dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka - polecane usługi i produkty
  1. poszkodowanylodz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    poszkodowanylodz Zarejestrowany: 23.05.2011 Posty: 3
    Witam,
    po prawie dwóch latach przepychanek z naszym wykonawcą jestem zmuszona napisać tego posta pod zmienionym nickiem.
    Prowadziłam tutaj dziennik budowy i boje sie że zostanę namierzona. Nie chciałabym żeby stało sie coś złego mnie lub moim dzieciom, ale chciałabym przestrzeć Was kochani przed nieuczciwym wykonawcą i z tego powodu ten inny nick.

    Uważajcie na Pana Marek Pawlak 601 623 590 który buduje domy w okolicach Łodzi, jego firma zarejestrowana jest we Włocławku, a on sam ze swoimi pracownikami pomieszkuje w wynajmowanym domu w okolicach Nowosolnej.
    Popełniliśmy wielki błąd zatrudniając go do budowy naszego domu, w trakcie prac budowlanych popełniono masę błedów o których dowiedzieliśmy sie już po zakończonych pracach budowlanych i na nasze nieszczescie wypłaconej kasie. W konstrukcji naszego domu (a konkretnie dachu), biegli rzeczoznawcy wykryli jedyne 23 błędy, które skutkują rozebraniem dachu, na nasz koszt. Dla Pana Marka nie istnieje pojęcie gwarancji, rękojmi, dobrego wychowania, nie wspomnę o minimum kultury osobistej. Miesiącami nie odpowiada na telefony, notorycznie przekłada spotkania, jak chciał wypłatę to byłam punktualnie, jak ma cos poprawić to na kilka razy przekładane spotkanie spóźnia sie po cztery godziny !!!!!!!! To chyba nie te czasy
    Zatrudnia podwykonawców: Grzegorz Jasiński - robił u nas więźbe dachową (też z okolic Nowosolnej) Wraz ze swoją ekipą piją w pracy alkohol, są aroganccy a do tego o umiejętności czytania (projektu) nawet nie wspomnę.

    Wszystko co tu napisałam jest poparte dokumentacją, a za niedługo, mam nadzieje wyrokiem sądowym.

    Gdyby ktoś z Was miał do czynienia z Tymi Panami, to bardzo proszę uważajcie.
    Na szczegółowe pytania odpowiem na privie
  2. angakok WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    angakok Zarejestrowany: 08.05.2010 Posty: 7
    Witam,

    własnie jestem w trakcie budowy domu --- poszukuje sprawnej osoby/ekipy do wykończeniówki:
    - ściany działowe (ściany zewętrzne beda drewniane, pozostaje wiec zrobić ściany dzialowe na parterze---to bedzie parterówka)
    - sufit/strop (płyty karton. + ocieplenie + osb na strychu). Płyty beda do ułozenia pomiędzy belkami stropowymi (sa one w odleglości 80cm-100cm)
    - płytki
    - ułozenie podłogi drewnianej (deski)
    - biały montaż
    ...

    Szukam również elektryka + kogoś do oczyszczalni (najchętniej Sotralentz)

    dzięki i pozdrawiam
    Andrzej
  3. truskawek36 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    truskawek36 Zarejestrowany: 24.07.2008 Posty: 164
    Witam,poszukuję studzienki wodomierzowej szczelnej o średnicy fi 1200 ,możne ktoś wie gdzie można taka studzienkę kupić w okolicach Zgierza i Łodzi,[email protected]
  4. AGP-ON ELITA FORUM (min. 1000)
    AGP-ON Zarejestrowany: 18.10.2009 Posty: 1716
    Cytat Napisał angakok
    Witam,

    własnie jestem w trakcie budowy domu --- poszukuje sprawnej osoby/ekipy do wykończeniówki:
    - ściany działowe (ściany zewętrzne beda drewniane, pozostaje wiec zrobić ściany dzialowe na parterze---to bedzie parterówka)
    - sufit/strop (płyty karton. + ocieplenie + osb na strychu). Płyty beda do ułozenia pomiędzy belkami stropowymi (sa one w odleglości 80cm-100cm)
    - płytki
    - ułozenie podłogi drewnianej (deski)
    - biały montaż
    ...

    Szukam również elektryka + kogoś do oczyszczalni (najchętniej Sotralentz)

    dzięki i pozdrawiam
    Andrzej
    OCZYSZCZALNIA: 509771381
    ELEKTRYK: 604444774
    DYDTRYBUTOR Sotralentz FIRMA ONNINEN - 507007574 - Mają też tanio armaturę i elektrykę
  5. ma3ekldz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ma3ekldz Zarejestrowany: 03.03.2011 Posty: 26
    Witam
    Może ma ktoś na zbyciu lub na sprzedaż niedrogo deski szalunkowe, które zostały mu po budowie.
    Proszę o kontakt: [email protected] lub pod numerem telefonu 508966004.
    Pozdrawiam
  6. Sylwia159 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sylwia159 Zarejestrowany: 08.06.2011 Posty: 1
    NIE POLECAM!!

