dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa TARNOWSKIE GóRY
Strona 1 z 109
  1. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Witam serdecznie wszystkich budujących w powiecie tarnogórskim i okolicach.
    Mam nadzieję, że to nie głupi pomysł stworzyć własną grupę, co wy na to.
    Pozdrawiam wszystkich
  2. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Czy w tej pięknej okolicy nikt ne buduje, to jest niemożliwe
    Pozdrawiam
  3. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Widzę, że budujących w powiecie Tarnogórskim nie ma albo nie przeglądają forum.
    Ja jestem na etapie poszukiwania dobrej działki, jeśli ma ktoś namiary na działkę w dobrej cenie dajcie znać
    Pozdrawiam
  4. Romario1108 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Romario1108 Zarejestrowany: 09.01.2006 Posty: 28
    Witam!
    Buduje w Miasteczku Śląskim i jestem na etapie zalewania stropu w przyszłym tygodniu. Dobry pomysł aby miec ta grupe z TG. Mozna sie informowac o hurtowniach i ich cenach a takze o fachowcach a szczegolnie to tych których unikac-pozdrawiam!
  5. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Witaj Romario1108
    Super że napisałeś myślę że w końcu powoli ruszy nasza grupa
    Pozdrawiam
  6. jarry1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarry1 Zarejestrowany: 04.07.2002 Posty: 29
    Dobrze, że powstała grupa Tarnowskie Góry, ja jestem z bliskich okolic, co prawda nie buduję domu ale w moim obecnym ciągle coś remontuję. Chętnie napiszę parę słów na temat, który przerabiałem jak tylko ktoś takowy poruszy a i mam nadzieję, że skorzystam z doswiadczeń innych osób.
  7. mirola75 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mirola75 Zarejestrowany: 09.04.2005 Posty: 26
    Witam, ogólnie pomysł ciekawy ale przygladając sie temu bliżej to troszkę mało ludzi z okolic często zaglada na jakie kolwiek forum.

    popieram inicjatywę. Buduje w TG, jestem na etapie stropu - właśnie schnie

    pozdrawiam
  8. kciuk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kciuk Zarejestrowany: 21.07.2003 Posty: 41
    A ja buduję D21 w Nakle Śl.
    Szukam obecnie ekipy do tynków cementowo-wapiennych z agregatu, może ktoś z Was ma namiary na sprawdzoną i tanią ekipę?
    Pozdrawiam!!!
  9. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Witam
    Byłem ostatnio u znajomych, którzy kupili mieszkanie w bloku wzieli ekipę do remontu powiem krótko nie warto brać tanich robotników nie mających firmy.
    Żle się dzieje na rynku budowlanym dużo jest tanich ekip można przytoczyć partaczy po tym co widziałem, naprawdę czeba uważać jakich sie bierze, można stracić podwójnie a nie jak się planowało zaoszczędzić.
    Pozdrawiam
  10. jarry1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarry1 Zarejestrowany: 04.07.2002 Posty: 29
    Tak przy okazji Nakła Śl., nie ma czasem w okolicach Twojego D21 jakiejś działki do kupienia, znajomi szukają ? Jakie w ogóle są tam ceny za metr kwadratowy ?
  11. kciuk SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kciuk Zarejestrowany: 21.07.2003 Posty: 41
    Z tego co wiem, to jedynie gmina Świerklaniec ma tereny na sprzedaż, ewentualnie jakieś osoby prywatne - ale ceny napewno wyższe.
    Gmina co roku ogłasza kilka przetargów na działki budowlane, informacje są dostępne na stronie BIP-u: http://swierklaniec.i-gmina.pl/bip/i...l?menuId=31110
    To tyle!
  12. Janewa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Janewa Zarejestrowany: 29.08.2004 Posty: 313
    Buduję w Bytomiu - Górnikach. Ostatnio powstał problem - czy terriva jest tańsza od stropu lanego? czy MAXY Jopka są dobre ( są tańsze )? Czy ktoś z Was jest w stanie mi coś powiedziec ? Pozdrawiam!!
  13. Romario1108 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Romario1108 Zarejestrowany: 09.01.2006 Posty: 28
    witam klubowiczów Tarnowskie Góry i okolice. Ja własnie wczoraj miałem zalewany strop i teraz schnie i trzeba go oczywiscie polewac. Dobrze ze dzisiaj była ulewa to mnie trochę wyręczyła. Jesli chodzi o strop to mam Terriva. Przy tym stropie idzie mniej drzewa do podpórek tzw. stempli( od razu pytanie kto chciałby kupic ode mnie potem te stemple-2,5 m i 3 metrowe) i potem trzeba zalac betonem ten strop w moim przypadku na powierzchni 110m2. Cena w sumie ok.10tyś zł. Jak by się zalewało tylko betonem to trzeba wiecej żelaza i wiecej betonu i wiecej drewna na szalunek jak i stempli mysle ze wyszło by tak samo cenowo, jednak z Terriva lub innych stropow tego rodzaju na rynku te stropy są jak to mówia "cichsze". Umnie robią górale prawdziwi spod samiuskich tater i jak na razie jestem w 100% zadowolony. Pozdrawiam
  14. 2katarzyna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    2katarzyna Zarejestrowany: 08.08.2005 Posty: 60
    Mój projektant uznał, że lany akerman wychodzi najtaniej. Jest przy tym więcej pracy (robocizna) i dłużej cała zabawa trwa, ale gotowe stropy mają za to wyższe ceny. Mnie przekonał do lanego mój wykonawca. Ponoć terriwa się kurzy. Po jakimś czasie na suficie widać wyraźnie, gdzie przebiegają belki. Pytałam znajomego, który ma strop gotowy i potwierdził.
    Drewno na szalunki mam zamiar przykryć folią, żeby później wykorzystać je na podbitkę, stemple pożyczone. Chyba nie wyjdzie zbyt drogo.
  15. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Witam po długiej nieobecności.
    Dla szukających dobrego elektryka, polecam firmę STI-elektro.
    Pozdrawiam [/url]
  16. Robert-Ra WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Robert-Ra Zarejestrowany: 22.01.2006 Posty: 7
    Witam wszystkich budujacych z TG i okolic. Czekam na pozwolenie na budowę i jak się uda to chciałbym wystartować jeszcze w tym roku. Czy możecie polecić ekipę budowlanš ?

