dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Słupsk - Kobylnica
  1. beti,kris,mimi DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    beti,kris,mimi Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 979
    Cytat Napisał Marcin Cetera
    Cytat Napisał beti,kris,mimi

    Marcin z Machowina ?

    ja też tam mieszkam

    witam Ziomala

    w którym miejscu się budujesz?
    Jadąc od słupska w strone ustki za mostem w bydlinie w prawo i od tej krzyżówki równe 2km po prawej stronie. oceń zdjęcia w moim DB to skojarzysz.
    A wy gdzie, dokładnie?
    chyba kojarzę, teraz macie juz "chudziaka'?

    my się budujemy w centrum , na przeciwko boiska
  2. Lobo_M Lider FORUM (min. 2800)
    Lobo_M Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 3294
    Tak w sobote wylałem.
    To nie wiedziałem że mamy jakiś stadion, no SPAniale
    jak będę na działce to przejadę się i ocenię co tam w centrali słychać.
  3. Lobo_M Lider FORUM (min. 2800)
    Lobo_M Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 3294
    Niestety albo i stety zachodzą zmiany techniczne na forum muratora. Pisze w celu sprawdzenia czy to działa, bo ostatnio wiele tematów wymarło.
    Przy okazji szukam studniarza na gwałt!!!
  4. karis WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karis Zarejestrowany: 08.04.2010 Posty: 4
    Witam wszystkich!

    Jestem na etapie szukania architekta w Słupsku w dobrej cenie. Kogo możecie polecić?
  5. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Witajcie buduje sie w Grabnie pod Ustka mam juz wyjechane pod ukladanie wiezby(dekarze maja wejsc 19-04-2010), bylbym wdzieczny za namiary do konkretnego elektryka nad ktorym nie musze stac caly dzien i pilnowac albo szukac go tygodniami jak juz zacznie i "zaskoczy" na razie mam kandydata liczy wstepnie 35zl/punkt(u mnie ok.150punktow)ale czesto go widuje z menelkami i to mnie zastanawia zapytam sie go o osiagniecia ostatniego roku jak ludziska beda zadowoleni to kto wie ale wolalbym jakiegos bez towarzystwa tych ochlajpusow no i obserujac forum nabieram przekonania ze da sie za 30zl/punkt znalezc oczywiscie bez materialu.A wy gdzie material kupowaliscie(kable i reszta)?Potrzebuje rownierz hydraulika i tynkarzy ale dobrych i uczciwych(jesli jeszcze istnieja).Tak w kwestii informacyjnej moze komus to pomoze nie bierzcie do pracy ludzi ktorzy "juz za komuny bloki stawiali" i te dalej stoja.Ja takich wlasnie murarzy wzialem z lenistwa od sasiedniego inwestora,zero pojecia o czytaniu projektu,amatorskie bledy w odleglosciach czegokolwiek od czegokolwiek jedyna pociecha to ze robia na prawde szybko i nie gina jak juz piwo wypija ale trzeba pilnowac niestety jak i co robia.Mialo byc tez taniej jak firma budowlana a nie bedzie wiec po co ryzykowac ale to dla innych bo ja juz z nimi dokoncze,niech poprawia co sp......lili.Pozdrawiam i namawiam do wpisow kazdy jest pouczajacy i ciekawy na swoj sposob.
  6. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d595cfca9465467 a oto moje dotychczasowe wypociny
  7. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Ja polecam Ci okna na profilach aluplasta fabryka w Elblągu, ale dowożą na miejsce i ointują, maja bardzo konkurencyjną cene tzn w fabryce sa droższe ale pan który mi załatwiał i montował ma duży upust i sam narzuca sobie marże, pamiętam że okno balkonowe kosztowało 350zł wiem , że to było taniutko na okienka czekałam ok 1,5 tygodnia a montowane były dwa dni, na porawde polecam to numer 667880753
  8. beti,kris,mimi DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    beti,kris,mimi Zarejestrowany: 23.05.2008 Posty: 979
    Cześć.
    Mieszkamy niedaleko Ciebie, czytam Twój post i myślę, że mogę polecić Ci chłopaków od tynków i wykończeń- u mnie robili- naprawdę sprawni i operatywni i nie trzeba ich pilnować. Szef nazywa się Marek i złapiesz go pod nr 693325759- pozwolił mi ten nr podać publicznie. Jeśli chodzi o elektrykę- mi robił ojciec ale jak raz skończyły mu się uprawnienia... Hydraulik? temat drażliwy. Nie polecam Pana Jana P. koło Ciebie buduje się jego syn- pan Janek jeździ białym passatem combi- unikaj- nierzetelny, niekompetentny, niesłowny. Poprawki po tymże panu robił mi Tomasz Kocyło- polecony na tym forum- numer mogę podać na priv. Pozdrawiam
  9. stukpuk REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    stukpuk Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 16523
    Słuchajcie, a jakie są ceny za "punkt elektryczny" w naszym regionie?

