy towar dostarczył.
  9. Darkpol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Darkpol Zarejestrowany: 18.11.2012 Posty: 11
    Cytat Napisał buleczka_77
    No to ja pierwsza.....
    ODRADZAM firme ktora sprzedaje i montuje okna - EM-DI Pana Filipa M. Okna sa OK, ale montaz...
    Mialam swego czasu niezla z nimi przeprawe i gdyby nie pomoc jednego z forumowiczow, kto wie czy nie oparlo by sie o sad.
    bula
    Witam ja również odradzam firmę EM-DI z Baryckiej. Pojechałam odebrać blat był trochę ukruszony z boku dlatego zgodziłam się na zaokrąglenie boków,żeby zniwelować ukruszenie. dzisiaj kierowca przywiózł blat z informacją , że mam dopłacic za zaokrąglenie boków. Nie dość ,ze zrobiłam im uprzejmośc, że nie musieli robic nowego blatu, to jeszcze chcieli mnie skubnąć na 100zł. mało tego , kiedy kierowca odjechał po awanturze telefonicznej i spokojnie obejrzałam blat okazało się ,ze ma zarobione zaprawką uszkodzenie. Przychodzi jutro hydraulik , wiec nie odwoże im tego, ale sami pojedźcie odebrać towar i go dokładnie obejrzyjcie. ja niestety nie miałam czasu.Teraz na spokojnie zastanawiam się czy ta cała zadyma z dopołatą nie była po to aby odwrócić moja uwagę od uszkodzenia. nie polecam EM-DI
  10. kamilwojciech WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kamilwojciech Zarejestrowany: 18.01.2014 Posty: 1
    Witam Państwa,

    Chciałbym zarekomendować firmę EM-DI Filip Matyjaszkiewicz z ul.Bartyckiej wszystkim, którzy szukają innowacyjnych rozwiązan do swojego mieszkania pod postacią kamiennych blatów.
    Konkurencja powinna brać przykład od w/w firmy.
    Właściciel fachowo doradził mi odpowiedni kamień na blat łazienkowy, który nadał elegancji Naszej łazience.
    Na pewno skorzystam ponownie w przyszłości.
    Pozdrawiam, Kamil W.
  11. inecita WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    inecita Zarejestrowany: 14.05.2009 Posty: 3
    Ja również z całych sił odradzam usługi Pana Zygmunta Topija (Zygmunt Topij Parkiet Styl czy parkietstyl). Jest to osoba niesłowna, która znika na całe miesiące z pieniędzmi klienta.
    Spartaczył nam podłogę za kilkanaście tysięcy złotych, nie możemy wyegzekwować naprawy, nie odbiera telefonów, tłumaczy się jak dziecko, ukrywa i kręci.
    Sprawa najprawdopodobniej zakończy się w sądzie.

    ODRADZAM!!!
  12. inecita WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    inecita Zarejestrowany: 14.05.2009 Posty: 3
    Cytat Napisał TOMEK.M.
    Nikomu nie polecam firmy Parkiet Styl Zygmunt Topij parkieciarz partacz, niesłowny, niekontaktowy, rozmowa z nim to jak rozmowa z debilem. Szef, którego nie szanują pracownicy. Nie odbiera telefonów, nie przyjeżdza na umówione spotkania. Kompletny brak szacunku dla klienta.

    Szczera prawda, opóźnienia, kręcenie, brak kontaktu (no chyba, że po pieniądze, bo dostał tylko 80% zaliczki).
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
Strona 3 z 3