dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka - polecane usługi i produkty
Strona 48 z 87
  1. FAN SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FAN Zarejestrowany: 10.06.2010 Posty: 46
    Cytat Napisał Karolka
    Witam
    a ja poszukuję jakieś dobrej i nie drogiej ekipy do wybudowania mojego domku )))
    są już fundamenty )
    zdecydowanie polecam ekipę Pana Jacka Warchoł . nie będę się rozpisywał - jednym słowem fachowiec. doradzi itp 602587979
  2. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Drodzy Forumowicze!
    Czy ktoś użytkuje/"myśli" o schodach drewnianych z firmy DRAWEX z okolic Gorzowa Wielkoposkiego?
    Wdzięczny za pomoc.
  3. piopsz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piopsz Zarejestrowany: 14.09.2011 Posty: 3
    Witam,

    Czytam tak sobie ten bardzo ciekawy wątek i nasuwa mi się pytanie. Czy jest godna polecenia firma w naszym regionie która wykona w całości (od fundamentów po dach) stan surowy otwarty, lub ewentualnie bez dachu?
    Planuje budowę na przyszły rok pod Aleksandrowem.
    Jeśli ktoś z Was ma już może ten plik z polecanymi wykonawcami w Excelu to również chętnie przyjmę na maila piotrpszonak(małpa)wp.pl

    pozdrawiam,
    Piotrek.
  4. *milek* ELITA FORUM (min. 1000)
    *milek* Zarejestrowany: 02.09.2006 Posty: 1514
    Stan surowy otwarty prawie osiągnięty, więc mogę już zacząć polecać fachowców i pozbywać się tego i owego

    MURARZE
    - ekipa Łukasza Matuszczaka tel. 509 373 870 - polecani już wcześniej na forum, ja też dołączam do zadowolonego grona inwestorów
    Szybko, dokładnie, sumiennie i w bardzo dobrej cenie. Ekipa niepijąca.


    STEMPLE sprzedam - długie (2.8 - 3m), ok 300szt. Szczegóły na priv.
  5. yuka OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    yuka Zarejestrowany: 22.09.2008 Posty: 5169
    Mam do sprzedania:
    - przyczepę campingową (służyła nam jak chcieliśmy przenocować na budowie albo coś upichcić jak cały dzień spędzaliśmy na działce) w dobrym stanie (z działającym oświetleniem, kuchenką gazową, 2 łóżka jedno- i dwuosobowe (duże)) W komplecie namiot do rozłożenia przed wejściem.
    - garaż "blaszak" 3x5
    Kontakt na priv


    EDIT: Garaż nieaktualny
  6. Lain WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lain Zarejestrowany: 20.09.2011 Posty: 1
    Drodzy Forumowicze,

    szukam godnej polecenia firmy/osoby zajmującej się wykończeniem - k-g, gładzie, terakota, ocieplenie dachu.
    Czy prócz firmy Fuks macie jeszcze kogoś?

    pozdrawiam
  7. polinne1 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polinne1 Zarejestrowany: 16.08.2007 Posty: 8
    polecam z czystym sumieniem grupę dekarską p. Józefa i Dariusza Kądzielę - pracowici, zorganizowani, myślący i kwestie dachu mają w małym palcu. Jestem bardzo zadowolona. tel. p. Dariusz 510 237206
  8. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał Lain
    Drodzy Forumowicze,

    szukam godnej polecenia firmy/osoby zajmującej się wykończeniem - k-g, gładzie, terakota, ocieplenie dachu.
    Czy prócz firmy Fuks macie jeszcze kogoś?

