dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa z66
Strona 1 z 9
  1. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Witam wszystkich planujących budowę i budujących dom z66 a w szczególności tych o których już wiem tj: magdalena jacek, marcin s, b.kowalska, agnieszka b., tomek. Mam nadzieję iż będziemy się wymieniać doświadczeniami oraz pomysłami i wspierać w ciężkich chwilach oby było ich jak najmniej! Liczymy na liczne grono i aktywny udział.
  2. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Nasz domek będzie tak wyglądał! Oby powstał jak najszybciej
    i tak
  3. uriel SYMPATYK FORUM (min. 10)
    uriel Zarejestrowany: 09.04.2009 Posty: 66
    witam serdecznie

    zakładałam już wątek o Z66, ale umarł śmiercią naturalną.
    temu wątkowi życzę rozkwitu oczywiście

    na jakim jesteście etapie?

    my się przewalamy z PnB. sprawa się przedłuża, bo mieliśmy warunki zabudowy ze studnią głębinową, orzeczono, iz potrzebujemy operatu wodno-prawnego, którego nikt na początku nie chciał zrobić, bo się nie opłacało (operat wodno-prawny dla domku jednorodzinnego nie kosztuje tyle co dla fabryki). teraz pod koniec marca wchodzi w życie MPZP i to zmienia naszą sytuację. obecnie architekt jest na etapie wyjaśnień z mpwik. a myslelismy, że wniosek o PnB zostanie złożony pod koniec lutego...
  4. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    witam także!
    Co do wątku to także mam nadzieje iż rozwinie się i pomorze wszystkim budującym. Aktualnie przechodzimy takie same walki. Architekt powiedział że z końcem marca początek kwietnia wszystko będzie już gotowe. A u nas sytuacja wymaga zrobienia pozwolenia na budowę, projekt drogi, zjazd z drogi, projekt wody, energię można powiedzieć że mamy już załatwioną a gaz będzie w 2 połowie 2011r. Największe problemy mamy z wodociągami masakra Mam nadzieję że w końcu pokonamy tego potwora wodociągowego! W domu zamierzamy zastosować wentylację mechaniczną z rekuperatorem i rezygnujemy z jednego okna połaciowego w holu na poddaszu.
    tu na razie jest:

    i tak troszkę później
  5. gutekvs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gutekvs Zarejestrowany: 14.02.2009 Posty: 23
    Witam wszystkich. Projekt z66 już kupiony teraz tylko parę zmian pozwolenie na budowę i myślę że w maju może ruszę.
  6. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Nasze gratulacje! A więc powiększa się nasze grono. Widać wiosna już blisko. Z całego serca życzymy Ci szybkiego załatwienia pozwolenia na budowę i do dzieła! Napisz proszę jakie zmiany wprowadzasz do projektu. Jeszcze raz witamy!
  7. gutekvs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gutekvs Zarejestrowany: 14.02.2009 Posty: 23
    Zmiany jak na razie to:
    -podpiwniczenie
    -okno w jadalni w moim przypadku będzie to wschód oraz oddzielenie jej od salonu
    -myślę tez o o zamianie pokoi na górze aby dwa pokoje były od południa
  8. spiwak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spiwak Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 33
    Witam wszystkich, na stronie Z500 jestem znany jako Marcin S, Cieszę się, że powstało profesjonalne forum z tematem, który nas wszystkich interesuje. Niestety jeśli chodzi o postępy budowlane, u mnie bez zmian PAPIEROLOGIA, pozdrawiam i czekam niecierpliwie na jakieś zdjęcia ...
  9. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Witaj spiwak! U mnie także brak postępów i walczymy z papierkami ale już niedługo i będziemy mogli walczyć. Zmiany jakie dokonałeś na pewno są dobre bo podpiwniczenie budynku daje sporo miejsca i rozwiązuje problem prawdziwej kotłowni na paliwo stałe. Okno w jadalni doda więcej światła.
    Poza tym aura także mówi nam abyśmy byli cierpliwi. Napisz kolego gdzie ten piękny domek powstanie, nasz będzie w Sosnowcu. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji i wymiany doświadczeń.
    Aby do wiosny
  10. uriel SYMPATYK FORUM (min. 10)
    uriel Zarejestrowany: 09.04.2009 Posty: 66
    jak tylko architekt poradzi sobie z naszym projektem to wrzucę fotki i rzuty. u nas jest tyle zmian, że równie dobrze mogliśmy kupić projekt indywidualny
  11. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Czekamy z niecierpliwością. Może inni koledzy lub koleżanki mają już fotki. Zapraszamy pochwalcie się
  12. gutekvs SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gutekvs Zarejestrowany: 14.02.2009 Posty: 23
    Uriel co zmieniacie w swoim projekcie?
  13. spiwak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spiwak Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 33
    Nasza działka znajduje się w okolicach Biłgoraja w woj. lubelskim, niestety daleko od waszych lokalizacji z tego co widzę to na razie sam Śląsk, ale bądźmy cierpliwi myślę, że będzie nas więcej
  14. uriel SYMPATYK FORUM (min. 10)
    uriel Zarejestrowany: 09.04.2009 Posty: 66
    u nas cała góra poszła do zmiany, bo zmieniliśmy bieg schodów i ich usytuowanie. wygospodarowaliśmy miejsce na garderobę na górze. na dole, jak już wspomniałam, schody zmieniły bieg. usunęliśmy przejście do gabinetu (będzie się wchodziło od salonu) i kosztem dolnej łazienki powiększyliśmy kotłownię do celów paliwa stałego. no i sama elewacja ma się zmienić na jeszcze bardziej nowoczesną...
    prawdopodobnie te zmiany nic Wam nie mówią - więcej jak będę mieć konkrety.
  15. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Uriel czekamy z niecierpliwością Każda zmiana w projekcie to zawsze coś nowego w z66.
  16. spiwak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spiwak Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 33
    Przewidywany start w Maju
  17. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    U nas przewidywany start także w maju. Aktualnie została zakupiona siatka do grodzenia, jeszcze słupki i grodzimy się. oczywiście jak zejdą śniegi
  18. markat SYMPATYK FORUM (min. 10)
    markat Zarejestrowany: 11.03.2010 Posty: 53
    Śniegi zeszły! Siatka zakupiona i słupki też - koszt 1500zł. Teraz nic tylko się grodzić. Już niedługo maj a więc kilka budów z pewnością ruszy
  19. yasmine SYMPATYK FORUM (min. 10)
    yasmine Zarejestrowany: 04.05.2009 Posty: 12
    Witamy serdecznie wszystkich budujących z66 My też mamy nadzieję zacząć za ok 2-3mce, budujemy w okolicach Krakowa.

    Napiszcie, czy ktoś z Was zmienia zaprojektowany strop terrive na monolit? Nasz wykonawca wyliczył ze będzie taniej, ale boimy się ingerować w oryginalny projekt i jego wyliczenia
  20. spiwak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spiwak Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 33
    Cytat Napisał yasmine
    Witamy serdecznie wszystkich budujących z66 My też mamy nadzieję zacząć za ok 2-3mce, budujemy w okolicach Krakowa.

    Napiszcie, czy ktoś z Was zmienia zaprojektowany strop terrive na monolit? Nasz wykonawca wyliczył ze będzie taniej, ale boimy się ingerować w oryginalny projekt i jego wyliczenia
    Cześć, yasmine Nasz Z66 będzie miał 3 stropy (na piwnicy, parterze i poddaszu) murowane z połówki pustaka + wylewka betonowa + styropian. Stara sprawdzona technologia z uwagi na oszczędności
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 179
Strona 1 z 9