dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka - polecane usługi i produkty
Strona 1 z 87
  1. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Witam

    W tym wątku chwalimy się informacjami o :
    - dobrych cenach ( w danym momencie ) na materiały,
    - dobych cenach ( w danym momencie ) na usługi,
    - wszystkich ważnych informacjach co, gdzie, jak i za ile zdobyć w tym trudnym okresie budowania

    UWAGA !!!
    Wątek dotyczy tylko osób z "grupy łódzkiej".

    GORĄCA PROŚBA
    Nie dyskutujmy w tym wątku. Ewentualne dyskusje i komentarze prowadźmy na naszej starej, dobrej grupie łódzkiej

    GORĄCA PROŚBA 2
    Jeśli ktoś zamieści tutaj ogłoszenie o sprzedaży, czy że odda np. kibelek na działkę to bardzo prosze po załatwieniu już "interesu" o wyedytowanie i wykasowanie / wyczyszczenie posta. Dziękuję

    pozdrawiam, majki

    Moje "typy" :

    MATERIAŁY BUDOWLANE

    "ZAJĄC" - Kraszew, 602 136 905 - dobra dostawa, dobre ceny
    "OPTIMAX" - stal budowlana, Łódź, Wróblewskiego 45/47, 42 681 86 11 - dobre ceny, udało mi się sporo utargować, elastyczni, można przechować towar przez jakiś czas, oddzwaniają, przypominają o sprawie.
    "ER-TRANS WALECIAK" - mieszanki betonowe, Łódź, ul. Śląska 87, 602 372 403 - najlepsza cena na beton, na pompę, dobra organizacja pracy, bez specjalnych "poślizgów". Na chwilę obecną ( 25.06.2007 ) : B7,5 - 170 netto, B20 - 220 netto ( początek sierpnia 2007 ), pompa 170/h netto, dojazd ( u mnie był kawałek drogi - 100 ).
    "JOKER" - tuby szalunkowe - http://www.firmajoker.pl/indexx.php
    Można kupić np. w Castoramie, ale mają b. skromny wybór. W tej firmie są wszystkie i ceny chyba konkurencyjne do marketów. Kupowałem 2 sztuki fi 30, 3,5 długości, zapłaciłem na dzień dzisiejszy 128 zł.

