dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa zaczynających WIOSNĄ 2009/ Bydgoszcz i okolice
Strona 1 z 7
  1. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Co prawda do 2009 jeszcze trochę czasu zostało, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to rok, w którym zacznie się u mnie dziać...

    Ja na razie "stoję" na zdecydowaniu się na konkretny projekt - co zajrzymy z Małżonką to znajdujemy inny "ciekawszy", "wygodniejszy" itd...

    Ile Wam czasuy zajęło wybranie projektu?
  2. dakota DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dakota Zarejestrowany: 22.07.2007 Posty: 636
    Dużo za dużo.
    Miesiącami to trwało, na początku podobało mi się mnóstwo, z czasem żaden, stanęło na indywidualnym.
  3. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Cytat Napisał dakota
    Dużo za dużo.
    Miesiącami to trwało, na początku podobało mi się mnóstwo, z czasem żaden, stanęło na indywidualnym.
    Ja przestałem szukać - znaleźliśmy pasujący (z niewielkimi modyfikacjami)
  4. djanya FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    djanya Zarejestrowany: 09.11.2008 Posty: 253
    Cytat Napisał CitroCerber
    Co prawda do 2009 jeszcze trochę czasu zostało, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to rok, w którym zacznie się u mnie dziać...

    Ja na razie "stoję" na zdecydowaniu się na konkretny projekt - co zajrzymy z Małżonką to znajdujemy inny "ciekawszy", "wygodniejszy" itd...

    Ile Wam czasuy zajęło wybranie projektu?
    I ja sie dopisuje do tej grupy.
    Projekt wybieralismy miesiac Pirwszy ktory na powaznie sie nam podobal odpadl bo okazalo sie za wielki. Potem wpadlam na z32 i to bylo to!
    Teraz jestem w trakcie zalatwiania pozwolenia.
    Ktos jeszcze dołaczy?
  5. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Cytat Napisał djanya
    Projekt wybieralismy miesiac
    Szybko Wam poszło mY już wydawało się, że znaleźliśmy pasujący idealnie ale potem po bliższym przyjrzeniu (poprosiliśmy o kilka dokładniejszych rysunków z biura projektowego) okazywało się, że coś jest nie tak no i skończyło się na GLX5 z modyfikacjami
  6. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Się pochwalę - złożyłem papiery dot. pozwolenia na budowę do startostwa. Jak wszystko pójdzie dobrze to w marcu powinienem wbić łopatę
  7. celdom FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    celdom Zarejestrowany: 16.11.2007 Posty: 128
    O hej, ja dzis juz chyba nie ale jutro dostane projket wiec pierwsze koty za ploty W srode mam spotkanie z pania architekt i sie wszytsko okaze, czy projekt ok, czy zdarzymy do maja itp. Nie dalo rady wczesniej tego pozalatwiac, niestety.
    Pozdrawiam.
    Magda
  8. celdom FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    celdom Zarejestrowany: 16.11.2007 Posty: 128
    Aha, nasz wybor padl na Belle, wlasnie oficjalnie zamiescilam ja w profilu

