dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Bartycka
Strona 1 z 3
  1. wbrat ELITA FORUM (min. 1000)
    wbrat Zarejestrowany: 23.05.2004 Posty: 1608
    Witam,

    Proponuje, by wszyscy zaopatrujący sie w centrum budowlanym przy ul. Bartyckiej w Warszawie zamieszczali tutaj swoje uwagi na jego temat: kogo polecacie, kogo odradzacie, itp. Sporo jest grup "około" warszawskich i ich przejrzenie jest dosc czasochlonne, a mysle, ze kazdy budujacy w tych okolicach choc raz byl na Bartyckiej .
  2. Bess FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bess Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 296
    Taki fajny temat podał wbrat, a tu zero odpowiedzi... A może by tak temat zmienić i zamiast "grupa Bartycka" dać "Bartycka". Może więcej osób zajrzy?
  3. wbrat ELITA FORUM (min. 1000)
    wbrat Zarejestrowany: 23.05.2004 Posty: 1608
    A może by tak temat zmienić i zamiast "grupa Bartycka" dać "Bartycka". Może więcej osób zajrzy?
    Zrobione
  4. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    No to ja pierwsza.....
    ODRADZAM firme ktora sprzedaje i montuje okna - EM-DI Pana Filipa M. Okna sa OK, ale montaz...
    Mialam swego czasu niezla z nimi przeprawe i gdyby nie pomoc jednego z forumowiczow, kto wie czy nie oparlo by sie o sad.
    bula
  5. Bess FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bess Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 296
    Znalazłam na Bartyckiej firmę GADIP (producent bram garażowych). Jestem zainteresowana ich ofertą. Ponieważ mieszczą się też w Józefowie pytałam o nich w grupie otwockiej. I taką odpowiedz otrzymałam:

    "Ja mam bramę Gadip, brama ok, ekipa zakładająca super ale przedstawiciela p. Żel.... to gonić .

    Umówił się na termin założenia bramy i zapomniał przekazać to do firmy ( a akurat wtedy ekipy były wolne)miał być piątek,u mnie przygotowania w garazu zdjęte drzwi prowizoryczne i a piać trzeba je było zakładać , ekipa mogła być dopiero w środę akurat miałam tyle pracy, że nie mogłam podjechać, ekipa po skończeniu czekała na mnie ponad trzy godziny.
    Równolegle zamawialiśmy bramę do moich rodziców do firmy, trzecią,dwie są od 2 lat w drugiej części budynku, ta miała być taka sama jak tamte ( obydwie są dwustronnie brązowe - standard u nich sprzed dwóch lat ) zamawiana brama jest duża 5m/3,5m miała być brązowa i :
    1. przyjechała spóźniona o dwa dni a rodzice mieli dziurę ( akurat było zimno i deszczowo -folia nie pomogła )
    2. przyjechała brama brązowo-biała ( biała od środka- zamawialiśmy brązową taką samą jak tamte ) zażyczyli sobie 500zł za dodatkowe malowanie bo u nich to standard taka biała- szkoda ,że wtedy nie mówił )
    3. w rozmowie po zamówieniu, stwierdził,żebym się lepiej przyjrzała bramie bo ona jest brązowa , jak mu powiedziałam ,że jest biała, to powiedział ,że to brama do garażu więc po co robić sceny!!!
    4. Akurat brama jest w firmie w tzw. komorze przyjęć i kolor biały to jak \###@ wszystko jest w brązach, nawet okna wymienione
    5. Wykłóciłam się, w końcu dopłata wyszła 100zł, bramę zabrali na 5 dni ( znowu dziura )
    6. Panowie nie chcieli połączyć mnie z szefem w sprawie reklamacji, powiedzieli, że szef jest dla Pani niedostęny , niedocenili mnie bo jakoś się udało .
    Mimo ppzeprosim itd wrażenie ogólne pozostało nie najlepsze!!!!

    Może dodam,że wymieniliśmy drewnianą bramę 7 lat temu kupioną też u nich( zmieniliśmy strony ).

    Podsumowując: kupiliśmy u nich 5 bram, jak dotąd nie narzekaliśmy , nawet chwaliliśmy serwis ( jeszcze automat od bramy wjazdowej jest od nich ) a tu takie traktowanie.
    Oczekiwałabym czegoś więcej.

    Bramy polecam ale tego Gno..a sprzedawce to gonić.

    ale się rozpisałam ale jak mi się ten sajgon przypomniał "
    _________________
    martta


    A może znajdzie się ktoś jeszcze, co coś dodatkowo o nich powie?
  6. wbrat ELITA FORUM (min. 1000)
    wbrat Zarejestrowany: 23.05.2004 Posty: 1608
    No, widzę, że grupa ożyła . Przepraszam, że sam nic nie zamieszczam, ale póki co jestem przy stanie surowym (jeszcze nie skończony), więc na Bartycką będę jeździł dopiero w przyszłym roku. Ale wtedy napewno opisze moje wszelkie doświadczenia .
  7. wbrat ELITA FORUM (min. 1000)
    wbrat Zarejestrowany: 23.05.2004 Posty: 1608
    Ozywienie bylo chwilowe, a teraz grupa znow martwa. Ale ja sie tak łatwo nie poddam! .