    USŁUGI

    STUDNIE WIERCONE - 506 295 979 - na chwilę obecną 130 zł za 1 m bieżący wywiercenia rury + materiał ( rura PCV fi 110 ). Umawiają z około 1 miesięcznym wyprzedzeniem, mili i myślący ludzie.
    KANALIZACJA W ZIEMI - 502 534 905 Jacek Połczyński. Dokładnie, doradzi, punktualny, szybko i sprawnie.
    HYDRAULIKA ( CO / CWU / woda ) - 502 534 905 Jacek Połczyński. Zrobione sprawnie, moim zdaniem bardzo dobrze i dokładnie, z dobrych materiałów. Skrupulatne rozliczenie końcowe co do 1 kolanka
    DRWAL- 509 869 382 Ryszard Jagielski, z okolic Łasku - wiem, że rzadko ktoś będzie miał okazję, ale podaję kontakt. Jestem pod dużym wrażeniem : słowny, niezwykle pracowity, z wielkim doświadczeniem, miły i sympatyczny. Wycinał mi drzewo w lesie na więźbę. Wyszło po 30 zł od drzewa.
    PRZEWOŹNY TRAK ( TARTAK ) - Tartak Wartkowice, koło Poddębic, 691 843 019 - po prostu super Za przetarcie 1m3 surowego drzewa bez względu na co ( deski, łaty, belki ) 60zł/m3, 70 zł/m3 jak z własnym agregatem.
    Ludzie bardzo pracowici, mili, pomocni.
    TRANSPORT HDS - Wiesław Armanowski 502 639 812 - samochód o ładowności 6t, HDS za kabiną. Brał ode mnie 4 zł/km. Bardzo uczynny i pomocny przy załadunku/rozładunku, człowiek miły i sympatyczny.
    USŁUGI MURARSKIE - Usługi Remontowo Budowlane JAKAR - Jarosław Karp 605 046 563. Najlepsze ścianki działowe jakie widziałem Ekipa porządna, czysta, pracują szybko ale dokładnie i bardzo wydajnie POLECAM !!!
    ELEKTRYK - Marek Osendowski 500 507 507. Nic więcej nie trzeba mówić
    INSTALACJA SYSTEMU ALARMOWEGO - AD-SERWIS - 605 374 782. Profesjonalne doradztwo, szybki i dobry montaż. Przyzwoite ceny. W pełni polecam
    MONITORING - http://www.electronicsbox.com.pl/ - alarm z firmą monitorującą ( nie tylko ochroniarską ) jest super. Polecam zadzwonić, umówić się na spotkanie. Dopiero zdajemy sobie wtedy sprawę co to znaczy : alarm + monitoring + grupa ( ochrona ) ...
    ELEWACJE ZEWNĘTRZNE / OCIEPLENIA - Tech-Rem-Bud - Karol Błaszczyk - 669 429 711. Robili u mnie : ocieplenie styro, ocieplenie fundamentów, drenaż, mocowanie parapetów zewnętrznych, podbitka.
    Wszystko SUPER - polecam chłopaków. Może nie najniższa półka cenowa, ale jakość pracy i dokładność ekstra.
    KOPARKA - 603 311 969 - brał ( 07-200 80 zł/h - fajny facet i sprytny.
    /05-2009/ ... ale coś zaczął zdzierać ostatnio ...
    OGRODZENIA - Jacek Wucke 602 719 854 - http://www.klinkier.info/. Brał ( 07-2008 ) 2 zł/cegła. Dokładny i szybki. Trzeba tylko dobrze się "dogadać" co do zakresu robót i ich kosztów.
    TYNKI C-W - Dariusz Świderek 889 265 835. Brał 17 zł/m2 ( 08-2008 ) tynki maszynowe : obrzutka, narzut, zacieranie ( najpierw pacami, potem pacą z gąbką ).
    Tynki równe, proste, co chcieć więcej ?
    Ekipa wyjątkowo czysta, worki po zaprawie odkładane na kupki, śmieci pakowane na bieżąco do worków, po pracy dom oczyszczony i gruz wyniesiony ( u mnie w taras ).
    INSTALACJA ODGROMOWA - And-Mar s.c. - Andrzej Kozłowski 607 313 932, http://www.and-mar.pl/
    Zrobione, moim zdaniem estetycznie ( to wbrew pozorom bardzo ważne ) i fachowo. Szybko - niecały 1 dzień. Zdjęcia w dzienniku.
    WYLEWKI - Boguś 604 758 675. Nic więcej nie napiszę
    /05-2009/ ... ale jednak nie takie mocne ... wierzchnia warstwa tak, ale pod spodem się sypią ... czyli jednak ... hmmmm ....
    SUCHA ZABUDOWA ( GK ) - BJP-ART Jarosław Plewka 508 122 864. Polecam ... a nie wiem co napisać ....
    Super praca, czystość tejże, pomysłowość, tempo, dokładność. Ekipa której aż przyjemnie dawać forsę za pracę.
    Powiem tak : jest mi niezmiernie miło, że miałem okazję z nimi "budować".
    Zdjęcia z prac standardowo w dzienniku.
    !!! POLECAM !!!
    SZAMBO BETONOWE - http://www.szambo.go3.pl/oferta.html
    Super kontakt, przywiezione i wstawione sprawnie, samo szambo sprawia wrażenie solidnie zrobionego
    SZKLARZ - 604 754 457, Maciej Herman, młody człowiek, zrobił nam lustro w łazience wklejane w ściane między płytkami. Sprawnie, bez problemu, polecam
    (10-2010) Robił take szkło między szafkami w kuchni. Ekstra
    INSTALACJE TV, ANTENY, SAT - http://www.satserwis.pl/ Firma Sat Serwis, ul. Tamka 16.
    Po prostu super !!! Szybko, sprawnie, fachowo, estetycznie
    ŚLUSARZ - 783 918 362 - Pan Adam. Magik

