dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka - polecane usługi i produkty
  1. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    Cytat Napisał Złódzkiego
    Dziękuje bardzo, już podzwoniłem i załatwiłem sobie wszystko.
    Po nowym roku będę się z Tobą umawiał na wycenę posadzek, ale to dopiero po instalacjach. Pozdrawiam
    Jak coś dzwoń 723 338 141. Umówimy się na budowie sprawdzimy poziomy i ustalimy szczegóły. Jeżeli nie masz jeszcze okien tarasowych a masz ich kilka na poziomie mogę podjechać zaznaczę poziom wylewek przy oknach tarasowych. Ważne jest też okno w kuchni, jeżeli bedzie blat wsuwał się pod okno trzeba już o tym pomyśleć i zaznaczyć tam poziom. Jeżeli masz wylane schody betonowe w domu to od nich bierzemy poziom, uwzględniamy drzwi wejściowe oraz w środku. I należy sprawdzić jaka jest odchyłka na stropie/podbetonie (na dole).

    Jak coś dzwoń.
    Zapraszam na www.posglanc.pl

    Pozdrawiam
  2. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    Chciałbym polecić sprawdzonego fachowca (hydraulika) do instalacji grzewczych, sanitarnych, wod-kan. Widziałem jego prace bardzo solidny i uczciwy wykonawca zasługuje na dalsze polecanie. Stasiak Przemysław 668 503 325 więcej informacji na http://www.baza-firm.com.pl/instalac.../pl/94280.html

    Zajmuję się budownictwem energooszczędnym. Projekty, opracowania, realizacja, wykonastwo.obór i montaż ogrzewania energooszczędnego płaszczyznowe; podłogowe, ścienne, sufitowe. Chłodzenie pasywne płaszczyznowe. Montaż kotłów, pieców gazowych, elektrycznych, węglowych. Montaż oczyszczalni ścieków, odkurzaczy centralnych.

    Zapraszam do współpracy.

    Pozdrawiam
  3. mateusz0311 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateusz0311 Zarejestrowany: 07.09.2015 Posty: 11
    Witam ,szukam ekipy do wykonania tynków cementowo-wapiennych.
  4. lukasz860910 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    lukasz860910 Zarejestrowany: 25.03.2010 Posty: 819
    Cytat Napisał mateusz0311
    Witam ,szukam ekipy do wykonania tynków cementowo-wapiennych.
    Podam trzy numery, każda ekipa godna polecenia

    Szymon 695 060 501
    Kuba 691 752 861
    Grzegorz 604 975 865

    prosze powołać sie na Glanca

    pozdrawiam
  5. Rado_ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rado_ Zarejestrowany: 25.02.2015 Posty: 2
    Witam wszystkich, to mój pierwszy post, więc najpierw się przywitam.
    Budujemy dom parterowy ok. 140 m2 i w tej chwili mamy SSO z gotowym dachem.

    W tej chwili szukam kolejnych ekip do poszczególnych prac, większość dzięki temu forum już mam umówionych, jednak co do paru prac potrzebuję pomocy.

    Jeśli ktoś może polecić to potrzebuję ekipę do:
    • wykonania ocieplenia i elewacji zewnętrznej wraz z podbitką (do zrobienia styro plus wełna pod deskami oraz gdzieniegdzie płytki klinkier)
    • wykonania ocieplenia stropu wełną 30 cm, w której będą szły rury od rekuperacji, do tego zrobienie komunikacji na OSB na ruszcie.
    • wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków
    • wykonania instalacji gazowej zewn i wewn.


    Mam też prośbę o rzeczową opinię na temat osoby znanej jako doradcastasiak. Osoba ta zajmuje się ogólnie ogrzewaniem, reku i wod-kan.