    Firmy makra2 Łódź ul Przędzalniana

    Zakupione u nich drzwi antywłamaniowe (o wartości ok 2 tysięcy), są nieszczelne, próg zamiast być metalowy tak jak jest napisane w karcie gwarancyjnej jest ze sklejki paździerzowej, w dodatku w innym kolorze o czym rzekomo informowano w sklepie, lecz nigdy nie usłyszałam takiej informacji. Po wizycie "eksperta" z tejże firmy drzwi zaczęły zapierać, ale on sam twierdzi ze tak musiało być od początku. W dodatku wszystkie zaślepki itp. klient musi kupić sobie na własną rękę, dziwi mnie to gdyż takie rzeczy dołączane są do drzwi dużo tańszych, a tutaj bez żadnej informacji klient jest obarczany (może niedużymi) kosztami, chodzi tutaj o szanowanie klienta, czego w tej firmie niestety nie widać...
  7. agrazka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agrazka Zarejestrowany: 19.05.2008 Posty: 41
    Cytat Napisał P_R
    Witam
    1 Gdzie polecacie kupić drewno na dach w okolicach Aleksandrowa
    2 Jak by ktoś miał na sprzedaż 100 szt stępli ok 280 - 290 cm

    Pozdrawiam
    Witam budujących,
    Mam do odstąpienia drewno pozostałe po budowie dachu, belki,łaty, kontrłaty - na skutek złego wyliczenia materiału przez Pana ,który robił u mnie dach-Krzysztof Molęda- ekipa niedroga ,sprawnie zrobili ale pozostała nadwyzka drewna ,bardzo dobrze zaimpregnowanego -mam teraz materiał który chetnie ,niedrogo odsprzedam. Drewno jest do odebrania własnym transportem w Adamowie Starym k/Aleksandrowa Tel 503 68 1841
    Agrazka
  8. swasix SYMPATYK FORUM (min. 10)
    swasix Zarejestrowany: 24.11.2009 Posty: 29
    Witam wszystkich. Czy możecie polecić mi miejsce w Łodzi lub okolicach gdzie można w obejżeć pokrycia dachowe w jak największej gamie od jak największej liczby producentow. Dziękuję.
  9. Rafal83 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rafal83 Zarejestrowany: 09.02.2010 Posty: 20
    Cytat Napisał swasix
    Witam wszystkich. Czy możecie polecić mi miejsce w Łodzi lub okolicach gdzie można w obejżeć pokrycia dachowe w jak największej gamie od jak największej liczby producentow. Dziękuję.

    Spokojnie mogę polecić firmę Plus Dachy na ul. Szczecińskiej 46.
    Mają spory wybór dachówki róznych firm i dużą ekspozycję.
    Od niedawna posiadaja równiez w sprzedaży dachówkę Meyer-Holsen.

    Natomiast NIE POLECAM firmy ZAMEK z ul. Brukowej.
    Niedawno firma prawie zbankrutowała.
    Maja wielkie zaległości finansowe w stosunku do dostawców jak i klientów.
    Czas oczekiwania na dachówkę 3 miesiace.

    Pozdrawiam
  10. rommaa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rommaa Zarejestrowany: 08.07.2010 Posty: 23
    Cytat Napisał Rafal83
    Spokojnie mogę polecić firmę Plus Dachy na ul. Szczecińskiej 46.
    Mają spory wybór dachówki róznych firm i dużą ekspozycję.
    Od niedawna posiadaja równiez w sprzedaży dachówkę Meyer-Holsen.

    Natomiast NIE POLECAM firmy ZAMEK z ul. Brukowej.
    Niedawno firma prawie zbankrutowała.
    Maja wielkie zaległości finansowe w stosunku do dostawców jak i klientów.
    Czas oczekiwania na dachówkę 3 miesiace.

    Pozdrawiam
    Witam
    Ja równiez NIE POLECAM żadnych kontaków teraz z ZAMKIEM na Brukowej.W tym tygodniu oficjalnie ogłosili upadłość i teraz aby otrzymac pieniade za zwroty - hmmm nie wiem czy pól roku wystarczy a poza tym zastanawiam sie czy jest to wogóle realne.Na szczęście dachówka cała juz na dachu.
    Tak czy inaczej polecam oprócz PLUS DACHÓW - gdzie mają DUŻĄ wystawkę, APK na Brzezińskiej - podczas kłopotów z ZAMKIEM, APK uratowali mnie 2 razy. Poza tym jest szybka akcja i reakcja, rynny sprowadzili w ciągu 2 dni od producenta , na okna mielismy czekać 4 dni - były na drugi dzień
  11. Bad STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bad Zarejestrowany: 15.08.2005 Posty: 459
    .
  12. Rafal83 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Rafal83 Zarejestrowany: 09.02.2010 Posty: 20
    Witam

    Sprzedam w dobrej cenie 50 m kabla YKYŻO 5x10 doziemnego Telefonika (miedź)
    Kabel idealnie nadaje się do przyłączą doziemnego prądu do budynku. Mnie pozostał z własnego przyłącza.
    W razie zainteresowania bardzo proszę o kontakt na priv lub pod numerem 662-004-523.

