dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa TARNOWSKIE GóRY
Strona 11 z 109
  1. Krzyśki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Krzyśki Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 77
    Czy macie może namiary na geodetę w Tarnowskich Górach, a najlepiej w Tworogu? Jeśli tak, to podeślijcie proszę na priva oraz cenę za zrobienie mapki działki i wszystkie sprawy związane z otrzymaniem pozwolenia na budowę. Będzmiemy bardzo wdzięczni.
    Pogoda dopisuje, pewnie domki pną się w górę
  2. basiab FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiab Zarejestrowany: 01.07.2007 Posty: 247
    Witam wszystkich.
    Namiary na geodetę mogę podać ale z Lublińca. Ceny mam tylko za wytycznie, ale słyszałam że nie jest drogi, a napewno kompetentny i godny polecenia. Nam w sobote będzie wytyczał domek .
    Musze się pochwalić, że dzisiaj wpłaciłam zaliczkę na nasz BK. Większa część będzie przed świętami reszta zaraz po i potem będzie sobie leżeć na składzie aż będzie potrzebna. Bardzo się cieszę, bo z tym materiałem w okolicy jest kiepsko i troszkę się martwiłam. Jak pogoda nie nawali to w przyszłym tygodniu zaczynamy trzymajcie kciuki.
  3. Krzyśki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Krzyśki Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 77
    Basiu, bardzo bym prosiła o te namiary. Prześlij proszę na prywatną wiadomość. Będę wdzięczna.
    To świetnie, że sprawy ruszyły do przodu! Tak trzymać!
  4. nefestus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nefestus Zarejestrowany: 05.06.2007 Posty: 58
    Witajcie.

    Macie moze namiary na kierownika budowy tylko na tkiego rozsadnego i znajacego sie na rzeczy, najlepiej z duzym doswiadczeniem?
  5. EDZIA OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    EDZIA Zarejestrowany: 17.04.2002 Posty: 6228
    Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.
    Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz...my,t126304.htm

    Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować
    http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

    Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji
  6. gosiaczek272 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    gosiaczek272 Zarejestrowany: 07.11.2007 Posty: 352
    krzyski ja pisałam do was na pirwa jak chcesz to tarnowskich gór dam Ci namiary na nie drogiego geodete ja polecam
  7. Krzyśki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Krzyśki Zarejestrowany: 06.03.2008 Posty: 77
    Cytat Napisał gosiaczek272
    krzyski ja pisałam do was na pirwa jak chcesz to tarnowskich gór dam Ci namiary na nie drogiego geodete ja polecam
    Witaj gosiaczek! Na priva niestety nic nie dostaliśmy. Geodetę mamy narazie z firmy GeoSpec, ale jeśli możesz, to wyślij proszę namiary na Twojego geodetę, bo może się przyda. Z góry dzięki [/b]
  8. Filo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Filo Zarejestrowany: 04.11.2002 Posty: 477
    Witam,

    kto wie gdzie w okolicy można kupić tanio duże ilości kory, najlepiej luzem ?
    Ale tania workowana też będzie dobra. Na allegro pełno ofert ale żadna z naszego województwa.
  9. harry209 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    harry209 Zarejestrowany: 14.02.2008 Posty: 2
    Witam wszystkich budujących w Tarnowskich Górach.Ja swoje marzenie realizuje w Żyglinie.Trwa to już prawie dwa lata i pewno jeszcze trochę potrwa.Obecnie jestem na etapie okien drzwi i bramy garażowej.Poszukuję w naszym rejonie stolarza który robi drzwi wejściowe.Ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego fachowca
  10. nefestus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nefestus Zarejestrowany: 05.06.2007 Posty: 58
    Witam.

    Poszukuje teraz czegos na ogrodzenie, np.:
    siatka leśna + drewniane bale + dołkownik.

    Czy znacie kogos ktos konczy budowe i pozbywa sie ogrodzenia tymczasowego? Chetnie bym odkupil.