    Z góry dziękuję za pomoc.
  6. bea135 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bea135 Zarejestrowany: 18.10.2011 Posty: 46
    Witam
    poszukuję kogoś do wykonania projektu ogrodu działka okolice Aleksandrowa Łódzkiego
  7. Rado_ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rado_ Zarejestrowany: 25.02.2015 Posty: 2
    Cytat Napisał Magdalllena
    Mogę polecić do elewacji (ocieplenie + tynki) Pana Mariusza Chojnackiego z Rawy Mazowieckiej tel. 603 302 505.
    Fachowo, szybko, czysto i konkurencyjnie cenowo w stosunku do łódzkich firm.
    Nie było problemu z odległością, Panowie dojeżdzali codziennie do nas pod Łódź.
    Witam,
    czy ten kontakt jest na pewno ok ? Bo pod tym nr telefonu odzywa się osoba z innym nazwiskiem, reprezentująca firme F.H.U TERMAR ze Skierniewic.
  8. spies11 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spies11 Zarejestrowany: 28.03.2011 Posty: 6
    Ze swojej strony mogę polecić Dagart ze Rzgowa. Budowę domu córki zakończyłem w zeszłym roku, ale dach wykonany perfekcyjnie, a wiem o czym mówię bo to nie pierwsza budowa
    Fajnie, że całością zajmują się kompleksowo - wszystko przejrzyście i uczciwie. Na dach wybrałem dachówkę ceramiczną Rubin 9 matową firmy Braas – wygląda niesamowicie
    Fajnie, że Dagart przejmuje całą odpowiedzialność więc po rozmowie i negocjacjach, gdzie wybraliśmy całość materiału ( trzeba przyznać, że Pan Artur ma świetne ceny i niesamowitą wiedzę o materiałach na dach z czym nie spotkałem się szukając dachówek w innych miejscach) dostałem propozycję wykonania dachu przez jednego z ich dekarzy.
    Dagart dostarczył mi materiał i wykonał dach- szybko i profesjonalnie. Drugi rok się zaczyna, nic nie cieknie i wygląda idealnie. Wiem, że wielu znajomych miało sporo problemów z dobraniem odpowiednich materiałów do dachówki i ze znalezieniem solidnego wykonawcy. Pan Artur doradził nam co do akcesoriów, pomógł wybrać okna dachowe i fajnie zachował się na koniec.
    Mogę ich polecić z czystym sumieniem.
  9. kajan WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kajan Zarejestrowany: 18.02.2017 Posty: 1
    Cytat Napisał spies11
    Ze swojej strony mogę polecić Dagart ze Rzgowa. Budowę domu córki zakończyłem w zeszłym roku, ale dach wykonany perfekcyjnie, a wiem o czym mówię bo to nie pierwsza budowa
    Fajnie, że całością zajmują się kompleksowo - wszystko przejrzyście i uczciwie. Na dach wybrałem dachówkę ceramiczną Rubin 9 matową firmy Braas – wygląda niesamowicie
    Fajnie, że Dagart przejmuje całą odpowiedzialność więc po rozmowie i negocjacjach, gdzie wybraliśmy całość materiału ( trzeba przyznać, że Pan Artur ma świetne ceny i niesamowitą wiedzę o materiałach na dach z czym nie spotkałem się szukając dachówek w innych miejscach) dostałem propozycję wykonania dachu przez jednego z ich dekarzy.
    Dagart dostarczył mi materiał i wykonał dach- szybko i profesjonalnie. Drugi rok się zaczyna, nic nie cieknie i wygląda idealnie. Wiem, że wielu znajomych miało sporo problemów z dobraniem odpowiednich materiałów do dachówki i ze znalezieniem solidnego wykonawcy. Pan Artur doradził nam co do akcesoriów, pomógł wybrać okna dachowe i fajnie zachował się na koniec.
    Mogę ich polecić z czystym sumieniem.
    Fajnie, że pojawił się ktoś z okolic
    Kilka pytań dotyczących dachu i firmy Dagart bo latem chce startować z budową.
    Dagart to ta firma co jest obok Hibet ? Dostarczali bloczki, nadproża i strop do mojego sąsiada ? Bardzo sobie chwalił ceny i ostatnio też mówił o dachu od nich.

    Dagart ma swoich dekarzy ? Jak to wyglądało u Ciebie ?

    Jak jest z tymi zwrotami ? Jedni piszą, że przyjmują, inni, że nie przyjmują. Jak to było u Ciebie ?

    Dzisiaj z wykonawcami to trochę problem jak się okazuje bo ogłoszeń jest sporo. Z którym bym nie rozmawiał jednak to pcha do innej hurtowni ( pewnie nie za darmo hihihi) i tak powoli jestem skołowany- każdy mówi inaczej, każdy radzi inną dachówkę i zazwyczaj tą, która jest akurat w tej hurtowni w promocji. Robią trochę w handlu i boję się tych wszystkich promocyjnych akcji.

    Jak się sprawuje Braas Rubin ? Zastanawiałem się właśnie nad Rubinem 9 i Rubinem 13 w antracycie. Ktoś też polecał mi Tytanię Creatona, ale kilka osób mnie przed nią ostrzegało.