    SPRZEDAM

    brak

    OSOBY / FIRMY KTÓRE STANOWCZO ODRADZAM

    "SELL-BUD", Łódź, Rąbieńska 132, 42 611 21 25 - WYCOFANE POLECENIE !!!
    było kiedyś : dobre ceny, miła kobieta, pamięta jak sie powie że coś poszukuję, oddzwoni, powie że jest dany materiał.
    jest : procedura reklamacji bloczków PTH trwała ponad 3 miesiące Z wielkimi oporami przyjęto 2 palety niewykorzystane na budowie, oryginalnie ofoliowane, do rozliczenia ...
    O ile jak sie kupje u nich to wszystko cacy, to jak chcemy się rozliczyć, zaczynają się schody. Na "telefon" od nich można czekać tygodniami : (
    O D R A D Z A M !!!

    Firma budowlana z Ksawerowa, ul. Wschodnia - zaglądając w mój dziennik, można zobaczyć sposób budowania oraz terminy w jakim to jest robione. Drugi raz bym nie skorzystał, nie polecam i odradzam : ( . Ewentualne szczegóły - na priv.

    Magma - firma z kamieniami z ulicy Obywatelskiej w Łodzi. Nie wiedzą jak ciąć kamień, przekładają terminy, poprawią ciągle poprawki do poprawek.
    ostatecznie zrobili co mieli zrobić, ale ile czasu to zajęło to szkoda gadać ...
  2. mxxxx ELITA FORUM (min. 1000)
    mxxxx Zarejestrowany: 19.12.2005 Posty: 1413
    ,
  3. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Architekt (także wnętrz) 602380069 Super pomysły, miało być samo wnętrze a wyszedł projekt zastępczy... dużo zmian, wszystkie in plus.

    Drzwi - montaż 606 334 353 robili mi jak na razie tylko wejściowe, gość jest konkretny, miły i kontaktowy. Ceny normalne. Terminy - mniej.

    bramy, ogrodzenia p. Bielecki - 509-112-460. Ma kuźnię w Kopance. Super konkretny gość, robi solidnie, nie stosuje chińskich napędów, w cenach umiarkowany.

    Elektryk 601 268 876
    Fajny, myślący i życzliwy facet, u mnie zakładał tylko podłogówkę ale robi wszystko. Gorzej z terminami bo strasznie zalatany ostatnio.

    Hydraulik xxxx (rekomendacja cofnięta z powodu niesłowności )

    Kierbud 508 139 332
    Bez niego g... bym miał a nie chałupę

    Ekipa budowlana od wszystkiego "Gerdom" 603 xxx xxx
    Kiedyś byli nieźli - ostatnio BARDZO się popsuli - położyli wszystkie terminy, do tego spieprzyli mi gładzie tak, że trzeba je kłaść od nowa. Drogo. Targować się trzeba i umowy spisywać uwzględniające kary za spóźnienia - albo płacić zgodnie z zasadą 100% wypłaty za 100% roboty - 1% za dzień opóźnienia. Summa summarum raczej unikać.

    Fachowiec od schodów drewnianych ale też wszelakiej stolarki - Jan Wilk, 609 29 69 06. Terminy ma kosmiczne ale rzetelny, dokładny i szanuje "pole operacyjne". Robi też gładzie, malowanie, zabudowy, glazurę - szeroko pojętą wykończeniówkę - to mała rodzinna firma, bez przypadkowych pracowników "spod pośredniaka", gdybym ich poznał wcześniej to już dawno bym mieszkał. Zdecydowanie nr 1 wśród dotychczasowych fachowców

    Mam tez fajnych kafelkarzy (i w ogóle takich gości od wszystkiego - płyty k-g, obudowy kominków...) 661 749 235

    Pan Piotr - złota rączka - nie robił u mnie ale od wielu lat pracował w naszym szpitalu jako konserwator i właśnie idzie na emeryturę. Super uczciwy, z serii "takich już nie robią", można mu dać klucze i na pewno nic nie zniknie. Gładzie, zabudowy, malowanie, drobna hydraulika. 605-900-705

    Monterzy od alarmu 509-475-474 - szybko, sprawnie, solidnie, szkoda że po sobie nie sprzątają ale cóż, nobody's perfect.

