dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa Bochnia - Brzesko
Strona 1 z 6
  1. basiekg FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 252
    Witam wszystkich serdecznie
    Jako że grupa Krakowska jest naprawde olbrzymia i trudno w niej znalezc inf odnosnie naszego "malego regionku" proponuje utworzenie grupy w ktorej doswiadczeniami, kontaktami do sprawdzonych wykonawcow wymienialiby się budujący w gminie Bochnia, Brzesko i okolicach
    Pozdrawiam wszystkich budujących
  2. basiekg FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 252
    no nie wierze ze nikogo kto buduje w okolicach bochni i brzeska nie ma na forum..
    ok moze ja zaczne
    kupilam dzialke w proszowkach i aktualnei czekam na mapke projektowa (za ktorej wykonanie chyba przeplacilam) budowe planuje zaczac na wiosne 2009 tylko wciaz nei moge sie zdecydowc co doprojektu albo bedzie to
    http://www.archon.pl/index.php?act=3...m413da514d84fb
    albo
    http://dobredomy.pl/?id_project=116
    tylko w przypadku tego drugiego wejscie jest na krotszej scianie domu
    czy ktos moze wie jak "scisle" trzeba sie trzymac wypisu i wyrysu...(bo szczerze mowiac wydaje mi sie on zdecydowanie za bardzo szczegolowy)
  3. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    witam cos mało tu osób z Brzeska Ja z mężem będziemy budowac nasz domek w Brzesku a dokładnie w Uszwi może jest kilka osób które też tam budują pozdrawiam Kamila
  4. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    Czesc Basiekg macie fajnypomysł na projekcik domku my z mężem tez będziemy kupowac projekt tej własnie pracowni http://www.archon.pl/index.php?act=1...375b&counter=1 jestesmy zdecydowani na dom w trzmielince jest poprostu swietny i też mamy zamiar zacząc budowe dopiero na wiosne 2009 z tego powodu iż obecnie jestesmy w Irlandii a jeszcze musimy pozałatwiac papiery na budowe wiec troche zejdzie a jeżeli chodzi o ziemie to mój tesciu ma i przepisze ją na nas więc z tym nie ma problemu .pozdrawiam kamila
  5. basiekg FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 252
    Kamila dom jest ładniutki ale strasznie duzy? na ile szacujecie koszty jego budowy?
  6. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    Czesc no nie jest aż taki duży ma zaledwie 154,8 m + garaż 20,5 m w sam raz tym bardziej że nas jest 2+2 a jeżeli chodzi co do kosztów to jeszcze nie wiem ile ale mam nadzieje że sie zmieszcze w 300.000tyś na początek wystarczy mi jedem pokoik , a pózniej mozemy pomalutku wykanczac a ty na który zdecydowałas sie domek ten pierwszy jest super a wy ile macie nadzieje w kosztach postawic wasz domek
  7. basiekg FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiekg Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 252
    problem w tym ze mnie sie bardziej podoba ten drugi domek (kaliope) osobna lazienka dla rodzicow i duzy salon bardzo mnie kuszą...
    Wracając do kosztów to mysle ze Rododendron 2 zmieściłby sie w 300 tys ale Kaliope pewnie wyszlaby conajmniej 50 tys wiecej. Natomiast ten wasz domek ma straaaasznie skomplikowany dach a to podobno znacząco podnosi koszty. No ale pewnei duzo zalezy od tego czy buduje sie samemu czy firmy wszystko robią ...
  8. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    no niestety nasz dach jest nietypowy bo czterospadowy a co za tym idzie drogi wiem ale nam sie własnie taki podoba mam nadzieje że jakos damy rade musimy zobaczymy jak to wyjdzie w "praniu" a jeżeli chodzi to ten drugi domek też jest sliczny ale wybór należy do Ciebie zostało nam poczekac do wakacji a wtedy jedziemy do Polski zacząc składac papiery wszystkie wymagane do pozwolenia pozdrawiam Kamila
  9. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    no niewierze że nie ma tu ludzi z Brzeskiego ludzie piszcie!!!!!!
  10. windows STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows Zarejestrowany: 19.12.2007 Posty: 391
    Witam sąsiadów wprawdzie nie jestem z Brzeska, ale do Bochni mam niedaleki kawałeczek. Mieszkam w powiecie Wieliczka ale bliko Bochni. Ciekawoscią będe śledził tea grupe. Pozdrawiam.
  11. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    witam Cie windows ciesye sie e w koncu ktos sie wpisl
  12. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    [img][/img][/url[ [/img][img]
    [/img][img]
    [/img][img][/img]
  13. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    niebawem jedziemy załatwiac wszystkie formalnosci i tak za jakis miesiąc będziemy w Polsce na urlopie i wtedy postaramy się załatwic co się da
  14. windows STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows Zarejestrowany: 19.12.2007 Posty: 391
    My jedziemy do Polski w sobotę też na urlop i podobno mamy dostać pozwolenie na budowę. Już nie mogę się doczekać.
  15. kamilaJ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ Zarejestrowany: 13.03.2008 Posty: 362
    witam ale wam zazdroszcze wy już macie pozwolenie prawie w reku a my narazie jestesmy na samym początku tego wszystkiego ale i tak się cieszymy ze w koncu cos zacznie się dziac,rozmawialismy też z tesciem i w przyszłym tygodniu dowie się jak najlepiej przepisac na nas ziemię więc jak przyjedziemy do Polski to mam nadzieje że notariusz już będzie czekał na nas z dokumentami a wtedy biegusiem do architekta po projekt i zlecamy mu adaptacje i załatwiamy reszte papierów
    ale się cieszę huraaaaaaaaa!!! a wam zycze powodzenia a wy kiedy macie zamiar zacząc budowac
  16. Pablo_TSMO WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pablo_TSMO Zarejestrowany: 19.08.2007 Posty: 6
    Hej,