    AJk wygląda sprawa z deskowaniem ? Deskowałeś dach i papa, czy sama folia ? Różnie też o dachówkach słyszałem bo co dekarz to inna teoria.
    Murarza mam już umówionego, ścianki i zabudowy będę robił własnymi siłami, komin za namową sąsiada w Hibecie, ale z dachem mam problem więc będę wdzięczny za podpowiedź.
  10. spies11 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    spies11 Zarejestrowany: 28.03.2011 Posty: 6
    Cytat Napisał kajan
    Fajnie, że pojawił się ktoś z okolic
    Kilka pytań dotyczących dachu i firmy Dagart bo latem chce startować z budową.
    Dagart to ta firma co jest obok Hibet ? Dostarczali bloczki, nadproża i strop do mojego sąsiada ? Bardzo sobie chwalił ceny i ostatnio też mówił o dachu od nich.

    Dagart ma swoich dekarzy ? Jak to wyglądało u Ciebie ?

    Jak jest z tymi zwrotami ? Jedni piszą, że przyjmują, inni, że nie przyjmują. Jak to było u Ciebie ?

    Dzisiaj z wykonawcami to trochę problem jak się okazuje bo ogłoszeń jest sporo. Z którym bym nie rozmawiał jednak to pcha do innej hurtowni ( pewnie nie za darmo hihihi) i tak powoli jestem skołowany- każdy mówi inaczej, każdy radzi inną dachówkę i zazwyczaj tą, która jest akurat w tej hurtowni w promocji. Robią trochę w handlu i boję się tych wszystkich promocyjnych akcji.

    Jak się sprawuje Braas Rubin ? Zastanawiałem się właśnie nad Rubinem 9 i Rubinem 13 w antracycie. Ktoś też polecał mi Tytanię Creatona, ale kilka osób mnie przed nią ostrzegało.

    AJk wygląda sprawa z deskowaniem ? Deskowałeś dach i papa, czy sama folia ? Różnie też o dachówkach słyszałem bo co dekarz to inna teoria.
    Murarza mam już umówionego, ścianki i zabudowy będę robił własnymi siłami, komin za namową sąsiada w Hibecie, ale z dachem mam problem więc będę wdzięczny za podpowiedź.
    Dagart jest dokładnie w tym samym miejscu co Hibet – to chyba rodzinna firma jest. Też poszedłem tam kupić strop..i wylądowałem z dachem Hibet polecił mi mój murarz, który współpracuje z nimi i właśnie z firmą Dagart.

    Co do dekarzy to sprawa wygląda tak, że Dagart ma podpisane umowy z dekarzami i dla każdego dachu dobiera ekipę. Mi dach robił dekarz z certyfikatem Braas-a więc mięliśmy pewność, że jest to robione solidnie, a na kilka rzeczy przez to mamy dłuższą gwarancję. Na robociznę Dagart udzielił 5 lat pisemnej gwarancji i co było dla nas bardzo ważne.
    I tu bardzo duży plus dla nich Dagart opiekował się całą budową od początku do końca. Robili odbiory, dostarczali materiał, na koniec zabrali to co zostało. Tu polecam bo pełny profesjonalizm w porównaniu do opowieści innych.

    Jeśli chodzi o zwroty to firma Dagart przyjęła ode mnie wszystkie materiały oprócz ceramiki i tego co było pocięte. I w sumie dobrze bo przy umowie pokazali bardzo fajną rzecz- jak ktoś przyjmuje zwrot to musi go komuś opędzlować, więc prędzej, czy później jak nie ty to ktoś inny dostanie resztki z czyjegoś dachu. Tak miałem pewność że dostałem to co zamówiłem z fabryki, nowe i to za co płaciłem, a nie jakieś resztki i zwroty. Pozatym policzyli tak, że zostało mi raptem z 20 dachówek i 2 gąsiory.

    Rubin wygląda pięknie i nie zamienił bym go na inną dachówkę. Kwestia tego co się komuś podoba. Jakościowo miał bardzo dobre parametry, dodatkowo jest zabarwiony w masie samej dachówki co dla mnie było ważne bo nie widać tego czerwonego tam, gdzie było cięte. Co do Titania to też różnie słyszałem. Tańsza trochę, ale nie wiem, nie chciałem ryzykować. Poza tym Braas mi się najbardziej podobał. Do tego cały system do dachu z Braas i nie muszę się przejmować, że będzie coś nie tak.

