dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa budujaca Pchełki
Strona 53 z 53
  1. Danonki DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Danonki Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 533
    co słychać posiadacze Pchełek? jak Wam się mieszka, wykańcza, buduje?
  2. AGP-ON ELITA FORUM (min. 1000)
    AGP-ON Zarejestrowany: 18.10.2009 Posty: 1716
    My będziemy mieli za kilka dni rocznicę.
    3 lata w Pchełce
  3. Danonki DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Danonki Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 533
    super AGP-ON czy po 3 rocznicy macie jakieś refleksje na temat Pchełeczki?
    Mój mąż np zaczął żałować, że nie mamy podłogówki (Szczególnie w łazience), a jak ja się upierałam to uważał że to zbędny wydatek - czyli wyszło na moje Kilka rzeczy jeszcze żałuję, ale to szczegóły. Jak jest u Was?
  4. Danonki DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Danonki Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 533
    Czy ktoś tu z dumnych posiadaczy pchełek jeszcze zaglada? Co jakiś czas jestem na forum, wchodzę na naszą grupę i... cisza. Barak nowych postów. Nikt 'nowy' też się nie buduje? Szkoda.
    U nas w każdym razie za 4 dni 2 rocznica jak się wprowadziliśmy.
    Obecnie wykańczamy poddasze i mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się ze spaniem i ciuchami powędrować na górę. Liczyłam, że do 26.10 to nastapi, ale niestety wszystko się przeciąga strasznie w czasie. Obecnie jesteśmy na etapie malowania ścian, w zasadzie została nam już tylko klatka schodowa.

    Pozdrawiam i odzywajcie się czasem
  5. Łukasz, SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Łukasz, Zarejestrowany: 06.12.2014 Posty: 72
    Czy ktoś obecnie buduje Pchełkę
  6. chester633 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    chester633 Zarejestrowany: 05.10.2009 Posty: 541
    Witajcie, świat wokół nas się zmienia z szybkością spadającego meteorytu to i zapomniałem o Forum.......też jestem ciekaw co słychać u Pchełkowiczów. U nas bez zmian, to już 6 lat jak się wprowadziliśmy-ale to szybko minęło.....z perspektywy czasu żałuję że nie powiększyliśmy garażu, poza tym ok.(praca by się przydała)....
  7. Danonki DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Danonki Zarejestrowany: 20.02.2011 Posty: 533
    Witajcie po dłuuuugiej przerwie. Jak Wasze Pchełki?
    Nasza Danonkowa nareszcie zyskała rynny i obrzeża przy dachu, chociaż nadal mamy papę i brak nam podbitki u nas powoli, ale do przodu.
    To nasze pchłowe dziecię poniżej, a co by było ciekawiej, pozbyliśmy się tych desek nad wejściem. Czekamy też na bramę i furtkę, ma być za 2 tygodnie. Ogrodzenie zrobiliśmy z paneli.
    I jak Wam się podoba taka Pchełka? Ponad to postanowiłam nadrobić zaległości i powoli uzupełnię nasz dziennik.
Pokaż wyniki od 1041 do 1047 z 1047
Strona 53 z 53