    pozdrawiam
    Mam "górali"- u mnie robią podbitkę,parapety zewn. i wewn, balkon, ocieplenie strychu, płytki, gładzie- jakość wysoka ale cena NIE najniższa (niestety) zaczęło mi zależeć na wprowadzeniu się więc nie mam czasu na poprawki... w razie zainteresowania wyślę tel na priv
    pozdrawiam
  9. lutca FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lutca Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 245
    Cytat Napisał czakszak
    A ja dla odmiany zapytam Was o wykonawców schodów z drewna. Mam już kilka wycen i różnią się o 80%!
    Czy 10 tys + 8% VAT za 16-naście stopni z podstopniami z buku bejcowanego, do tego jakieś 8 mb balustrady (drewno+ stal), z montażem to:
    a) dużo
    b) normalnie???
    Z góry dziękujemy za pomoc: Bartek(7m),Julek(4l),Emilia(*),Cezary(34l)
    Ja bardzo polecam górala, który u nas robił schody. Mamy schody z jesionu barwionego i lakierowanego na półmat. cena (materiały + robocizna) to 7.500 zeta.
    Szybko, sprawnie i bez kłopotów. Jak chcesz to kontakt podam na priv. Chociaż był już polecany na forum i grupie łódzkiej.
  10. lutca FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lutca Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 245
    Cytat Napisał miksar
    Witam
    Jestem nowy na tym forum, jesteśmy z żonką przed budową wymarzonego domku, mamy już pozwolenie na budowę. Jesienią chcemy zrobić fundamenty a od wiosny ruszyć z resztą. Budowa będzie w Zgierzu.
    Mamy już murarzy, dekarzy. Teraz jesteśmy na etapie szukania wykonawcy między innymi hydrauliki, c.o. z podłogówką. Nasz domek ma 90mkw + garaż. Ogrzwanie możemy mieć na ekogroszek. Jak dotąd dwie firmy do których się zgłosiłem z prośbą o ofertę wyceniły nas na ok. 50 000 za całość. Wydaje mi sie to kosmiczna kwota !!!.
    Proszę was o opinię i informację ile was kosztowała taka instalacja i ewentualnie jej specyfikację oraz sprawdzonego wykonawcę oraz jaki kupić piec na ekogroszek z podajnikiem (sprawdzona firma) ?.
    Okna myslimy o M&S Okna z ul. Kopernika
    Drzwi zewn. Gerda Star S

    [email protected]

    Z góry bardzo dziekuję z informację
    Pozdrawiam Radek
    Witaj
    My do CO mieliśmy ekipę z Pajęczna, solidni fachowcy, u nich można też kupić kocioł na ekogroszek, jeśli chodzi o ceny to byli bardzo konkurencyjni. Są polecani na tym forum. Mieszkamy już dwa lata i jak dotąd nie było żadnych usterek, jak mieliśmy problem z programowaniem pieca to przyjechali i pomogli. Jesli chodzi o serwis, z tego co wiem od znajomych z okolic to przyjeżdżają bez problemów.
    Okna polecam z ABATEXU z ul. Wierzbowej
    a drzwi z BUDREXU za Rzgowem
    Jeśli chcesz zobaczyć piec i specyfikację, okna, drzwi, to zapraszam do nas.
  11. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Cytat Napisał Karolka
    Witam
    a ja poszukuję jakieś dobrej i nie drogiej ekipy do wybudowania mojego domku )))
    są już fundamenty )
    Już raz polecani na forum wcześniej - p. Marian 605622430 i p. Stanisław.
    P. Marian właśnie nam buduje domek i jesteśmy baaardzo zadowoleni. Widać, że mu zależy, by wszystko było solidnie zrobione. Jak coś jest krzywo to strofuje pracowników i każe poprawiać Uważnie czyta projekt, doradza, zawsze chętnie rozmawia i wyjaśnia nasze wątpliwości. Ekipa jest na budowie o 7, pracują do 16 - 16.30. Podkreślam PRACUJĄ. Bardzo sprytnie sobie zorganizowali front robót. Pozbijali stoły z desek i starych palet, nawet kibelek sobie sami zmajstrowali Cenowo też bardzo rozsądnie. Żałujemy, że nie robili nam fundamentów (o tym napiszę w innym poście pt. kategorycznie odradzam). Robią do więźby. W tej chwili wiążą nam zbrojenie na stropie (nasz kierownik budowy powiedział, że robią to bardzo fachowo).
    Jedyne co mnie troszkę czasem denerwuje to to, że wiele materiałów musi być na JUŻ, bo są potrzebne natychmiast. Spokojniej by było gdybyśmy wiedzieli, że coś będzie potrzebne za 2-3 dni to jest troszkę czasu żeby to zorganizować, a nie na jutro No ale z racji tego, że nam też zależy na czasie to załatwiamy jak szybko się da.
    Zdecydowanie i z czystym sumieniem godni polecenia.
  12. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał lutca
    Ja bardzo polecam górala, który u nas robił schody. Mamy schody z jesionu barwionego i lakierowanego na półmat. cena (materiały + robocizna) to 7.500 zeta.
    Szybko, sprawnie i bez kłopotów. Jak chcesz to kontakt podam na priv. Chociaż był już polecany na forum i grupie łódzkiej.
    Ja na pewno poproszę- a może też przyda się innym Forumowiczom
    Dziękuję za info. Pozdrawiam
  13. K***nk Banned
    Zarejestrowany: 14.08.2011 Posty: 32
    tynki wewnętrzne z agragatu gipsowe i cementowo-wapienne 505-225-702
  14. niunieq SYMPATYK FORUM (min. 10)
    niunieq Zarejestrowany: 13.08.2010 Posty: 16
    Witam,