    Pozdrawiam,
    Robert
  17. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    jarry1
    Tak przy okazji Nakła Śl., nie ma czasem w okolicach Twojego D21 jakiejś działki do kupienia, znajomi szukają ? Jakie w ogóle są tam ceny za metr kwadratowy ?
    Widziałem działkę w Nakle do sprzedania jak byś był zainteresowany znajduje się ona przy drodze na Świerklaniec.
    Pzdrawiam
  18. Janewa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Janewa Zarejestrowany: 29.08.2004 Posty: 313
    Czy znacie kogoś ( lub firmę ) z naszych okolic, która usunęłaby mi chwasty i wyrównała teren na działce (około 800 m2)? Pozdrawiam.
  19. tabaluga1 Lider FORUM (min. 2800)
    tabaluga1 Zarejestrowany: 09.01.2006 Posty: 3023
    Cytat Napisał 2katarzyna
    Mój projektant uznał, że lany akerman wychodzi najtaniej. Jest przy tym więcej pracy (robocizna) i dłużej cała zabawa trwa, ale gotowe stropy mają za to wyższe ceny. Mnie przekonał do lanego mój wykonawca. Ponoć terriwa się kurzy. Po jakimś czasie na suficie widać wyraźnie, gdzie przebiegają belki. Pytałam znajomego, który ma strop gotowy i potwierdził.
    Drewno na szalunki mam zamiar przykryć folią, żeby później wykorzystać je na podbitkę, stemple pożyczone. Chyba nie wyjdzie zbyt drogo.
    Ja też mam acermana. I również słyszałam opinię, że przy terrivie pojawiają się pęknięcia wzdłuż belek. Acerman jest też ponoć cieplejszy. Szkoda, że nie wpadłam na ten sam pomysł ofoliowania desek
    Tak a propos acermana- zostały mi 2 palety z cegielni w Częstochowie. Może ktoś potrzebuje? Pustak ma wysokość 15cm.
  20. krzyś101 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzyś101 Zarejestrowany: 08.07.2006 Posty: 24
    Witam
    Czy ktoś z was miał styczność z nawiewnikami okiennymi proszę o poradę.
    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2178
Strona 1 z 109