    Wybieralismy dlugo bo nam sie nie spieszylo, mielismy 5 ulubionych projektow i z nich padlo na Protona ale dom okazal sie wiekszy o 20 m2 (podawali m2 bez garazu) i drozszy w budowie a patrzac na to co sie dzieje na swiecie, zwolnienia, drozszy prad itp postanowilismy pojsc za mniejsza i tansza opcja. Potem wpadla nam w oko Bella i tak juz zostalo i jestesmy mega zadowolenia z wyboru
  9. djanya FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    djanya Zarejestrowany: 09.11.2008 Posty: 253
    Cytat Napisał CitroCerber
    Się pochwalę - złożyłem papiery dot. pozwolenia na budowę do startostwa. Jak wszystko pójdzie dobrze to w marcu powinienem wbić łopatę
    To tak jak my
  10. gugx SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gugx Zarejestrowany: 30.06.2008 Posty: 68
    celdom o maly wlos byly by dwie belle w murowancu na szczesce dzialke kupilem w smukale.ruszam w kwietniu chyba ze nie znajde ekipy za rozsadne pieniazki.
  11. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Cytat Napisał gugx
    celdom o maly wlos byly by dwie belle w murowancu na szczesce dzialke kupilem w smukale.ruszam w kwietniu chyba ze nie znajde ekipy za rozsadne pieniazki.
    No to "witamy w klubie". Papiery już wszystkie pozałatwiane?
  12. gugx SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gugx Zarejestrowany: 30.06.2008 Posty: 68
    witam wszystkich
    papiery sa tylko zlotyszy malo ale napewno beda w pore.
    jestem na etapie szukania ekip ceny straszne ostatnia wycena to 65tys. za SSO.byla tez taka 345000 za SSO Z MATERIALEM SZUKAM DALEJ MAM CZAS.
    powodzenia dla wszystkich
  13. gugx SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gugx Zarejestrowany: 30.06.2008 Posty: 68
    z pradem mam problem bo enea ma 24 miechy na podlaczenie czyli kwiecien 2010 ale jest szansa na kw.2009 dlatego nie zalatwiam pradu bud. zawsze pare zlociszy w kieszeni.
  14. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Cytat Napisał gugx
    z pradem mam problem bo enea ma 24 miechy na podlaczenie czyli kwiecien 2010 ale jest szansa na kw.2009 dlatego nie zalatwiam pradu bud. zawsze pare zlociszy w kieszeni.
    Mam to samo - na pytanie o "realny" termin pan powiedział: 23 miesiące...

    Więc chyba przyjdzie mi załatwiać budowlany.
  15. gugx SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gugx Zarejestrowany: 30.06.2008 Posty: 68
    poszukuje namiary na sesownych kierownikow budowy.
    za wszelkie namiary z góry dziękuję .
  16. 87anam87 ELITA FORUM (min. 1000)
    87anam87 Zarejestrowany: 23.06.2008 Posty: 2055
    moze z waszych okolic nie jestem bo bede mieskac niedaleko wloclawka ale moze ceny troche podobne. budowe planujemy na lato 2009 wczesniej nie damy rady pozwolenia jeszcze nie ma.ekipa juz prawie uzgodniona materialow troche kupilismy. Wy juz ekipy uzgodnione? jaka cena? i do jakiego stanu? pozdrawiam serdecznie
  17. celdom FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    celdom Zarejestrowany: 16.11.2007 Posty: 128
    Hej Gugx, to mamy blisko, zawsze mozna sie podoradzac jak ten sam projekt
    Tez poszukuje kierownika, jeden zaspiewal mi 3 tys
    Papiery dalam architektowi i sam zalatwia wszystko, licze ze w marcu czy kwietniu pozwolenie juz bedzie.
    Co wybieracie, szambo czy POS, zawsze chcialam pos ale teraz juz sie projektuje i zaczynam sie w to wglebiac...
    Co do cen za robocizne to nie pomoge, bedziemy budowac sami.
    A z pradem bywa roznie, ja na docelowy czekalam wlasnie 23 miesiace, nie spieszylo sie im
  18. CitroCerber ELITA FORUM (min. 1000)
    CitroCerber Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 1300
    Cytat Napisał celdom
    A z pradem bywa roznie, ja na docelowy czekalam wlasnie 23 miesiace, nie spieszylo sie im
    Bo według standardowej umowy to mają 12 miesięcy NA WYKONANIE PROJEKTU(!!!) a potem 12 na wykonanie przyłącza...

    Ja jutro idę załatwiać "prowizorkę" czyli budowlany - zobaczymy jak pójdzie, bo do wypełnienia dostałem identyczny druk jak ten na początku rozmów z Eneą...
  19. celdom FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    celdom Zarejestrowany: 16.11.2007 Posty: 128
    No to trzymamy kciuki, moze okaze sie ze nie taki diabel straszny
  20. gugx SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gugx Zarejestrowany: 30.06.2008 Posty: 68
    Dla naszej ulicy projekt juz jest ,zostalo tylko wykonanie przylacza.
    Ponoc jest szansa ze szybciej to zrobia.
    Projekt zrobili bardzo szybko tylko 10 miesiecy
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 135
Strona 1 z 7