    Od września startuje w Bochni z budową domu w Rododenronach 6.
    Chętnie nawiąże kontakt z kimś kto buduje/zbudował ten domek w okolicy.

    Pozdrówka,
    Pawel
  17. Tomasz1973 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomasz1973 Zarejestrowany: 01.08.2008 Posty: 3
    Witajcie. JA buduje w Bochni dom w Lukrecji z Archonu. Zacząłem 6 czerwca 2008 r. Dziś robimy dach. Szukam aktualnie ekip do tynków i generalnie wykończenia wnętrza. Może ktoś coś poleci z naszej okolicy. Ja służe namiarami na dobrego wykonawce stanu surowego.
  18. darek_bochnia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    darek_bochnia Zarejestrowany: 24.08.2008 Posty: 12
    Cześć wszystkim z okolic którzy decydują się na budowanie.
    Jestem na etapie załatwiania pozwolenia z budową chciałbym ruszyć wiosną 2009, w czerwcu udało mi się kupić pustaki Max-y z Biegonic i stal na dom.

    Piszę bo chciałbym przestrzec ludzi z Bochni przed hurtownia Ceg-Bud z Partyzantów są nie słowni, krętacze. Jejciu nie spodziewałem się iż tak postąpią ze mną. Zapłaciłem pieniążki z góry (mój błąd - więcej tak nie zrobię), pierwszy samochód był po kilku dniach, kolejny za tydzień później za 4 tygodnie.
    Dzwoniłem co drugi, trzeci dzień. Po 2 miesiącach wybłagałem towar za który zapłaciłem. Z czego zamiast druta 12mm przywieźli 10mm, a w zamian 8mm były okrawki 6mm. SZCZERZE NIKOMU NIE POLECAM !!!!
  19. Tomasz1973 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomasz1973 Zarejestrowany: 01.08.2008 Posty: 3
    Jedź do Łapczycy na skład. Są słowni i wożą wszystko na zawołanie, wziąlem u nich materiał na cały dom. Jestem bardzo zadowolony. Dają terminy płatności. Generalnie nie ma problemu, tylko trzeba negocjować ceny jak weźmiesz czegoś za dużo możesz zwrócić, nie robią prolemów. Mogą ich polecić z czystym sumieniem.
  20. erkael SYMPATYK FORUM (min. 10)
    erkael Zarejestrowany: 15.11.2007 Posty: 40
    Witam, powoli rośnie liczba wpisów na grupie bocheńsko-brzeskiej, ja co prawda mieszkam juz w powiecie tarnowskim, ale do brzeska blisko.
    Czy ktoś z was planuje budować Dom w Rododendronach 3 G ?

    pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 112
Strona 1 z 6