    Pozdrawiam
  13. Saly ELITA FORUM (min. 1000)
    Saly Zarejestrowany: 04.11.2010 Posty: 1674
    Hej
    Mam do sprzedania Od 1 lipca:

    -stemple budowlane ilość w sumie 400 (ale mogę sprzedać część) grube, porządne, kupione nowe i raz użyte -
    długość od 325 do 340 cm po 5 zł/szt
    Odbiór osobisty (nie mam transportu ) z ok ul Strykowskiej - między Łodzią a Strykowem


    Uploaded with ImageShack.us
    - deski szalunkowe - długie (różnej długości) - także raz użyte łącznie mam 12 metrów3 - do dogadania ok 300 zł/m3


    Uploaded with ImageShack.us
    - blaszak - garaż - także używany ok 700 zł


    Uploaded with ImageShack.us

    WSZELKIE INFORMACJE [email protected]
    ZAPRASZAM


    LUB TEL: 792 112 202
  14. bes_ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bes_ Zarejestrowany: 04.06.2010 Posty: 27
    Poszukuję solidnego wykonawcy tarasu nad garażem i balkonu (część w technologii dachu odwróconego).

    Proszę o kontakt na priv.
  15. *milek* ELITA FORUM (min. 1000)
    *milek* Zarejestrowany: 02.09.2006 Posty: 1514
    Cytat Napisał bes_
    Poszukuję solidnego wykonawcy tarasu nad garażem i balkonu (część w technologii dachu odwróconego).

    Proszę o kontakt na priv.
    Podpinam się pod powyższe pytanie.

    Bes - jak znajdziesz, daj znać.
  16. pkraw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pkraw Zarejestrowany: 17.02.2011 Posty: 24
    Cytat Napisał swasix
    Witam wszystkich. Czy możecie polecić mi miejsce w Łodzi lub okolicach gdzie można w obejżeć pokrycia dachowe w jak największej gamie od jak największej liczby producentow. Dziękuję.
    Witam
    w każdej firmie jest pewien wybór pokryć, do podanych namiarów dołożę firmę:
    PIĄTKA DACHY
    95-030 Rzgów
    ul. Rudzka 48
    tel./fax 042 227 80 73

    ale moim zdaniem najlepiej jest obejrzeć gotowy dach, zdecydować się na typ dachówki, podzwonić po firmach, gdzie sprzedali taką dachówkę i pojechać zobaczyć już na dachu, gotową po położeniu.
    pzdr.

    a oto nasz daszek, jeszcze czerwony od cięcia





    I polecam firmę dekarską braci GWIAZDA, która ten dach wykonała.
  17. Lukassssja SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lukassssja Zarejestrowany: 11.06.2010 Posty: 18
    Cytat Napisał Anad65
    Witam

    Potrzebuję namiary na godnego polecenia hydraulika. Pilne !

    Polecam p. Tadeusz 502 351 248
    Robił rodzicom całą instalację wodną, CO, kotłownie, oraz instalację gazową
    Szybko, fachowo, ma wszystkie uprawnienia, z tego co kojarzę to jest już sporo lat na rynku
  18. sli STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sli Zarejestrowany: 23.08.2006 Posty: 300
    Cytat Napisał ADorota
    Skończyłam podsumowanie danych o polecanych facowcach czy firmach. Ponieważ jest to w formacie xls, to zainteresowanych proszę o informację wtedy prześlę na maila, pozdr. DA)
    no to ja również poproszę:
    [email protected]

    dzięki
  19. aldieb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aldieb Zarejestrowany: 03.08.2010 Posty: 33
    Cytat Napisał Rafal83
    Spokojnie mogę polecić firmę Plus Dachy na ul. Szczecińskiej 46.
    Mają spory wybór dachówki róznych firm i dużą ekspozycję.
    Od niedawna posiadaja równiez w sprzedaży dachówkę Meyer-Holsen.

    Pozdrawiam
    Radzę zachować rozwagę zamawiając z Plus Dachy. NIE PRZYJMUJĄ ZWROTÓW i teraz zostało mi na budowie 24m2 dachówki (a sami liczyli zapotrzebowanie). Na koniec dowiedziałem się, że teraz to mój problem
    Zamiast nich, bardzo polecam firmę DAGART pomiędzy Łodzią, a Rzgowem. Niby daleko ale w rzeczywistości bardzo blisko. Gdyby nie oni, dach układałby się dwa razy dłużej. Poza tym przyjmują zwroty! Każde. Oferują Creatona, MH i inne. Żałuję, że nie kupiłem u nich całego dachu tylko dałem się na mówić na Plus Dachy...

    Pzdr.
  20. aldieb SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aldieb Zarejestrowany: 03.08.2010 Posty: 33
    Witam,

    Poszukuje firmy znającej się na alarmach. Kogoś kto umiałby doradzić, podpowiedzieć...
    Będę wdzięczny za kontakty.

    Pzdr
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 1725