dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka - polecane usługi i produkty
Strona 11 z 87
  1. oleniek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oleniek Zarejestrowany: 10.10.2004 Posty: 921
    Witam
    Jeśli ktoś potrzebuje stemple proszę pisać. Długości od 270 do 290cm niektóre (te krótsze) były sztukowane żeby osiągnąć 290 cm i jeszcze nie są rozdzielone, jak ktoś potrzebuje taką wysokość to są gotowe do użytku
  2. misopi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misopi Zarejestrowany: 19.02.2008 Posty: 84
    Witam

    Niedawno rozpocząłem budowę a tym samym systematycznie opiszę swoje doświadczenie z wszystkimi, którzy mi w tym pomagają lub nie:

    1. biuro architektoniczne:
    PPHU Brandt, pl. Kilińskiego 5, 95-100 Zgierz, (042) 715-42-02
    W rozsądnej cenie opracowali projekt indywidualny domu, do wielu rzeczy przekonując rozsądnymi argumentami, jednocześnie wybijając z głowy kilka pomysłów.
    OCENA 8 na 10

    2. geodeta:
    Allgeo Rafał Szałwiński, 91-223 Łódź, ul.Morgowa 9 lok. 210, 0 694 732 431
    Fachowo, terminowo, w rozsądnej cenie (warto ponegocjować).
    OCENA 10 na 10

    3. Koparka:
    Catepilar 663 561 060
    Zaczął fachowo i sprawnie, niestety całkiem solidnie wyglądająca koparka "zgubiła koło". Cóż - wypadek losowy. Cena 80 zł/godz. Mieszka przy Aleksandrowskiej, jeśli odległość nie jest duża nie bierze za dojazd.
    Ocena: 7 na 10 (to co zdążył zrobił rzetelnie).

    4. Koparka 2:
    Nie znam nazwiska i nie chcę znać. Unikajcie jednak numeru telefonu 505031592. Niestety majster "wstydził się" zadzwonić, że facet chrzani robotę. Spędził dużo czasu niewiele robiąc i wiele inkasując. Przy stawce 80 zł za godzinę zainkasował 1200 zł. Trzeba było poprawiać. Kiepski sprzęt i nierzetelność operatora.
    OCENA 2 na 10 (za to, że jednak coś wykopał)

    5. Najtańsze materiały dachowe (membrany, taśmy i inne duperele):
    FolNet www.folnet.pl Wystawiają sporo aukcji na Allegro. Sprawdzałem, nikt nie był w stanie przebić ich cen. Dostawa następnego dnia, kurier wliczony w tę niską cenę. Kupowałem parokrotnie, nie mam zastrzeżeń.
    cdn.
  3. mariuszkowski WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mariuszkowski Zarejestrowany: 27.08.2009 Posty: 5
    Gorąco polecam dekarza i cieślę p. Pawła Druszcz 603-265-640 z Łodzi , dzięki niemu moja popsuta przez pseudo cieślę więźba staneła na nogi i jest pokryta blachą , oraz firmę a.b.c. DACHY Łódź , ul. Rokicińska 334a 603-626-624 ( miło, szybko, tanio, solidnie )
  4. kugel WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kugel Zarejestrowany: 11.10.2006 Posty: 7
    Przyjmę dużą ilość ziemi do podniesienia i wyrównania działki 2tys.. Ewentualnie czy ktoś mógłby polecić osobę/firmę w okolicach Koluszek zajmującą sie tym tematem?

