dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa OŚWIĘCIMSKA
  1. gzelowicz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gzelowicz Zarejestrowany: 04.08.2015 Posty: 18
    Cześć

    Ja jeszcze nie buduję, ale jestem na etapie wybierania projektu i kłótni z drugą połówką czy parterowy czy piętrowy.
    Liczę, że uda mi się od Was wiele dowiedzieć.

    Orientuje się może ktoś z Was, czy w gminie Zator jest dopuszczona budowa płaskiego dachu ?
    Będę musiał iść do WBZP i tak, ale w tym tygodniu nie będę miał na to czasu.
  2. geliasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    geliasz Zarejestrowany: 02.08.2009 Posty: 134
    Cytat Napisał Ania1982G
    Polecam pana Mazgaja z okolicy Andrychowa tel. 886 965 616. Robił mi schody w Grojcu. Wszystko można dogadać, umówić się na termin. Jest przede wszystkim słowny. To niestety nie jest zbyt częsta cecha fachowców. Z nim nie było żadnych kłopotów. I schody wycenił najtaniej z okolicy (wycenę robiło mi chyba 8 osób).
    dziekuje za info , napisaem na priv
  3. ishan SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ishan Zarejestrowany: 16.01.2016 Posty: 15
    mam pierwsze pytanie, macie namiary lub skąd braliście i jaka cena:
    - bloczki fundamentowe
    - beton na ławę

    oraz w projekcie mam komin systemowy schiedel rondo plus 20, właściwie dwa, do kominka i pieca. Nie ukrywam dość drogi, jakaś tansza alternatywa ? Bo czytam i czytam i co strona to inne opinie
  4. witek_wy WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    witek_wy Zarejestrowany: 27.06.2016 Posty: 4
    Czarna Lista:

    Roman Dwornik z Sułkowic - Wykonawca

    Uwaga na tego Pana! Umówiony termin rozpoczęcia prac na przestrzeni miesiąca przekładał średnio 2 razy w tygodniu, a każdy telefon to pół godziny jego tłumaczeń. W końcu przyjechał na plac budowy wytłumaczyć czemu spóźni się kolejne 3 dni, a dzień przed rozpoczęciem prac zadzwonił, że jednak rezygnuje z budowy, bo "ma przeczucie", że ta budowa mu się nie ułoży.
    Facet wydawał się szczery i uczciwy jak mało kto. Na moje pytanie czy jest poważny stwierdził, że nic złego nie robi, bo "jego też tak kiedyś w życiu oszukali". Najgorszy typ człowieka jaki spotkałem w życiu. A wybrałem go na podstawie Białej listy...
  5. budynekrafal WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    budynekrafal Zarejestrowany: 02.11.2016 Posty: 2
    Witam Wszystkich jako nowy w grupie Oświęcimskiej. Budowa przede mną..ufff
  6. ishan SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ishan Zarejestrowany: 16.01.2016 Posty: 15
    życzymy powodzenia sami czy z ekipą/ekipami ?? jaki projekt ?? my budujemy sami, narazie mamy zalany strop
  7. superelmirka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    superelmirka Zarejestrowany: 07.06.2010 Posty: 45
    Witam, poszukuje ekipy do tynkow, wylewek i ocieplenie dachu. Czy moze ktos kogos poleciec i jak sie ceny ksztaluja bo zupelnie nie wiem..okolice Andrychowa. pozdrawiam
  8. meqi SYMPATYK FORUM (min. 10)
    meqi Zarejestrowany: 19.02.2017 Posty: 36
    Witam,

    działka wybrana - czas na projekt. Możecie polecić jakiegoś architekta?

    Wykonanie projektu indywidualnego domu parterowego (około 120m2 powierzchni użytkowej) w kształcie litery T (garaż jednostanowiskowy przodu domu) wraz z:
    -adaptacją do działki,
    -projektem przyłączy,
    -mapą do celów projektowych,
    -projekt zabezpieczeń na szkody górnicze (kategoria 2 z prognozą na 3).
    Dom z piecem gazowym, oparty na płycie fundamentowej. Działka 889m2.
  9. Basia_Tomek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Basia_Tomek Zarejestrowany: 22.01.2017 Posty: 56
    Dzień dobry,

    chcieliśmy się przywitać ze wszystkimi z grupy. Początkiem kwietnia zaczynają nam robić fundamenty i wjazd na działkę
  10. Basia_Tomek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Basia_Tomek Zarejestrowany: 22.01.2017 Posty: 56
    Cytat Napisał superelmirka
    Witam, poszukuje ekipy do tynkow, wylewek i ocieplenie dachu. Czy moze ktos kogos poleciec i jak sie ceny ksztaluja bo zupelnie nie wiem..okolice Andrychowa. pozdrawiam
    W Andrychowie masz z tego co kojarzę KłosBud do wylewek. Cena w okolicach 30zł/m2 z ułożeniem styropianu. Niestety nie wiem jak robią.
  11. superelmirka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    superelmirka Zarejestrowany: 07.06.2010 Posty: 45
    Cytat Napisał Basia_Tomek
    W Andrychowie masz z tego co kojarzę KłosBud do wylewek. Cena w okolicach 30zł/m2 z ułożeniem styropianu. Niestety nie wiem jak robią.
    dzieki, podzownie i popytam
Pokaż wyniki od 2201 do 2211 z 2211