dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa: gmina Gniewino i okolice
Strona 6 z 6
  1. aguska864 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguska864 Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 8
    Witam.
    Janson widzę że u Ciebie duże zmiany. Prześledziłam wątek i plany u Ciebie się zmieniały.
    Ja z mężem buduję się w gminie Choczewo więc myślę że to tego wątku mogę się dopisać My jesteśmy na etapie wykopanych fundamentów. Właśnie je szalujemy. Za ok dwa tyg chcemy zalać betonem i jak jeszcze pogoda pozwoli będziemy walczyli z bloczkami
    My budujemy oberka rex z archetonu. Oczywiście ze zmianami. Mamy odbicie lustrzane.
    Janson a jaki Ty masz projekt???
    Co do wykonawców to niestety nie pomogę bo jak na razie radzimy robie sami
    Czekam na odzew
    Pozdrawiam.
  2. aguska864 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguska864 Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 8
    Tak to u nas wygląda na dzień dzisiejszy...
    http://forum.archeton.pl/gallery/ima...&image_id=1686
  3. Janson SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Janson Zarejestrowany: 30.11.2006 Posty: 67
    Hej Aguska864. My wybralismy projekt Iskierka poszerzona w odbiciu lustrzanym. Dwa dni temu zleciłem prace adaptacyjno-projektowe naszemu architektowi (wybraliśmy tego samego co 5 lat temu do poprzedniego "nieudanego" domu). Teraz pozostaje nam cierpliwie czekać na PNB domu i osobno PNB zjazdu na droge powiatowa. Pozdrawiam
  4. aguska864 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguska864 Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 8
    Janson śliczny ten Wasz domek W sumie coś podobny do naszego. Nam zależało na garażu w bryle domu. Mieliśmy kłopot z projektem bo w warunkach zabudowy mieliśmy wysokość domu 8m a takich projektów jest niewiele...
    My formalności mamy za sobą... Teraz tylko pogoda nam nie sprzyja niestety... No ale mam nadzieję że chociaż z ziemi wyjdziemy...
    W tym tygodniu byliśmy na etapie szukania betonu B20. Szukaliśmy gdzie by było najtaniej... No i wychodzi nam że najtaniej jest w WMW http://www.wmwsc.pl/ U nich m3 kosztuje 210zł i pompa gratis. Ciekawszej oferty nie mamy. I wstępnie za bloczkami się rozglądamy. Ale jak na razie nic ciekawego nie mamy...
    Jutro ma jeszcze przyjechać do nas koparka. Ma nam jeszcze trochę pokopać... Oby nie lało.
    Już się nie mogę doczekać jak będzie coś widoczne na działce bo jak na razie kasa ucieka a efektów żadnych
    Pozdrawiam.
  5. Janson SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Janson Zarejestrowany: 30.11.2006 Posty: 67
    Osoba budująca Iskierkę w Redzie poleciła mi tego gościa od bloczków betonowych
    P. Grubba z Przetoczyna 604-305-771. My będziemy budować z ceramiki.
  6. aguska864 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguska864 Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 8
    Dziękuję za kontakt. Na pewno z niego skorzystamy...
    My na razie z pracami stoimy w miejscu. Ach ta pogoda... wrrrr
  7. aguska864 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aguska864 Zarejestrowany: 26.09.2012 Posty: 8
    No ale w ten weekend planujemy skończyć szalowanie i w przyszły zamówić beton... Ale co z tego wyjdzie...
Pokaż wyniki od 101 do 107 z 107
Strona 6 z 6