    Oto wątek o firmie NATURA produkującej okna i drzwi. Mają swoją siedzibę na Bartyckiej:

    http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=56051
  8. Bess FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bess Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 296
    A może ktoś zaglądał w sprawie kominków do Awal&syn pawilon 51 lub do pawilonu 109 Komo? Może ktoś ma coś w ich sprawie do powiedzenia?
  9. Karol'a Guest
    Karol'a Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Czy ktoś zamawiał drzwi wewnętrzne w firmie EDEN? Mieścili się kiedyś w pawilonie 36A, ale się przenieśli do 51. Bardzo podobają mi się ich drzwi, ale nie wiem, czy firma godna jest polecenia.
  10. sonlar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sonlar Zarejestrowany: 12.05.2005 Posty: 98
    Odradzam firmę FOMA:
    Sprzedają chyba wszystko tj. : grzejniki, zlewozmywaki, kotły gazowe, armaturę, ceramikę itp.. ...
    Na dzień dobry kultura...
    Ale jak dokonałem zamówienia to już 4 tydzień czekam na ralizację... a miało być w kilka dni....
    Olewają klienta na całego.
    Dzwonię...
    Pan koniecznie musi wiedzieć kto dzwoni....A potem mówią, że odzwonią.. i ... nic.
    Ale nie odpuszczę bo mam zamówienie na papierze.
  11. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    A ja polecam firmę KENPOL - hurtownia z grupy PSB.
    Właściciel - Grzegorz Krzywda i żona Agnieszka - super kompetentni, można uzyskać dobry rabat, zawsze terminowo, jest własny transport, jak dotąd nigdy nie nawalili a i pogadać można...
  12. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    Karol'a ja mam drzwi z Edenu.....porażka. Tylko tyle powiem. Po 3 latach nadają się tylko do wymiany. Drzwi są generalnie bardzo ładne, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
    Pozdro Bułka [/code][/list][/list]
  13. wbrat ELITA FORUM (min. 1000)
    wbrat Zarejestrowany: 23.05.2004 Posty: 1608
    Witam,

    Wątek nadal ledwo zipie, ale co tam: jak tylko coś o Bartyckiej wyczytam na forum, to zaraz dam znać tutaj.
    Oto wątek o niezadowolonym kliencie firmy Urzedowski - zamowienie bylo skladane na Bartyckiej, wiec jak najbardziej na miejscu:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=59552

    ps. czekam tez na klientow zadowolonych z Bartyckiej!
  14. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    chyba sie nie doczekasz...
    Dla mnie Bartycka juz istniej tylko "do poogladania" i kupienia gdzie indziej byle nie tam.
    Poza tym ceny maja tak wywindowane, ze szkoda mowic. Kiepsko z parkingiem ...generalnie same minusy.
    Juz chyba lepiej jest na Kłobuckiej.
    Buła
  15. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Odradzam zakup okien,parapetów i czegokolwiek w firmie NATURA,która ma siedzibę na Bartyckiej.
    Arogancja,lekceważenie klienta,nieudolność,nieznajomość własnej oferty,wprowadzanie w błąd,zaleganie ze zwrotem pieniędzy,opóźnianie usługi,
    mam wymieniać dalej?
    Te i inne jeszcze sytuacje spotkały mnie ze strony firmy NATURA na ul. Bartyckiej oraz ze strony pracownika fabryki.


    ps.bułeczko,witam cieplutko
  16. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Jeśli chodzi o parking,to jest taki po drugiej strony ulicy.
    Ale fakt nachodzić się trzeba,a chyba im tam wszystkim dobrze idzie ten biznes,bo generalnie olewka.
  17. wbrat ELITA FORUM (min. 1000)
    wbrat Zarejestrowany: 23.05.2004 Posty: 1608
    chyba sie nie doczekasz...
    Dla mnie Bartycka juz istniej tylko "do poogladania" i kupienia gdzie indziej byle nie tam.
    Poza tym ceny maja tak wywindowane, ze szkoda mowic. Kiepsko z parkingiem ...generalnie same minusy.
    Juz chyba lepiej jest na Kłobuckiej.
    Buła
    O rany... nie spodziewalem sie ze jest az tak zle. Ale skoro tak, to coz... im wiecej osob odradzi zakupy tam, tym lepiej dla nas . A moze jednak jakas choc jedna solidna firma sie znajdzie (poza postem Ani, poki co cisza)...
  18. buleczka_77 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    buleczka_77 Zarejestrowany: 01.02.2002 Posty: 501
    No własnie...do niedawna parking po drugiej stronie ulicy był bezpłatny....JUZ NIE JEST.

    Jeszcze jedna firma do bańki: LUX METAL SC PAW. 29A.
    Od wrzesnia robia na grill .....dziś o ile mnie kalendarz nie myli jest 28.11.2005. Trochę im się schodzi, ale oczywiście żadnego telefonu...nic. Cisza. Zaliczka wpłacona i można poszaleć
  19. ozzie DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ozzie Zarejestrowany: 06.02.2004 Posty: 964
    Ja chcialabym polecic firme BODO, ktora miesci sie w glownym pawilonie wystaw na pierwszym pietrze. Zamowilam u nich cala armature wloskiej firmy Dolomite, mila, fachowa obsluga, armatura bardzo ladna, mozna negocjowac upust przy zakupie gotowka. Terminowi i rzetelni
  20. MonikaC OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    MonikaC Zarejestrowany: 25.10.2005 Posty: 7704
    Polecam A-ZET SERWIS
    Jeśli ktoś potrzebuje do domu parkietu to niech kupuje tylko tam - bardzo fachowa obsługa.
    W swojej ofercie posiadają parkietY polskie jak i egzotyki.
    Wykonawstwo na 5+.
    UWAGA NIE MYLIĆ ZE ZWYKŁYM A-ZET!!!!!!!!!!!!!!
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
Strona 1 z 3