    Pozdrawiam

    PS Buduje w Tarnowskich Górach.
  11. aspect STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aspect Zarejestrowany: 24.02.2008 Posty: 352
    Witam

    czy ktos z Was korzystał z usług geotechnika w Tarnowskich Górach lub okolicach? Jesli tak to bede wdzieczny za namiary i info o cenie za jaka taka usługa została wykonana (badanie nośności gruny, warunki hydrotechniczne)

    Pozdrawiam
  12. nefestus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nefestus Zarejestrowany: 05.06.2007 Posty: 58
    Mam namiary na geotechnika ale chyba on nie robi odwiertów. Jak mam podac namiary to prosze o kontakt na priv.

    3manko
  13. aspect STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aspect Zarejestrowany: 24.02.2008 Posty: 352
    Jak geotechnik to powinien robić, ale róznie to bywa. Namiary poszły na priv

    dzięki
  14. Gizela FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela Zarejestrowany: 20.04.2007 Posty: 206
    Witam forumowiczów Tarnogórzanin i nie tylko, jeszcze nie buduję ale już tuz tuż, jestem na etapie przed podpisaniem umowy na działkę więc jeszcze sporo sporo ale z wiosną chcę ruszyć na pewniaka. Jeszcze nie wiem od czego zacząć. Budowa będzie w Tarnowskich Górach/Opatowicach. Zbieram wiedzę uff... Aż mi się kotłuje. Pozdrawiam i myślę, że razem damy radę wszyscy
  15. Gizela FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela Zarejestrowany: 20.04.2007 Posty: 206
    Cytat Napisał katerina
    Budujemy w gminie Tworóg. Tam jest plan zagospodarowania i nie potrzebowaliśmy decyzji o warunkach zabudowy. Pozwolenie na budowę było gotowe 2 tygodnie po złożeniu kompletu dokumentów. Trzeba zadzwonić i zapytać bo sami nie zawiadamiają.

    My też robiliśmy adaptację projektu gotowego i nie mieliśmy żadnych problemów. Namiary na architekta wysyłam na priv.
    Hy, ja też moge prosić o namiary, bede wdzięczna
  16. Gizela FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela Zarejestrowany: 20.04.2007 Posty: 206
    Cytat Napisał gosiaczek272
    krzyski ja pisałam do was na pirwa jak chcesz to tarnowskich gór dam Ci namiary na nie drogiego geodete ja polecam
    J też Prrrrroszę ...............plis
  17. aspect STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aspect Zarejestrowany: 24.02.2008 Posty: 352
    Do Gizeli:

    gdzie kupujesz działke w Opatowicach? Ja podpisąłem niedawno umowę przedwstepną na działkę koło Przyjaźni/Opatowice pod laskiem (w stronę Laryszowa). Może będziem sasiadami?
  18. Gizela FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gizela Zarejestrowany: 20.04.2007 Posty: 206
    Cytat Napisał aspect
    Do Gizeli:

    gdzie kupujesz działke w Opatowicach? Ja podpisąłem niedawno umowę przedwstepną na działkę koło Przyjaźni/Opatowice pod laskiem (w stronę Laryszowa). Może będziem sasiadami?
    Może i będziemy , ja zarezerwowałam tam działkę jako pierwsza jakoś w polowie grudnia, byliśmy umówieni na inną cenę, teraz znacznie się zmieniło i walczymy. Mamy jeszcze możliwośc zakupu na polarnej. Ładna działka z wodą (na działce zawór), gazem, pradem i cena ogólnie ta sama za więcej 1000 m i bez tam udziałów w drodze i takie tam.
  19. katerina SYMPATYK FORUM (min. 10)
    katerina Zarejestrowany: 13.12.2007 Posty: 99
    Jaki ten świat mały
    Gizela wysłałam namiary na priv.
    Basia gratuluję udanego startu. Ruszyłaś dalej?
    [/b]
  20. nefestus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    nefestus Zarejestrowany: 05.06.2007 Posty: 58
    Witajcie.

    Zamowilem gruz na droge dojazdowa do placu budowy. Przyjechal.
    Niestety jakies barachlo!!! Mowi sie jedno dostaje sie drugie. Trzeba wszystkich za reke prowadzic bo inaczej zrobia Ci kolo piora!

    Macie jakies namiary na ludzi zajmujacych sie wywozem i przywozem kruszywa?

    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 2178
Strona 11 z 109