    Co do usług, polecam elektryka, bardzo solidnie i terminowo:
    p.Andrzej 796602443
  5. inka999 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    inka999 Zarejestrowany: 25.10.2006 Posty: 45
    Witam,
    nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu informacje, ale jesli ktoś by był zainteresowany kupnem dużej działki w Parku Karjobrazowym Wzniesień Łódzkich (5000 mkw) ok.200 m od lasu łagiewnickiego to słuzę namiarem. Jak coś proszę o info na priv
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z Grupy Łódzkiej
  6. christo SYMPATYK FORUM (min. 10)
    christo Zarejestrowany: 03.09.2007 Posty: 10
    witam
    sprzedam wełne SUPERROCK 150
    ilosc 23 paczki po 2,4 m2
    cena 17 zł / m2
    sprzedam słup do podłączenia zasilania do budowy wraz z kablem (warkocz)
    odbior Łodz - ZŁOTNO
    tel. 602 154 002
    christo
  7. makijos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    makijos Zarejestrowany: 25.05.2008 Posty: 64
    Sprzedam garaż blaszany (z blachy ocynkowanej) o wym 3-6m używany przez 1/2 roku na budowie jako miejsce składowania materiałów.

    Membranę dachową Nova 3000 - 17 mb
    Polecam
    tel. 693 068 427

    Pozdrawiam
  8. null SYMPATYK FORUM (min. 10)
    null Zarejestrowany: 23.01.2009 Posty: 42
    Również polecam p. Sebastiana od dachu.U mnie ten pan pokrywał dach. Wykonanie super i baaardzo szybko. Miły, konkretny gość.

    Sebastian Dubla 601351766
  9. Ciril DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ciril Zarejestrowany: 30.06.2009 Posty: 571
    Mam do sprzedania 2 działki po 1ha Na Michałówku k. Dobrej (ok. Strykowa).
    Kontakt na prv
  10. maren100 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    maren100 Zarejestrowany: 17.10.2008 Posty: 877
    Sprzedam kontener/barak budowlany. Polecam na kolejna budowe, u mnie sprawdzil sie b. dobrze, zarowno jako przechowalnia materialow jak rowniez miejsce sniadaniowe dla budowlancow Polecam
  11. małgosia2005 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    małgosia2005 Zarejestrowany: 26.06.2007 Posty: 547
    Nie polecam tak wychwalanego na forum Bogusia od wylewek, niestety, zaufałam komentarzom forumowiczów, a okazało się, że być może przestało firmie zależeć na kliencie i dobrej opinii.
    Do tej pory nie rozliczyli się ze mną z materiałów, mimo telefonicznej prośby o dostarczenie rachunków za materiały, nadal brak odzewu. Nie polecam.

    Niestety zgadzam sie z Nuelą. Po kilku wykonanych pracach przez Bogusia moje spostrzeżenia: wylewki miejscami popękały, cena ustalona przed wykonaniem pracy po jej wykonaniu wzrosła, nie mówiąc o fakturach od których vatu juz nie odliczę. Nie były na duże kwoty ale niesmak jednak pozostał

    pzdr gosia
  12. kabi74 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kabi74 Zarejestrowany: 03.08.2008 Posty: 87
    I ja też nie polecam ekipy p. Bogusia, wylewki może i spoko ale ekipa beztroska i nieuważna. Pierwszego dnia przebili rurę od podłogówki - na szczęscie pod ciśnieniem więc zauważono. Pozniej , przybijajac deski na klatce schodowej (żeby zrobić burtę na piętrze) rozwalili przewody elektryczne...
    Jednym słowem - trzeba pilnować, jak ktoś jest w pracy to nie ma na to szans..
    Pozdrawiam
    K.
  13. aniapz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniapz Zarejestrowany: 12.08.2008 Posty: 201
    Polecam z czystym sumieniem dekarza p.Darka 609 84 63 16. Zrobili nam daszek w 3 dni
  14. siwaŁódź WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    siwaŁódź Zarejestrowany: 15.07.2008 Posty: 6
    Ja mogę polecić firmę Joy Bud z Odolanowa,
    Budowa przeszła bez problemów ekipa bardzo zgrana i solidna z wieloma fajnymi pomysłami. Znają się na swojej robocie.Domek stoi w Lutomiersku a ja mieszkam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona.
    Tel Janusz Długopolski 509922182
  15. AGP Lider FORUM (min. 2800)
    AGP Zarejestrowany: 23.02.2009 Posty: 4432
    Nie polecam, wręcz odradzam jakikolwiek kontakt z panią architekt Grażyną Fijałkowską z Aleksandrowa Łódzkiego (Biuro Nieruchomości Pandora). Adaptacja naszego gotowego projektu trwa już drugi miesiąc. Jedyną zmianą było lekkie wydłużenie garażu. A mieliśmy zacząą w tym roku