    Filar -kominki - polecam jako miejsce zakupu wkładów Jotul (mają promocje na wiosnę i jesień), nie polecam jako wykonawców DGP (dość luźny stosunek do terminów i jakości wykonania, do tego bałaganiarze)

    Jeśli chodzi o ceny - to jak na razie najdrożsi okazali się "tani" tynkarze (606 238 056 - jeśli ich umówiłeś to szybko rezygnuj, póki jeszcze czas. Jeśli już zaczęli to szybko pogoń, póki jeszcze niezbyt dużo sp...), którzy nie dość że napsuli materiału to jeszcze zrobili krzywo i trzeba po nich poprawiać.
  4. Anisia3 ELITA FORUM (min. 1000)
    Anisia3 Zarejestrowany: 07.02.2006 Posty: 2743
    Ekipa od kanalizacji. To najlepsza jak dotąd ekipa na naszej budowie. Nawet najmniejszego zastrzeżenia do nich nie mialam.
    Kanalizację mam tu na myśli przyłącze, bo wewnątrz robił mi ktoś inny i tu już mam zastrzeżenia.
    P. Pękala - 604 702 851
  5. wierzba75 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wierzba75 Zarejestrowany: 07.02.2005 Posty: 47
    Cytat Napisał kropi
    Kierbud 508 139 332
    Bez niego g... bym miał a nie chałupę
    A ja bym tego kierownika (Piotr L) ZDECYDOWANIE nie polecal

    Tak wyglada odebrany przez niego strop
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1378469
  6. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Beton od Walenciaka
    Powiedzieli, że będą ok 8-9, byli. Co prawda o 7,30. Ale tak sprawnie, że jak czytam posty o czekaniu na gruszkę czy coś, to się dziwię.
    beton wyszedł ok 240/m pompa 170/godz. Zalewanie ław - 1,5 godz z myciem pompy włącznie.

    Walenciak Ryszard
    Łódź, ul. Śląska 87, tel. 042 6493304
    albo przez jego siostrę
    BUD-MAG Magdalena Walenciak
    tel. : 0-42 6493304, ; tel. kom. 604272403

    Ekipa dekarzy - na priva. Nie są baardzo tani (mój dach 180m2 - 7tys) ale bardzo uczciwi. Jest to ekipa z APK, Leczek Pleczuk. Tel na priva.

    Hydraulicy bracia Polczyńscy tel 502534904 - do bólu marudni i do bólu uczciwi

    Mogę dołożyć sklep z płytkami na Tuwima zaraz prawie pod mostem. Na oko buda rozwalająca się, jakieś kostropce stoją, a w środku pełny wybór no i terminy na za 1-2 dni. A w renomowanym, pięknym sklepie te same płytki mi mieli sprowadzić na za 2 tygodnie i drożej!

    Dokładam skład drewna. Jak ktoś szuka tanio, to tam było. I drewno nie złe (w ocenie cieśli) choć te impregnacje itd to teoria.
    Żelgoszcz poczta Parzęczew, tel 42-718-82-68

    Na prośbę dokładam mojego wykonawcę kuchni. Wojtek tel 515120813. Zaznaczam jednak dla tych, co czytali mój dziennik i powzięli myśl o niskich cenach, że jego firma wtedy startowała, a teraz już okrzepła na rynku. Ceny mogły ulec zmianie. Ale ma fajne pomysły i czasem warto posłuchać jego sugestii. Ma chłopak "żyłkę' do tego

    Hurtownia wszelkiej elektryki - "Elmot" Tuszyn tel 42 614 36 56. kom 691 373 633. Robią też instalacje ale nie wiem, jak

    podbitka moja i majkiego, z Zamku, nie dośćże ładna, sztywniejsza od "zwykłych podbitek" to jeszcze z resztek szopka na drzewo, bo ta podbitka est w postaci pojedynczych paneli i może mieć różnorakie zastosowanie
    wykonawca podbitki - pan Julek bardzo solidny i z pomysłami. tel 607-41-62-04 albo przez APK.
  7. MONTY PYTON SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MONTY PYTON Zarejestrowany: 01.02.2007 Posty: 88
    Cytat Napisał EZS
    Beton od Walenciaka
    Powiedzieli, że będą ok 8-9, byli. Co prawda o 7,30. Ale tak sprawnie, że jak czytam posty o czekaniu na gruszkę czy coś, to się dziwię.
    beton wyszedł ok 240/m pompa 170/godz. Zalewanie ław - 1,5 godz z myciem popmy włącznie.
    Potwierdzam. Walenciak jest OK.
    Dla zainteresowanych tel. kom. 602 372 403
  8. 11małgosia STAŁY BYWALEC (min. 300)
    11małgosia Zarejestrowany: 20.01.2006 Posty: 484
    Podziękowania dla majki za załozenie tematu