    Ja miałem deskowany dach, a na to membranę też Braasa. Dach oddycha i takie rozwiązanie polecił mi dekarz i sprzedawca. Membrana z gwarancją, szczelna i wyglądała pancernie
  11. Paula1122 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Paula1122 Zarejestrowany: 09.01.2009 Posty: 32
    Witajcie
    poszukuję firmy/osoby, która fachowo i niedrogo wykona ogrodzenie i kostkę brukową. Możecie kogoś polecić?
  12. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Witam,
    szukam godnego polecenia fachowca, który wykona wiatę samochodową przy budynku.
    Czy możecie kogoś polecić z Łodzi i okolic?
    np. coś takiego:
  13. Anija302 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anija302 Zarejestrowany: 15.04.2016 Posty: 14
    Witam. Szukam solidnej i sprawdzonej ekipy do montażu oczyszczalni biologicznej. Możecie kogoś polecić?
  14. jacekot ELITA FORUM (min. 1000)
    jacekot Zarejestrowany: 18.01.2006 Posty: 1282
    Witam

    w temacie ostatnich zajść pogodowych jakie przetoczyły się przez Łódź , poszukuję namiary na Dekarza
    uszkodzony dach do naprawy ;-( , będę wdzięczny na za namiary na jakąś ekipę od dachów ( Łódź , najlepiej okolice Rąbienia )

    pozdr
    Jacek
  15. d1gital FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    d1gital Zarejestrowany: 17.03.2015 Posty: 102
    Pilnie poszukuję ekipy do SSO w okolicach Justynowa (konkretnie: Zielona Góra). Ktoś, coś?

    Poza tym, mogę polecić: do sprzątnięcia działki pan Radek Wydra z Brzezin. Szybko, tanio, rzetelnie i bez marudzenia.
  16. vampirjo WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    vampirjo Zarejestrowany: 16.12.2015 Posty: 8
    Ktoś pytał o materiały budowlane- polecam zajechać do Ozorkowa do Centro-Budu, tam mają wszystkie potrzebne do budowy materiały, a przy okazji oferują dowóz, rozładunek (mają wozy HDS) i przyjmują ewentualne niewykorzystane materiały. Na bieżąco dowożą materiały na budowę co jest fajne, bo nie robi ci się bałagan w miejscu budowy.
  17. maddox84 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maddox84 Zarejestrowany: 04.11.2016 Posty: 4
    Poszukuję dobrego architekta z niezbędnymi uprawnieniami do adaptacji projektu gotowego i ustawienia domu na działce:
    - zmiana materiału ścian (pustaki porotherm -> bloczki silikatowe),
    - zmiana fundamentu (klasyczne ławy -> izolowana płyta fundamentowa),
    - zmiana stropu nad parterem (teriva -> strop monolityczny),
    - zmiana stropu nad piętrem (drewniany -> teriva lub monolityczny),
    - prawdopodobnie poszerzenie części garażowej dolnej kondygnacji o 1-1.5 metra żeby zmieścić w kotłowni silos na pellet z podajnikiem pneumatycznym),
    - zmiana układu garderoby i łazienki.

    oraz godnego zaufania i sprawdzonego inspektora nadzoru inwestorskiego. Fajnie by było "2w1" architekt i inspektor.

    Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi lub podpowiedzi.
  18. Paula1122 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Paula1122 Zarejestrowany: 09.01.2009 Posty: 32
    hej, ja znów z pytaniem. Czy możecie polecić jakiegoś ogarniętego fachowca do wymiany pieca? Wyrzucamy kopciucha i wymieniamy go na piec 5klasy na ekogroszek. Macie jakiś sensowny namiar?
  19. [email protected] WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ryba6666@gmail.com Zarejestrowany: 14.01.2017 Posty: 1
    Witam drogich kolegów i koleżanki. Potrzebuję ogarniętego gościa do niwelacji terenu/odwodnienia/szamba dwukomorowego z rozsącznikiem
    Proszę o wszelkie namiary POLECANYCH FACHOWCÓW.
  20. mariusz1959 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mariusz1959 Zarejestrowany: 06.10.2018 Posty: 7
    Szukam sprawdzonej ekipy do postawienia domu szkieletowego.
Pokaż wyniki od 1701 do 1720 z 1725