    Za to z czystym sumieniem moge polecić pana geologa Czesława Frankiewicza (tel: 665710200). Słowny, terminowy, a przede wszystkim... tani
  16. mada_lena FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mada_lena Zarejestrowany: 25.09.2008 Posty: 112
    A ja znów nie polecam i odradzam, tym razem stolarza - firma STOL-DREW p. Dariusz Orlik.

    Przede wszystkim dodzwonienie się do tego pana za każdym razem wymaga kilku prób, nie odbiera notorycznie, a jak odbierze i powie, że oddzwoni, to i tak tego nie zrobi. Po grudach zrobił nam meble kuchenne, na później zostało wycięcie blatu i obróbka okien listwami maskującymi (pan mierzył urządzeniem laserowym, ale i tak, jak mamy 2 identyczne okna w kuchni, tak są 4 różne odległości z każdej strony od szafek ) Przyjechał po 3 tygodniach dzwonienia i wyciął blat, miał jeszcze przyjechać obrobić okna, umówiony na konkretny dzień i godzinę - cisza. Nie zjawił się, telefonów nie odbiera.
    Jeszcze podczas montażu mebli, panowie mieli być np. o 10, byli o 15 i jeszcze twierdzili, że powinniśmy się cieszyć, że w ogóle są.
    A szafki się niestety trochę "zdeformowały". Drzwiczki zawadzają o siebie, trą o ścianę, w niektórych pojawiły się szpary.
    No i ten zasadniczy, kompletny brak szacunku dla klienta, a kuchnia za prawie 10 tys.
    STANOWCZO ODRADZAM
  17. amazonka22 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    amazonka22 Zarejestrowany: 19.01.2009 Posty: 852
    a moze ktoś chce kupić działke niedaleko zalewu sulejowskiego okolice Smardzewic -myslimy nad sprzedaża dopiero
  18. arahijka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    arahijka Zarejestrowany: 15.10.2009 Posty: 39
    witam,

    mam do sprzedania:
    * cegła czerwona pełna - około 1000 sztuk (2 zafoliowane palety po 400 szt i ok 200 luzem)

    odbiór - okolice Łasku
    gg: 757652

    pozdrawiam!
  19. tomasz_swierczynski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tomasz_swierczynski Zarejestrowany: 08.01.2008 Posty: 44
    Witam,

    Jak narazie absolutnie NIE POLECAM tartaku z Konstantynowa ( NOW TRAK TARTAK NOWIŃSKI z ulicy KRĘTEJ 8 ).

    Dla właściciela słowa takie jak czas realizacji, termin dostawy, impregnacja to chyba czysta abstrakcja.

    Jeżli ktoś nie chce mieć problemów i wykonywać milion telefonów z dopytywaniem się o drewno to odradzam.


    T.
  20. Ya ELITA FORUM (min. 1000)
    Ya Zarejestrowany: 13.03.2006 Posty: 1915
    Polecam firma z pokryciami dachowymi. Zamek na Brukowej. Ya kupiłem tam dachówkę Braasa w dobrej cenie.
    Załatwili też świetną ekipę dekarzy (którą też polecam, tylko muszę znaleźć ich namiary).
    Z negocjacjami i ze zwrotami nie ma problemów.
    Ya kupowałem u p. Tomka 697-757-427. Można się na mnie powołać (na budowę z Wiskitna) może to pomoże w negocjacjach

    Pozdrawiam
    Ya
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1725
Strona 11 z 87