    Dla poszukujących dobrej ceny na okna połaciowe Fakro (mają też podobno inne elementy dachu):
    pani Ewa Brzozka z Kobyłki koło Warszawy,
    Tel.: 0-604125036, 0-2249876685,
    [email protected], [email protected],

    Tylko zamawiajcie z większym wyprzedzeniem - było duże opóźnienie.

    Pozdrowienia, Małgosia
  9. tyniu FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tyniu Zarejestrowany: 16.12.2005 Posty: 110
    Cytat Napisał 11małgosia
    Podziękowania dla majki za załozenie tematu

    Dla poszukujących dobrej ceny na okna połaciowe Fakro (mają też podobno inne elementy dachu):
    pani Ewa Brzozka z Kobyłki koło Warszawy,
    Tel.: 0-604125036, 0-2249876685,
    [email protected], [email protected],

    Pozdrowienia, Małgosia
    Ja zamawiałem u nich nie tylko okna dachowe ale również dachówkę wraz z rynnami i jestem bardzo zadowolony. Transport i terminowość bez zastrzeżeń a ceny sporo niższe niż na składach w Łodzi.

    Dodatkowo mogę polecić cieślę i dekarzy:
    Pan Sebastian Dubla z Kurowic 601 351 766 brał 12-18zł/m2 za więźbę. On posiada również namiar na moich dekarzy bo to jego znajomi (brali 35zl/m2).
  10. mm3844 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mm3844 Zarejestrowany: 08.12.2005 Posty: 235
    podaję tylko namiary na gości na których do tej pory się natknąłem i którzy uważam , że warci są umieszczenia ich na tej stronie
    geodeta Artur Pawlak 505 039 939
    bloczki betonowe w Dąbrówce k/Zgierza Krzysztof Kmieć 042 717 82 05
    architekt Krystyna Fluder-Skubisz 607 691 377
    kierownik budowy Jan Kordalewski (taki bezproblemowy warty polecenia przy dobrej ekipie, taniiiiiiii) 504 648 380
    ekipa budowlana Wnuk Włodzimierz 601 720 675
    no i hurtownia budowlana w Koluszkach Waldemar Kotynia 601 359 099
  11. staranni SYMPATYK FORUM (min. 10)
    staranni Zarejestrowany: 28.05.2006 Posty: 46
    Pan Rosiak- najpiekniejsze wylewki jakie ziemia widziała:
    601 763 685
  12. agaus FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agaus Zarejestrowany: 24.04.2006 Posty: 108
    To ja też wtrącę swoje trzy grosze -polecam nowy tartak w RADONI ,DESKI -KRÓCIAKI te 4metrowe PO 450 Z TRANSPORTEM (do Łodzi!),a w pobliskim tartaku 619 i łaskę z transportem robili .

    Bardzo jestesmy zadowoleni z usług firmy ,która zajmuje sie produkcją betonu -wszystko na czas ,uczciwie Firma jest w Nowym Józefowie .
  13. HusMac SYMPATYK FORUM (min. 10)
    HusMac Zarejestrowany: 06.11.2005 Posty: 28
    Cytat Napisał długi
    Cytat Napisał sihaja
    Szukam sprawdzinych fachowców od tynków i wylewek. Możecie kogoś polecić?