    A co do hydraulików to mogę polecić Romanowskich ze Słupska.
  10. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Witam wszystkich:
    do Marcin Cetera ...."studniarza na gwalt"...-a kto kogo ma grac?-he he he

    do beti,kris,mimi-super ze jest jakis odzew miejscowych,numer do pana Marka spisalem,szkoda ze tacie "wyszly" papiery ale mam namiar na dobra mala firme od znajomka moze cos sie z tego urodzi,ten do pana Tomasza Kocylo poprosze ale tylko wtedy jesli jestescie z niego w 100% zadowoleni,jesli chodzi o ludzi budujacych sie w okolo to znam tylko 4 osoby osobiscie reszty w ogole nie kojarze co trzeba bedzie nadrobic.bardzo martwi mnie Twoj podpis o wzajemnym sie wykanczaniu-juz sie boje ale dzieki wielkie za wszelkie wskazowki

    do stukpuk-tych Romanowskich to juz wczesniej gdzies polecasz wiec chyba jakies profity z tego zbierasz(licze na Twoje poczucie humoru ktorego tak wiele uzywasz w swym ciekawym dzienniku) a propos na tych rowerowych dawcow czesci to ja juz tu od 13-tu lat tez sie napatrzylem.pozdrawiam dzieki za pomoc(odzew)

    Siedzac na (d...) krzesle w domu zapytalem o oferte wykonania ogrzewania w podlodze pewna slupska firme,dostalem odpowiedz ze taka impreza kosztuje 90zl/m2(swoja droga pierwszy raz slysze za m2) z materialem oczywiscie a to oznacza:
    -wykonanie projektu calej instalacji,nawet jesli w czasie prac wyjdzie drobna zmiana bedzie to ujete w projekcie czyli wiem teoretycznie gdzie co i jak przebiega
    -ulozenie calego przewidzianej przeze mnie grubosci styropianu(jedyne co ja dostarcze)
    -folia alu
    -rury,zlaczki
    -listwy mocowania
    -dylatacje
    -rozdzielacze,szafki
    -napelnienie i proba szczelnosci.

    Moze jakies komentarze lub lepsze oferty z waszej strony?Pozdrawiam i do uslyszenia.Jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim.
  11. stukpuk REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    stukpuk Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 16523
    Zaraz tam profity...........hehehhehee (co to jest to 1000 zł od zlecenia) po prostu robiłem na kilku budowach co oni i złego słowa powiedzieć nie dam.

    Ludziska pochwalcie się ile kasują teraz za punkcik z prądem?
  12. Lobo_M Lider FORUM (min. 2800)
    Lobo_M Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 3294
    Z tego co mi sie o uszy obiło to od 25 do nawet 60
  13. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Witam stukpuk to dobra daj te namiary na tych Romanowskich bo jak bardzo dobra,fachowa ekipa to ide w to dla pozniejszego tzw,swietego spokoju.pozdrawiam
  14. stukpuk REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    stukpuk Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 16523
    Znajdziesz ich siedzibę na ul.Józefa Chełmońskiego 7. Wpisz w google to ci numery tel. też wyskoczą.......
  15. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Bardzo dzieki -stukpuk-.Pozdrawiam
  16. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Witam,sluchajcie grupo slupska w wyniku nie przewidzianych i ciezkich do zaakceptowania przeze mnie roznic zdan rozstalem sie dzis z "MURARZAMI" aby uniknac kolejnych podstawowych bledow podczas stawiania mojego domu.Jesli ktos z Was ma jakis zgrany uczciwy zespol do postawienia na nowo kolumny pod daszkiem nad wejsciem do domu,zrobienia tarasu 5,5m/4m(obmurowanie z bloczkow,zalanie betonem),wykonania wejscia(schodow)do budynku i pozniej scianek na pietrze po wykonaniu dachu to dajcie bardzo prosze namiar.
  17. stukpuk REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    stukpuk Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 16523
    Popytam się.
  18. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Dzieki stukpuk,a propos czy Ty nie robisz w tych tematach?A moze to byla wykonczeniowka juz nie pamietam dokladnie,wybacz glosno mysle tylko ale dzieki za szybka reakcje.Pozdrawiam.
  19. stukpuk REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    stukpuk Zarejestrowany: 20.11.2006 Posty: 16523
    Cytat Napisał grabnianin Zobacz post
    Dzieki stukpuk,a propos czy Ty nie robisz w tych tematach?A moze to byla wykonczeniowka juz nie pamietam dokladnie,wybacz glosno mysle tylko ale dzieki za szybka reakcje.Pozdrawiam.
    Ojciec ma małą firmę budowlaną i od małego dorabiałem u ojca po budowach. Taki samouczek bardziej ze mnie,od ław fundamentowych po wykończeniówkę. Ale teraz szukam czegoś legalnego...... hhehehheee
  20. grabnianin Banned
    Zarejestrowany: 22.08.2009 Posty: 76
    Legalnie to ja chyba moglbym sie z Toba tylko bronia napic po robocie(pracy)sam rozumiesz jak sie kapital "zwozi" to on malo chyba legalny.To nie chodzi o to by ktos mial dyplomy mistrzowskie itd. ale zeby logicznie myslal podczas roboty i projekt(rysunek) czytal jak sie nalezy."MURARZE" mi kolumne betonowa wylali jakies 20cm dalej po czym dzwigiem przestawili ja z lawa na niby swoje miejsce nie trzymajac sie wymiaru tym razem "od fundamentu"przodu budynku tu im sie o 8cm omskla i mnie juz h...j strzelil bo albo dom budujemy albo kurnik.Ale sie wyzalilem troche mi lzej.Budowanie na odlegosc ma jeden plus ze oceniamy postepy wedlug zdjec i ja wlasnie na zdjeciach zobaczylem ze z kolumna cos nie halo.Pozdrawiam.
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 1669