    U nas skończona murarka + więźba. Pod koniec tygodnia wchodzą dekarze .
    Z całą odpowiedzialnością mogę polecić ekipę murarzy. Budują szybko, bardzo dokładnie i z pomysłem.
    Nie naciągają na materiałach. Robili nam fundamenty, mury, strop, schody i więźbę.
    Krzysztof 724-724-402
  15. tomki2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomki2 Zarejestrowany: 13.05.2006 Posty: 47
    Cytat Napisał polinne1
    polecam z czystym sumieniem grupę dekarską p. Józefa i Dariusza Kądzielę - pracowici, zorganizowani, myślący i kwestie dachu mają w małym palcu. Jestem bardzo zadowolona. tel. p. Dariusz 510 237206
    Potwierdzam, pracują szybko i solidnie, dach budowali mi 3 lata temu i żadnych problemów do dzisiaj nie wykryłem. (puk, puk, puk w niemalowane).
    Tylko trzeba umawiać się z dużym wyprzedzeniem....
  16. miksar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miksar Zarejestrowany: 07.09.2010 Posty: 84
    Mam pytanie

    o firmę POLTAU Krzysztof Bodetko z Łodzi. Producent bram garażowych. Czy ma ktoś brame garażową z tej firmy ?,

    oraz o kocioł na ekogroszek RBR EKOUNIWERSAL 17KW ?

    oraz proszę o polecenie producenta okien PCV. Myślę o Mielczarek ze Zduńskiej Woli, Oknoplast Kraków lub MS Okna ?

    Proszę również o polecenie firmy zajmującej się położeniem glazury, terakoty itp.

    Z góry bardzo dziękuję.
  17. miksar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    miksar Zarejestrowany: 07.09.2010 Posty: 84
    Cytat Napisał lutca
    Witaj
    My do CO mieliśmy ekipę z Pajęczna, solidni fachowcy, u nich można też kupić kocioł na ekogroszek, jeśli chodzi o ceny to byli bardzo konkurencyjni. Są polecani na tym forum. Mieszkamy już dwa lata i jak dotąd nie było żadnych usterek, jak mieliśmy problem z programowaniem pieca to przyjechali i pomogli. Jesli chodzi o serwis, z tego co wiem od znajomych z okolic to przyjeżdżają bez problemów.
    Okna polecam z ABATEXU z ul. Wierzbowej
    a drzwi z BUDREXU za Rzgowem
    Jeśli chcesz zobaczyć piec i specyfikację, okna, drzwi, to zapraszam do nas.
    Bardzo dziękuję. Lecz o firmie ABATEX krążą legendy i nie ma takiej siły żeby mnie do niej przekonała.

    Pozdrawiam
  18. jaremy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jaremy Zarejestrowany: 13.07.2008 Posty: 744
    Witam szanowne grono. Mam do sprzedania pozostałości po budowie:
    - pustak Termoton P+W 25 Owczary 6 palet (w palecie 74 szt.) - odbiór osobisty cena za całość 1300,00 zł (do negocjacji)
    - stemple budowlane ok. 100-120 szt. o dł.2,80-3,00 m - cena za sztukę 3,50 - 3,80 zł

    Link do ogłoszenia
    http://tablica.pl/oferta/sprzedam-pu...25-IDmqIx.html
  19. sebsa ELITA FORUM (min. 1000)
    sebsa Zarejestrowany: 12.01.2011 Posty: 1107
    Miksar. Bardzo ciężko będzie Ci znaleźć opinie dotyczące RBR. Sam byłem nim zainteresowany, ale brak możliwości oglądnięcia w bliższej i trochę dalszej okolicy spowodował, że musiałem zarzucić ten pomysł. W Łódzkiem dominują w tym momencie bardziej produkty Ogniwa. Bierz OE+. Szerokie grono użytkowników, specjalne fora jemu poświęcone przemawiają za tym. Dodatkowo masz pewność, że w problemowych sytuacjach nie zostaniesz sam. Zawsze ktoś postara Ci się pomóc.
  20. lutca FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lutca Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 245
    Cytat Napisał czakszak
    Ja na pewno poproszę- a może też przyda się innym Forumowiczom
    Dziękuję za info. Pozdrawiam
    Witajcie.
    Podaję namiary na górala od moich schodów:
    pan Andrzej Kulak tel.604-252-474
    udało mi się znaleźć wizytówkę pana Andrzeja i specjalnie dla WAS jego strona internetowa : http://www.antrepen.pl/

    A to moje schody




    Pozdrawiam Ewa

    może komuś jeszcze się przyda
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 1725
Strona 48 z 87