    Sihaja
    TAK właśnie skończyłem wylewki i z czystym umieniem mogę polecić Bogusia 604 758675. Boguś robi czysto sprawnie i jest zajebiście niekłopotliwy
    oby wszystkie ekipy takie były

    Bogusiowi obiecałem ,że będę chwalił go na wszystkich odpustach ,tak że proszę dzwoniąc pozdrowić go od Bogusia

    Zdecydowanie nie polecam swoich tynkarzy.Jak ktoś usłyszy nazwisko Grzesik to przed decyzją proszę dzwonić do mnie albo do mmada

    Bogusia miałem u siebie. SUPER - też polecam
  14. Anna_z_lodzi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna_z_lodzi Zarejestrowany: 17.06.2007 Posty: 9
    Witam Ja moge polecic tylko strop terive jako material josc z firmy PPHU Maxbet Sp. z o. o.. ul. Poli Gojawiczyńskiej 42 Łódź tel. (0-42) 643 - 27 - 55 tel.
    Tylko strop i ceny orac pustaki keramzytowe na scianki ,Polecam produkty ale nei wlascicieli.Koszmarna atmosfera .Mam ich w nosi strop jest juz zalany ,beton brany z firmy z ul.Ślaskiej ,wieżba zrobiona fachowo przez dekarza z malej wsi
    Pan dzial 45 lat w fachu tylko malo sumienny z deskami zwlekal .Szuakm dobrych tynkarzy w dobrej cenie
  15. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Wklejam swoja subiektywna liste TOP. Prosze nie winic mnie, jesli u Was sie nie sprawdza/do Was nie pasuje (tak jak to sie stalo z hydraulikami czy wspomnianym kierownikiem budowy)... Lista kontaktow w telefonie dluga, TOP niestety krotka.

    TOP Sprzedawcy:

    PPHU Stefaniak, Justynow 42 213 21 77 (przy wspolpracy z nimi zrobilem stan surowy otwarty, potem odpadli ze wzgledu na koszty transportu)
    DOMGOS ul. Pomorska 42 6484114 (sklad nie tak konkurencyjny cenowo, ale blizej, szybciej i wygodniej)
    DOMCO, Konstantynow Lodzki 42 2114144 (za przyjazne nastawianie do klienta i obsluge przy wykonaniu dachu)
    Beton Walenciak - ale juz o nim wszystko napisano
    BARTEK Koluszki 44 7144444 (za chec do negocjacji i terminowa realizacje wynegocjowanych uslug)
    TARTAK Bela 42 6484205

    TOP Usługi
    elektryk p. Osendowski - http://www.elektryk.lodz.pl
    p. Tomek Klych, 44 756 12 57 TOMEKO - montaz przydomowej oczyszczalni sciekow
    montazysta drzwi (rowniez sprzedawca) p. Raszewski (?) - 509442950
    kostka brukowa - p. Pasternak - 505049344
    zewnetrzna instalacja gazowa - p. Mazurkiewicz i zona - 501044082 (m.in. za awangardowy interfejs)
    p. Mastaj - wykonczenie wnetrz - ekipa z Jasła i do Łodzi się już (niestety) nie wybierają...
    DODANE: sasiad koparkowy, p. Kazik - 601940274 - za niebezpieczne zblizanie sie do granic i nieprzekroczenie zadnej z nich (oczywiscie koparką )

    TOP Forumowicze
    Honorata (za wpojenie nalogu forumowego, otwartosc i pomoc)
    Długi (za pomoc, opinie i dobry gust )

    Krotka lista firm, ktore omijam z daleka (co nie znaczy, ze z nich nie skorzystam w razie "wyzszej" koniecznosci - na budowie sa rozne sytuacje...)

    K4, Hibet, Remondis
  16. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    Gorąco polecam moją ekipę MURARZY
    są słowni, sumienni, pracowici, abstynenci (na 100% w pracy), dokładni, spolegliwi, sympatyczni itd. itp.

    cenowo rozsądni - średnia półka, napewno warci swojej ceny

    tel. p. Irek 513 158 375

    chętnie udzielę więcej informacji w razie potrzeby.

    Nieustająco polecam kierownika budowy, dzięki któremu mam pewność, że mój dom zbudowany jest zgodnie ze sztuką budowlaną

    tel. p. Piotr 501 761 776.

    Elektryk - Marek Osendowski 500 507 507 - jedyny z elektryków, który nie chciał obedrzeć mnie ze skóry, do tego zupełnie niekłopotliwy i bardzo pomocny.

    Alarmiarz - Michał 501 081 631 - szybko, fachowo, niedrogo.

    Beton z gruchy - Górażdże 42 613 12 61
    Pojezierska 95 - polecam.

    Strop Teriva - "GO TRAKT" Stryków 42 719 94 23 ul. Batorego 23
    - ceny konkurencyjne, sympatyczny kierownik, słownie i frontem do klienta.

    Tynki - 692 758 918

    Wylewki - 693 750 813

    Przyłącze gazowe + instalacja wewnętrzna - p. Borczyk 602 375 468 (bez problemu, szybko, dostarcza kompletną dokumentację).
  17. tyniu FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tyniu Zarejestrowany: 16.12.2005 Posty: 110
    Cytat Napisał mmmad
    DOMCO, Konstantynow Lodzki 42 2114144 (za przyjazne nastawianie do klienta i obsluge przy wykonaniu dachu)
    Ja DOMCO zdecydowanie odradzam. Wycenę dachu robili mi bardzo długo i kilka razy zmieniali terminy - w końcu na targach im przypomniałem przy innych klientach, że mieli mi wysłać wycenę - to obiecali, że wyślą i po paru dniach była. Potem zamówiłem tam tynk i kleje - to już była istna tragi-komedia. Termin odbioru miałem za kilka dni (tak jak umówioną ekipę) - dzwonię dzień wcześniej - okazalo się, że Pan który przyjmował zaliczkę i moje zamówienie jest na urlopie i nie zamówił tego tynku. No nic - po telefonicznej awanturze obiecali, że szybko zamówią i faktycznie zamówili. Potem ich ekipa transportowa, która dostarczyła mi tynk i kleje zabrała sobie jedną euro paletę więcej niż dali.

    Po ich obsłudze pozostał mi duży niesmak i sporo nerwów. Żeby było bardziej na temat : to polecam tego elektryka co mmad. Facet konkretny i terminowy.

    Dodatkowo mogę polecić mojego kafelkarza - Krzysztof Gadułka 516 - 274 - 295
  18. maximafh WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maximafh Zarejestrowany: 10.05.2007 Posty: 9
    Cytat Napisał canna
    Ponieważ zbliża się u mnie wielkimi krokami zakończenie robót murarskich gorąco polecam moją ekipę murarzy

    są słowni, sumienni, pracowici, abstynenci (na 100% w pracy), dokładni, spolegliwi, sympatyczni itd. itp.

    cenowo rozsądni - średnia półka, na pewno warci swojej ceny

    tel. p. Irek 513 158 375

    chętnie udzielę więcej informacji w razie potrzeby

    i nieustająco polecam kierownika budowy, dzięki któremu mam pewność, że mój dom zbudowany jest zgodnie ze sztuką budowlaną

    tel. p. Piotr 501 761 776

    Witam
    Bardzo dziękuję ale już jestem na etapie więźby ,a że nie wszyscy fachowcy są słowni -tak jak p.KŁUSKA z Tomaszowa zostałam na lodzie a drzewo mam już na placu i nóż na gardle.Polecono mi cieślę ,ale chciałam jeszcze opinię o nim od innych.
    Mam super fachowców od dachówki.
    Szukam solidnego i uczciwego elektryka,bo ci co już byli to sprytni jak cholera-cena robocizny uczciwa za to na materiałach niby po upustach chcieli przytulić.Inni za to robocizna ok.cena mat.ok. za to ilości jakowe potrzebne by były na mój dom kolosalne.
    Pozdr.
  19. Robin_lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robin_lodz Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 92
    Cieśla - Jerzy Kucharski 603618727- według obiektywnych ludzi zrobił u mnie super więźbę, a mam trudny dach (cztery spadki i cztery lukarny), zresztą sam jestem bardzo zadowolony bo:
    1 zmienił przewartościowane bele tak że nie trzeba było stosować dźwigu
    2. sam zaproponował zmianę słupka w środku pokoju na stalowe wzmocnienie po bokach

    Tani jednak nie jest bo liczy ok. 25 zł /m2
  20. sihaja FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sihaja Zarejestrowany: 03.01.2006 Posty: 127
    Ja mogę z czystym sumieniem polecić panów, którzy u mnie daszek robili. p.Darek 609 84 63 16 z Dmosina, szybko, tanio i solidnie

    Ola
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1725
Strona 1 z 87